0 oy
617 göst.
Aile kategorisinde (1,639 puan) tarafından
Kizlar bebekleriniz ilk ne kadarlıkken gülümsedi. Benim minnosum henüz 20 günlük ❤️. Bilinçsiz gülümsüyor sadece ❣️.

17 Cevaplar

0 oy
(822 puan) tarafından
Bizim ufaklıkta yeni doğduğunda uykusunda gülüyo onları melekler güldürüyodur canım benimkinin ilk gülmesi 2. Günüydü hastanenin fotoğraf albümü vardı onun çekiminde fotocu kadın hemen yakaladı :))
(1,639 puan) tarafından
Evet onlar bilincsiz gülümsemeler canım peki ilk bilinçli olarak ne zaman güldü :)
(822 puan) tarafından
2. Ayını geçmişti sanırım valla çok hatırlayamadım şimdi 4 aylık herşeye gülüyo kendi hapşırmasına bile güler :))
(1,639 puan) tarafından
Maşallah canım çok sağol :)
(822 puan) tarafından
Rica ederim canım
-Reklam-
0 oy
tarafından

45 gunlukken bize tepki olarak gülmeye başladı :) 50 gunlukken agulamaya başladı 

(1,639 puan) tarafından
Oyy maşallah :))))
0 oy
(7,410 puan) tarafından

MasAllah canim. Benim bebegim suan 35 gunluk. Dogum yaptım odama gelirken hemşirenin kucağında ilk gulumsedi hemsire cok sasirmisti bebegi anneme verirken masAllah ne kadar gulec bebek dedi. Ogunden beri guler meleğim canim kizim:angel:<3

(1,639 puan) tarafından
Maşallah ona :)) Allah bagislasin.
0 oy
tarafından
bi benimm oglummm kaslari catikk geziomuss ya :)) herkezin ki masalllah guluoo 
(822 puan) tarafından
Erkek anası olmak kolay değil sanırım :)))
tarafından
daha dur yeniyizz daha az bi buyusunn dio babasi kizlar pesine bi dussun oyle gorecen dio :)
(822 puan) tarafından
Erkekler anasına düşkün olur benim kızın babasına yapmadığı cilve yok kıskanıp küsüyorum ikisine bazen sen şanslısın :))
tarafından
kiz oyle dimee esim kucagina aldimmi sesi neyimm cikmioo babaci olacakk benimkidee o konusuncaa guluo neyimmm karnimdaykende ayniydi babasi konusunca delirirdi hadi uyuyalim derdi.elini koyardi bebede bidaha tik yoktuu :)
(822 puan) tarafından
Benimki karnımdayken pek tepki vermezdi ama şimdi babası bi yana ben biyana sadece acıkınca ve altını ıslatınca bana bakar onun dışında asla görmez beni gözü
0 oy
(2,266 puan) tarafından
3 aylık şuan bilinçli gülüyor 
(1,639 puan) tarafından
Maşallah canım peki oturabiliyormu poposunun üstüne
(2,266 puan) tarafından
Yok canım oturamıyor 5 aydan sonra filan oturur diyorlar
0 oy
(2,484 puan) tarafından
2. Gunu gulmeye basladi eve girmistik o an o zaman işte :))
0 oy
tarafından

benimkide çok küçüklükten beri gülüyordu uykusunda flan:)

0 oy
tarafından

melekleri  görürlermiş canım meleklere gülümserlermiş  bebekler:angel:

0 oy
tarafından
Benim 30 günden sonra onunla oynadığımız zaman bize gülümsüyor allahım dünyalar benim oluyor sanki beni gece boyunca uyutmayan o değilmiş gibi herşeyi unutuyorum :)))
0 oy
(454 puan) tarafından

Henuz bir 

imagegunluktu burda babasiyla  goruntulu konusuyoduk ekran sekli cekmis:) ve dogdugu gunden gulumsuyor simdi ise kahkaha :)

0 oy
(3,024 puan) tarafından
Melekleri gorunce gulumser derler
0 oy
(410 puan) tarafından
Bılınclı olarak 35 gunlukken gülmeye basladı canım sımdı 46 gunluk agular falan yapmaya basladı yavas yavaş .
0 oy
(1,060 puan) tarafından

image

bi haftalikti ilk gülüşünü cektigimizde ondan kncesindede ğüldügü cok oldu ama cekme imkanimiz yoktu 
(1,639 puan) tarafından
Çok tatlı maşallah ona :) sen nasıl oldun canım bebeğin nasıl toparlanabildin mi
(1,060 puan) tarafından
Cok sukur bebegimde bende iyiyiz canim sagolasın ❤
0 oy
(386 puan) tarafından

Benimde çok istediğim şeydi canım bebeğim bana nezaman gülecek diye her sabah gülerek bakıyordum yüzüne :D 40ı çıktıktan bikaç gün sonra gülmeye başladı sabahları gülüyordu sadece keyfi yerinde olunca tabi :) ama şimdi 2 aylık herkese gülücük saçıyor elhamdülillah :) şimdi de beni nezaman tanıyacak diye bekliyorum :D

0 oy
(1,353 puan) tarafından
Doğduğundan beri gülüyor ama sen seni anlayıp gülmesini soruyorsan 40 günlükten sonra başlar canım 
0 oy
(13 puan) tarafından
İlk 5 gunluktu uyuyordu gülümsedi şimdi 43 günlük ara sıra gülümsüyor uyurkenn uyanikken
0 oy
(3,798 puan) tarafından

1 aylıkken bize tepki verip gülmeye baskadi canm kızım:)

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 124 göst.
28 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Ceren12 (236 puan) tarafından soruldu

379,210 soru

11,351,536 cevap

34,822 kullanıcı

...