0 oy
251 göst.
Aile kategorisinde (1,037 puan) tarafından
Ya sabah işe gidecem hızlıca kahvaltı hazırladım bebegımı hazırladım babam gelip alıyor. Sonra ben gec kaldım esımın de kendi ısı ıstedıgı saatte gidebilir. Dedim ki kahvaltı yı toplar mıısn. Ya az once sordum ısım vardı sen toplasaydın madem dıo. Agzıma geleni yazdım ya. Bukadar olmaz sofrayı bole bırakıp cıkmıs. Ya her kavgamız bana yardım etmemesi neden. Ben bu adamın huyunu degıstıremıyorum ama delırcem katlanamıyorum

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım maddi durumun iyiyse bebeginle vakit geçir evinle ilgilen o da evi geçindirsin
(1,037 puan) tarafından
Cok ıyı deıl canim kıradayız bende ev alalım diye ise basladım  ama kendi bu kız da yoruluo demıo gitme ozman dıo.
tarafından
Canım sana o lafı dedikten sonra niye gidiyorsun ki bencede gitme biz de kiradayiz ödemelerimiz var ve aylık bazen 500 bazen 800 lira kalıyor onunla fatura gıda vs ödüyoruz seni anlıyorum ama bebeğinin sana ihtiyacı var anne çocuk bağı için biz zaten çok yipraniyoruz ev çocuk temizlik yemek ..vs bir de iş yerinde çalışmak hem zihinen hem bedenen çok yorucu ve erkekler hem fiziken hem ruhen bizden dayanıklı olmalarına rağmen akşam gelince sadece uzanıyorlar çalıştım diyerek ,kadın daha işteyken eve gidicem bu akşam çamasirlari makineye atsam yarın akşam ütü diğer akşam sil süpür yemeği ne yapsam vs akşam çocuğun senden ilgi şefkat eşin senden güler yüz bekler ama senin bütün enerjin bitmiştir ...
-Reklam-
0 oy
tarafından
Arkasını toplama birsure sonra bak nasıl topluyor
(1,037 puan) tarafından
Ya kac defa denedim bunu yok darmadağın yasıo  ne yapcam sasırdım ya
0 oy
tarafından
Kaldi ki sen de calisansin eve katki sagliosun 

Belkide tum maasini ona veriosun  sinirlenme de haklsn
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Zaten çalışma hayatı çok yorucu eşin sana destek olmayacak belli bunu bilerek çalış cnm
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Ben senin yerinde olsam kendim kahvaltımı mutfakta hızlıca yaparım ona da hazırlamam, ikiniz de çalışıyosunuz bide sen ekstra evde çalışıyosun 
(1,037 puan) tarafından
Bundan sonra oyle yapmayı düşünüyorum

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 311 göst.
23 Ocak 2024 Aile kategorisinde Minimalist (279 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 528 göst.
23 Nisan 2022 Aile kategorisinde Buket masal (2,361 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 701 göst.
30 Mart 2022 Diğer kategorisinde Butterffly- (568 puan) tarafından soruldu