0 oy
818 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

üstüne ne koyabilirim? televizyonu iki kademe aşağı indiricez ama unitenin üstüne koyma sansimiz yok 2 velet olunca bana oneri de bulunun ne koyabilirim

image

23 Cevaplar

+5 oy
(25,224 puan) tarafından
Çok renkli ve kalabalık görünüyo zaten bence bişey koyma güle güle kullan 
-Reklam-
+2 oy
(22,070 puan) tarafından
Kiz lutfen şoo 3 rafi 1e veya 2ye düşür cok fazla 
(22,070 puan) tarafından
Uniten de harika olmuş
tarafından
cikarinca gözüken deliklerinne. edecez bacı :D
(1,501 puan) tarafından
Bence de kucuk duvar kucuk objeler 3 tane 3 kat raf 2 kat da unitede çok göz yormuş yav
(22,070 puan) tarafından
:DD ne diyim kuzum sen bilirsin
+1 oy
(424 puan) tarafından
Duvar küçük üç raf saat ünite çok dolu olmuş bence o üç rafı başka yerde değerlendirip oraya minik aksesuarlar koyabilirsin ünitenin üzerini de çok boğmadan doldur derim üniten çok güzel 
0 oy
tarafından
Veletlerin almayacağı şeyler koy canım :) süs eşyası eklerler m çok büyük bişe olmaz oraya ama sıralı filler flan oluyo ya o tarz bişe olabilr.
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Ustune bisey koysan bebeler durdururmu acaba o koydugunu ☺
tarafından
ben durdururum :D gözlerimden anlıyorlar neyi yapılıp yapılmicagini :D
(4,237 puan) tarafından
Benim oglan sayesinde ben hicbisey koyamiyorum alip alip atiyo elinden gelse tv yi sokecek☺
0 oy
tarafından

Bebeler durdurmaz benceee:P

tarafından
boş da sacma durmaz mi :D
0 oy
tarafından
Üniten güzel canım benim küçük odadaki de böyle ben oyuncakları koydum  :) sen küçük süs çiçekleri falan koyabilirsin alsalar bile bir şey yapamazlar canım
0 oy
(451 puan) tarafından
Ben begenmedim canim beyaz yokmuydu canim bide evin duvarlarunin boasi niye o renk yaptimiz ben yillardir bembeyazi tercih ediyorum genelde mobilyalarim siyah beyazdir tabi zevk meselesi 
tarafından
ben bu rengi seviyorum odama canlılık verdi bana göre ailemin de bir duvari böyle olduğu için göz asinaligi beni yormuyor
(451 puan) tarafından
Tabi zevkler ve renkler tartisilmaz gule gule kullan canim
tarafından
bi de turuncu da siyahin duruşuna hastayım :D
0 oy
tarafından
Alttaki raflara kitap koyabilirsin ben çok seviyorum kitap görüntüsünü. Üste çerçeveli fotoğraf yada küçük süs eşyaları konulabilir ama çocuklar bırakır mı bilmem :)
0 oy
tarafından
Canım duvar çok kalabalık orayı sadelestirebilirsin TV ünitesine de bir şey koyma zaten çocuklar küçük sürekli al aşağı ederler 
0 oy
(234 puan) tarafından
Sol daki raf çok fazla göz yoruyor 1 yada 2 tane kalmalı tvnin üstüne hoş tablolar koyabilirsin 
0 oy
(3,869 puan) tarafından
unite cok guzel saat orda olmamis bence ama :(
0 oy
(2,551 puan) tarafından
Canım duvar rengin çok koyu değil mi bütün oda mi bu şekilde yoksa TV tarafımı üniten güzel olmuş bu ara da 
tarafından
sadece bu duvar bu renk
0 oy
tarafından
Hayırlı olsun canjm cok güzel
0 oy
tarafından
Duvarın rengini değiş otv unitesini ortala o raflari sagina ve soluna koy birini kaldır saatide baske yere al iki tanede porselen mavi cam aksesuar al kitahya seramikten duvarida lacivertr boya önerim :)
0 oy
tarafından
Benim oğlan olsa  oraya çıkar senkiler cikmazmi bacım ya
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Guzel canm gule gule kullan hiç hisey koyma yukarısı zaten cıvıl cıvıl 
0 oy
tarafından
Çocukların arasındaki yaş ne kadar canim. Az olunca zor oluyormu. Bende 2 ye hamileyim ondan soruyorum
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Saati ve rafların ikisini kaldırırdım ünitenin iki rafına raflardaki objelerden koyardım üzerinede çerçeve koyardım
0 oy
tarafından
Boyle daha guzel

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 224 göst.
2 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,017 soru

11,406,814 cevap

34,943 kullanıcı

...