0 oy
97 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar hani böyle iki fotoğraf koyuyorlar önce sonra diye sabunu kullanınca böyle oluyor diyorlar sizce gerçeklik payı var mı?

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bence alakası yok
tarafından
Hiç etki etmiyor mudur çok şükür öyle sıkıntılı cildim yok sadece biraz parlaklık versin taze göstersin diye alacaktım
-Reklam-
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Ben çay ağacı sabunu aldım sivilce için kısa süre kullandım faydasını gördüm. Eşimde yüzünde biraz lekeler olmuştu onun içinde aydınlatıcı sabun almıştım. Yengem önermişti onunndogumda leke olmuştu yüzü o geçti demişti öyle bende eşime aldim eşimde kısa süre kullandi oda güzel falan dedi birde cildi çok yagliydi düzene soktu.
tarafından
Teşekkür ederim canım ♥️
(6,047 puan) tarafından
Rica ederim canim
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Çoğu abartı gerçek fotolar değil tabiki
tarafından
Anladım canım yani baya güzel duruyorlar fotoğraflarda
0 oy
(195 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Canim farmasiden beyaz bi sabun aldim super hem beyazlatiyor cildi hem sivirceleri gideriyor harika yani o sabunu mutlaka al beyaz olani farki göreceksin farmasiden şaşmam.

tarafından
Keçi sütlü sabun canım set şeklinde almayı düşünüyorum dediğin o mu acaba teşekkür ederim yorumun için ❤️
(195 puan) tarafından
Canim bak foto attim bundan kullaniyorum ihtiyacın varsa set al yoksa sadece sabunu kullan önce

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 45 göst.
6 Nisan 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Kelebekkm34 (1,056 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 98 göst.
25 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Hillll (606 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 346 göst.
27 Ocak 2020 Güzellik-Bakım kategorisinde Yenibiranne (616 puan) tarafından soruldu

379,364 soru

11,355,839 cevap

34,832 kullanıcı

...