0 oy
1,279 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızım alerjik bunyeli 1 yasinda dpktor vermisti hastalandgi zaman simdi de burun akıntısı var zaditen şurup verdim ama uyku ve sersemlik yapyo normal mi 

Zaditen şurup uyku ve sersemlik yapıyor. Bu zararlımı ileride herhangibi sorun olurmu 

Birde burun akıntısna iyi gelirmi hergun kullanaymmı

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Burun akintisi alerjiden kaynaklı olduğuna emin misin

Evet uyku yapar nekadar veriyorsun ki cokmu verdin acaba 
tarafından
Yok canım nezle galiba 1 cay kaşık verdim
tarafından
Bizde akıntı falan yoktu uykusunda huzursuzdu doktor on gün kullan demişti alerjik olabilir diye gece yatarken veriliyordu sanırsam zaten
-Reklam-
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Zaditen uyku yapar yan etki olarak.

Ama nerden biliyorsun alerjiden aktığını ağır bir damla çünkü o doktora sormadan kullanma bence
0 oy
(13,732 puan) tarafından
Gece yatarken ver uyku yapar
0 oy
(847 puan) tarafından
Bizde 1 ay kadar zaditen kullandik geniz akıntısı var dendi özel hastane doktoru verdi. Sonra doktiru degistik ilgisizdi diye. Ve yeni doktor sakın verme o ilacı Gereksiz ve zararlı dedi içerigi hic masum degil bosuna mı cocukları icmis gibi sersem yapıyor Annesi dedi. Haklı dedim. Ve tekrarladı verme diye. Bi bildigi vardır bence doktorun.  Bende arastirdim sonrasında Icinde 2 cesit zararlı paraben var . Bence vermemelisin. Farkli doktora danıssan iyi olur

İlgili sorular

+1 oy
1 cevap 122 göst.
1 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Feridem (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 163 göst.
11 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 181 göst.
8 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selimbebek (942 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 275 göst.

383,313 soru

11,471,920 cevap

35,076 kullanıcı

...