0 oy
732 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (163 puan) tarafından
Merhabalar bana Genital bölge temizliği için önerebileceğiniz güzel memnun kaldığınız bir tras bıçağı varmı venus gilette mi yoksa başka marka ama lütfen etkili ve güzel olan memnun kalayım aldiğimda varsa.lutfen bildirin yorumlarda? 

14 Cevaplar

0 oy
(14,005 puan) tarafından
Bim de satılan pembe paket banyo için markası venüs galiba 
(14,005 puan) tarafından
Ben yıllardır kullanıyorum
(163 puan) tarafından
Allah Allah ben.ozellikle bakmıştım venus mu diye başka bi isim di ama memnun musunuz peki
(14,005 puan) tarafından
Markası başka olabilir canım emin değilim çok memnunum yoksa yorum atmazdim
(163 puan) tarafından
Hmm tamam canm saol
(2,971 puan) tarafından
Markası epi onun
-Reklam-
0 oy
(2,448 puan) tarafından

Emla krem + eldiven :D jilet baş düşmanım 

(163 puan) tarafından
En doğrusu canm ama.hamilelikten dolayı malesef sadece jilet le baş edebiliyorum
(329 puan) tarafından
O dediginiz kremi ne kadara alıyorsun cnm saglık ocagında yaxarlarmı
(2,448 puan) tarafından
Yok canım yazmazlar. Eczaneden tekli küçük paket 35 tlye almıştım. Serçe parmağın yarısı kadar
0 oy
(615 puan) tarafından
Gillette venüs ten memnun kalmıştım ben kaygan bantları nedeniyle çok çok daha iyiydi. Gillette riviera da kullandım ama venüs kadar iyi değildi. 
(615 puan) tarafından
5 bıçaklısı üstünde swirl yazan efsane. Baya ağdayla almış gibi temiz oluyor. Biraz daha pahalı ama kabul. 3 bıçaklısını da kullandım. O da çok iyi.
tarafından
15 lira fiyati  dimi canım  bimde  ama ben hiç memnun kalmadim ya galiba vücuttan vücuda değişiyor  ben aldima pişmanım  vallh
(615 puan) tarafından
15 TL değil onun markası başkadır sanırım. Ben yorumumdaki gillette venüs için diyorum. 47 TL falandı sanıyorum en son. 3 bıçaklısı biraz daha uygun o da çok iyi.
tarafından
Peki gerçekten etkisi varmi  iyi işe yariyormu canim
(615 puan) tarafından
Ben çok memnundum. Cildi tahriş de etmiyor. O kaygan bantları efsane zaten. Pahalı geliyor ama değer bence. Ben yakın zamanda gillette riviera aldım daha uygun fiyatlı bi de onu denemiş olayım dedim ama venüs den sonra hiçç beğenmedim.
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Lazere gidiyordum hamile olunca kuafore agdaya gitmeye basladım permetikle mahvolmasin diye 
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Gilette venüs kesinlikle. Çok çok memnunum hatta bacaklarımı da onunla alıyorum çoğu zaman. Çok memnunum
(163 puan) tarafından
Hangi rengi ve kaç bıçaklı olani acaba?
(1,043 puan) tarafından
Pembe renk 3 bıçaklı kullandığım. Kardeşlerim falan da aynını kullanıyor. Kayganlaştırıcı bantları falan da var tahriş etmiyor hiç
(163 puan) tarafından
5 bıçaklı olanlarda varda mor renk biraz pahalı oda baya 3 bıçaklı yeterli oluyor demekki teşekürler:)
0 oy
(7,098 puan) tarafından

Eldiven vazgecilmezim 

Birde boncuk agda 

Jileteee nooooo :D

(163 puan) tarafından
En güzeli fakat hamilelikten dolayı suanlik jilet"):)
(7,098 puan) tarafından
Kiz ben hamileykende oyle yapiyodum :)
(163 puan) tarafından
Valla ben yapamıyorum çok zorlaniyorum nedense jiletle bile zar zor :)
0 oy
(41 puan) tarafından
En iyisi jiletle almamak ama ağdayı da kendi beceremiyor insan epilatör de çok can yakıcı lazer de maddiyat istiyor eldiveni hiç denemedim onunla almak için uzatmak gerekiyo sanırım keşke hiç çıkmasa :D hamileyken zaten ayrı dert görünmüyo göbekten 
(163 puan) tarafından
Aynen  sormayın mecbur jilet oluyo çare
(41 puan) tarafından
Maalesef
0 oy
(1,066 puan) tarafından
İmkanın varsa tabii ki ağda canım jilet sıkıntı kaşıntı falan oluyo 15 günde bir uğraş dur ağda ayda 1 kolaylık ama imkanın yoksa venüs 
tarafından
Ahahah 15 günmu  kız keşke öyle dedigin gibi 15 gun olsa bendemi sorun var acaba bir gunde  bir hun  almak sorunda kaliyorum ya  mesela bacak kol  bugün  alsam sabah tekrar cikmis oluyor
0 oy
(407 puan) tarafından

Yeşil paketini alıyorum venusun 

ama o çok çıkarıyor cnm makinasini aldım weet bn ama boncuk agdasi en iyisiymis onu alicm makinasiyla
(407 puan) tarafından
Bende cnm geçen sordum 50tl vala bnm bacigmda çok ckiyor ya off dediler doğumda gdyo hiç gtmdi hmileym şimdi yne cok
0 oy
(415 puan) tarafından
Venüs jilette bır numara bnce 
0 oy
tarafından

Permatik en güzeli:D

0 oy
(807 puan) tarafından
Bimdeki pembe paketlisini kullanıyorum çok memnunum canım 
(163 puan) tarafından
Ismi nedir canm
(807 puan) tarafından
Lady yazıyordu üzerinde galiba bilen kendi markası
0 oy
(407 puan) tarafından

image

bakin buda çok güzel bime gelmisti ben almıştım kizlar çok güzel bu asri cikarmiyo bide tek kullanımlık değil deneyin görün Venüs gibi buda bu uygun fyta 15tl
(163 puan) tarafından
Aaa ben bunu görmüştüm fakat iyi değildir diye almadım
(407 puan) tarafından
Çok guzl cnm bu bnde var mervecim
(163 puan) tarafından
Tekrar gidersem bi bakayım saol canm

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 191 göst.
26 Şubat 2024 Aile kategorisinde Melekkk (9,890 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 90 göst.
20 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Buse19 (135 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 28 göst.
24 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Firatvegulunannesi (237 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 172 göst.
13 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Humaninannesi (1,094 puan) tarafından soruldu

377,324 soru

11,291,785 cevap

34,710 kullanıcı

...