0 oy
414 göst.
Diğer kategorisinde (803 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kizlar bebegim 13aylik koltuklari tutarak yuruyor ama iki ayagida disa donuk basiyo boyle olan bebekleriniz varmi acaba duzelirmi zamanla

6 Cevaplar

+1 oy
(48,742 puan) tarafından
dengesini oyle sagliyor olabilir yinede doktora goturun canim bir sorun varsa erken teshis olur
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Bencede bir doktor baksin
+1 oy
(534 puan) tarafından
Benim kızımda ayaklarını bı tuhaf basıyordu canim yürürken falan düşüyordu doktora götürdük röntgen cekti muayene etti bı problem yok bu yaşlarda böyle oluyorlar dedi bindoktora götür istersen için rahat etsin benim içim hiç rahat etmiyordu şimdi çok rahat farketmiyorum bile nasıl yurudugunu
0 oy
(803 puan) tarafından

Resimdeki gibi hep boyle basiyor adimlarinida boyle atiyor

image

(5,721 puan) tarafından
Hiç ortepediye göturdunuzmu cnm
(803 puan) tarafından
Yok goturmedim ama uc ay once ayaga kalkmaya calisirken dstu ayagi incimisti o zamn goturdum rontgn cekildi hem ayak hem kalca sorun yoktu eb iyisi tekrar gotureyim
(5,721 puan) tarafından
Dengede çalışırken başar belki ama hep böyle dedin diye bı gosterin cnm en kısa zamanda bence
0 oy
(3,908 puan) tarafından
En iyisini dOktur bilir zaman kaybetmeden önce götürmelisin 
0 oy
(7,991 puan) tarafından
Benim kızım tam tersi yürüyordu içe dönük kaç kere doktorlara gösterdim normal büyürse düzelir dediler şuan 5 yaşında düzeldi eskiye göre  ama sağ ayak hala öyle çok üzülüyorum en son götürdüğümde 10.yasa kadar düzelmezse ameliyat dediler kız çocuklarda genelde olur dedi 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 119 göst.
1 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,623 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 71 göst.
7 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Medine burakmak (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 94 göst.
3 Eylül 2021 Diğer kategorisinde XxDeryaaaa (373 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 107 göst.
20 saat önce Diğer kategorisinde eylul_ (1,370 puan) tarafından soruldu

381,364 soru

11,417,454 cevap

34,969 kullanıcı

...