0 oy
225 göst.
Diğer kategorisinde (3,794 puan) tarafından

Evde zamanin nasıl geçtiğini bile anlamazken hastanede niye vakit geçmez ki. Dün sabah geldik daha 24 saat olmadı ama günler geçmiş gibi ya :ermm:

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende 1 gece mi 2 gece mi kalmıştım eve gidince şükür namazi kılsaydım keske ne berbat bi ortam hapis gibiydi ztn yatak da rahat değil ayakkabi ile dolas vs cok zor gelmişti 
(3,794 puan) tarafından
Sorma valla eve gidip yatmak istiyorum
tarafından
Niye ordasn ki.ne.zmn cikcan
(3,794 puan) tarafından
Oğlum ameliyat oldu. Sabah çıkış olucak inşallah
tarafından
Aa gecmis olsun Allah sifa versin
(3,794 puan) tarafından
Amin inşallah sağol
-Reklam-
0 oy
(1,580 puan) tarafından
1 hafta hastanede yattm 4 gün doğumhane de oldgum için elime telefon bile alamadım yasaktı 1 hafta boyunca hep uyudum hiç bişey yapmadım Yemekde vermemslerdi aç aç sadce uyudum 
(207 puan) tarafından
Neden 4 gün baya uzun ama
(1,580 puan) tarafından
Normal doğum yapmak için zorladılar 4gun boyunca suni sancı verdiler bebeğin kalbi yavaslaynca sezeryana aldılar 3 gün de doğum yaptıktan snra kaldim
(207 puan) tarafından
Cittimisin allah sabır vermiş sana banada sunu sancı verdiler ben az kala bayılıyordum o kadar zorduki
(1,580 puan) tarafından
Aynen canm sen hissetmissin suni sanciyi ben sadece o 4 gün içinde bir kere hissettim sanciyi onun haricinde hiç sancım olmadı . Çok zordu ama ya tuvalete bile gidemedim nst ye bagliydim hep
0 oy
(1,426 puan) tarafından
2 gün kızım hasta oldu yattık çok berbattı kafayı yicektim çok şükür geldi geçti 
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım allah şifa versin oğluna 
0 oy
(234 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun neden hastanedesin ? 
0 oy
(1,428 puan) tarafından
Geçmiş olsun hayırdır neden hastanedesin
0 oy
tarafından
Bir yıldır her ay en az beş en çok 40gun kadar hastanede kaldım çok zor Rabbim düşürmesin hastanelere ama yokluğunu da göstermesin kaç tane hastane gezdik derdimizi anlatana kadar 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 273 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde Anne.adayii (831 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 121 göst.
5 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Casper (62 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 258 göst.
29 Nisan 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Sumeyyeali (1,060 puan) tarafından soruldu

381,124 soru

11,410,085 cevap

34,947 kullanıcı

...