0 oy
781 göst.
Diğer kategorisinde (6,053 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
cocugumu cok organik besleyecem ☺

Yine ben sunu alsinda 5 dk totosunun ustune otursun☺☺☺☺❤❤❤masAllah

26 Cevaplar

+4 oy
(2,393 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Cips yiyince ne oluyor ki cips yemesine takılmışlar çocukken amma gömerdik ohh fıstıklısı güzeldi bunun :D zaman değiştikçe insanlarda değişiyor valla eskiden cips almıyolar diye kendimizi yerden yere atıyorduk :D hergün vermiyorsundur zaten.. 
tarafından
Hahahahhahah şirin ya duygularımın tercümanı hahahahah bırak arkadaş kitap okusun papağan gibi ben matematik öğretmeniyim ben matematik öğretmeniyim diye debelensin dursun kendi çalıp oynuyor yazık egosu okşanmamş ne ypsn kendini burada insanlardan üstün görerek bir yerlere gelmeye çalışıyor...İnsanlari eleştireyim derken kendisini geliştirememis çevresinde kendisine söylenilen cümleleri burada başkalarına sergiliyor çokta şey etmemek lazım doktor bir tanıdığım şey dedi kendi haline bırakın :D hahhahahha
(2,393 puan) tarafından
Ahhahahha aynen bebeğim :Ddd
(9,626 puan) tarafından
Allah bizi okumuş cahillerden korusun amin ☺☺☺☺☺☺
(6,053 puan) tarafından
Aminnnnn☺☺☺☺☺
(2,393 puan) tarafından
Aminnn Aminnn :Ddd
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Maşallah kuzuya ama keşke yemese :(

(6,053 puan) tarafından
Oyle tabi kuzumm ama nereye kadar esirgeyecen cok sık deil zaten ayda yılda bir
tarafından
Haklısın kuzum da işte en uzun ne zamana kadar yemezse o kadar iyidir
+1 oy
(4,040 puan) tarafından
Ben henüz hurma ve üzüm veriyorum diğerlerinin tadini bilmediği için bunlara saldırıyor 
0 oy
tarafından
Verme cnm yazık benim oğlum 2 yaşında bilmiyor tadını babamlar alıyor çaktırmadan saklıyorum birbtek süt burger alıyorum oda birlikte markete götürürüm gözü kalmasın diye 
(6,053 puan) tarafından
Yaa Allah askina saka gibisiniz hergun mu yiyor sanki
tarafından
Süt burger de çok sağlıklı değil ki. Ama bizler de çocuk olduk her şeyi yedik hiçbir sorunumuz da olmadı Allah'a şükür. Kendi gördüğümüzden evlatlarımızı neden geri koyalım ki? Ayda yılda bir yiyormuş zaten bebiş onu da evinde yesin öğrensin ki büyüyünce meraklanip dışarda gizli saklı yiyip gelmesin eve.
0 oy
(2,519 puan) tarafından
Ama daha cips için çok erken değil mi annesi maşallah bu arada
(6,053 puan) tarafından
Saol kuzumm hergun yemiyor ki ayda yilda bir
(2,519 puan) tarafından
Bakalım ben ne kadar yedirmemeye dayanicam :D 3 yaşına kadar diyorum ama inşallah
(6,053 puan) tarafından
Tam 19 ayligiz ilk acilisini amcasi yapti sonu geldi☺☺
(2,519 puan) tarafından
Afiyet olsun o zaman :)))
(6,053 puan) tarafından
❤❤❤❤❤
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Oyy yerim yaa maşallah benim oglanda öle iki tane den fazla vermiyom ablası yiyo goruyo agliyo iki tane veriyom artik katır kutur yiyo sıpa:D
(6,053 puan) tarafından
Buda elinden gelse paketi agzina basacak bizim ablamiz yok malesef ben yiyom ama ☺☺☺
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Oy masallah yarasın benimkide cok seviyo doritos baharatliyi ☺☺
(6,053 puan) tarafından
Kuzumm sanki eline hergun wemiyoz ya boyle ayda yilda bir ☺
(22,070 puan) tarafından
biz yedikçe yiyo valla ay da yılda dgl yani :D
(6,053 puan) tarafından
Ahhahah Allah seni ☺☺☺ne kadarlik seninki
(22,070 puan) tarafından
19 aylik olacak canim ayni heralde senin oglanla:)
(6,053 puan) tarafından
Ay sonu bizimki 31 agustos kuzumm ☺
0 oy
(2,267 puan) tarafından
Biz ne bakkal mısır cerezleriyle büyüdük afiyet olsun.binde bir yemeyle birsey olmaz . Hele de bu devirde saklamak imkansız 
(6,053 puan) tarafından
Oyle tabi kuzumm ayy ben onlari cok severdim koca koca posetlerde olurdu
(2,267 puan) tarafından
Aynen canim çok güzeldi onlar :)
(6,053 puan) tarafından
☺☺☺❤❤❤
0 oy
tarafından
Tipe bak maşallah
(6,053 puan) tarafından
Saol kuzumm
0 oy
tarafından

Minik bey sizi ısırabilir miyim sonrada azıcık ucundan bana verebilir mısınız :angel:

Bebiş var karnimdada:P

(6,053 puan) tarafından
Isirabilirsiniz tabiki ☺☺ kiz canini mi istettik
tarafından
Yok yok kuzum aşermedim merak etme gönlün rahat olsun ☺ 38+2 olmuşum bir kere aşermedim daha :D
(6,053 puan) tarafından
Ooo masAllah hayirli dogunlarin olsun insAllah ☺❤❤
0 oy
(10,496 puan) tarafından
Herkes verme iyi değil demiş te hergun  vermiyoruz ya benimkide yiyor ama şu da yılda bir yiyor 
(6,053 puan) tarafından
Sen diene bakma benimkide oyle kuzumm seviyor ama☺
(10,496 puan) tarafından
Hahahahah çok seviyor hemde
(6,053 puan) tarafından
☺☺☺❤❤❤
(10,496 puan) tarafından
❤❤❤❤❤
0 oy
tarafından
Oh otursun az da boşver biz kendimiz de çok çitos yemiyızoruz o yüzden almıyoruz ama çikolata falan yiyoruz
(6,053 puan) tarafından
Aynn oyle kuzumm 10 dk 10 dk benim icin ☺❤
tarafından
Aynen aynen sorma :D benimki de durmaz yerinde
(6,053 puan) tarafından
Kurt war bunlarda ☺
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Hahaha ben :))) asla vermem deyip az önce oturup beraber cips yedik 
(6,053 puan) tarafından
Hahahah sen gercekten ben ☺☺
(4,700 puan) tarafından
Valla vermeyin falan deniyorda bizde vicdansız ana değiliz ya bizim eve hiç girmez biz almayız ama gelene de alma diyemem dedesi amcaları getiriyo yani bir kaç ayda bir o zamanda yesin sonra gözleri dışarıda herkesin eline bakan çocuklardan olacaklar
(6,053 puan) tarafından
Kesinlikle oyle sen almasan sag sol aliyor
0 oy
(1,777 puan) tarafından

Ahahaha imrenide yolliyim aşkım bu aralar benim kız beni hayattan sogutuyor:D

(6,053 puan) tarafından
Al gel sultan oda citos yesin☺❤❤❤
0 oy
tarafından
Çocuğuma neyi yapmicam dediysem Rabbim beni onunla sinadi dedim ki sağlıksız hiç bişey vermicem kemoterapi den dolayı hiç bişey yemiyordu doktor bırak neyden bı tane yer se ona o fayda dedi canı ne istediyse verdim cips çikolata bisküvi biberon vermicem dedim şimdi 23aylik eline biberon veriyorum bir yaşında saçını kestirmeyelim fotolar güzel olsun dedim bir yaşında üç ameliyat geçirince kafasında bir sürü dikiş vardı ... Demem o ki o zararlı bu zararlı ama neyin ne olduğunu sen daha iyi bilirsin aşırıya kaçmadan ver gitsin masallah kuzucuga rabbim nazarlardan saklasın burdan da kaldır .. iyi günler 
tarafından
Ayy çok sevindim rabbim bir daha göstermesin tanısı neydi
tarafından
Amin canım dua edin bizim iicn iki hafta kaldı
(4,040 puan) tarafından
Snovyal sarkozyum diye birşey doku kanseri yani bacağından damar kestiler belki yürüyemez dediler çok şükür yürüyor biraz sıkıntı çekiyor o kadar sizin tanı neydi. Vallahi stres yapma annesi o da yapmasın hep mutlu olun hastalığın çaresi bu. Benim kardeşim ömrü boyunca aşırı stresli içine kapanık depresifti  sen güçlüsün maşallah önce kendin rahat ol bebeğin de senden öğrensin rahat olmayi
tarafından
Beyin tümörü tanısı kondu 6cm Lik bı kitle çıkarıldı temizleyememisler kemo alamayinca yine iki cm büyüdü malesef ameliyattan çıkamaz dediler çok şükür çok şükür yanımda rabbim hepimizin evladını ailesini bağışlasın bir daha göstermesin bazen bunalıyorum ama sonra geçiyor çok sağolun desteğiniz için
(6,053 puan) tarafından
Ayy rabbim kimaeye yasatmasin cok cok cok iyi olsunlar bugunler gecsin insAllah
0 oy
tarafından

Afiyet bal şeker olsun miniğe boşver takma ben bile yiyorum napalım herşey zararlı bu devirde et sebze bile organik :ermm:

(6,053 puan) tarafından
Aynn oyle kuzumm
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Bn bu konularda sakin cvp veremiyorum maalesef..19 aylik bebege cips verildigi jerde görülms..ayda yilda bir veriyorum diyosun da verme o zamn hic..icinde kim bilir neler var yazik degil mi cocuga..aceleniz ne su s.alak sacma yiyecekleri vermek icin anlamiyorum..sanki cok lazm da simdiden tatsin istiyosun..
(6,053 puan) tarafından
Sorun bu zaten ogretmen olurken insan olmaktan yoksun kalmis
(3,901 puan) tarafından
Yeter be saatlerdir cvp vermiyorum kesin sesinizi artik..sizin gibilerle harcical vaktim yok bnm yeter baydiniz..
tarafından
Sana öğrenci emanet eden velilere acıdım üsluba bak. Sen kimsin de kesin sesinizi diyorsun bu ne terbiyesizlik böyle? Bizim de tüm vakitlerimiz sanaydi sanki.
(3,901 puan) tarafından
Tamm cnm haklisin baydim valla
tarafından
Evet baydin. Evet hakliyiZZ.
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Hdhdh:D maşallah ya
(6,053 puan) tarafından
Saol kuzumm
0 oy
(5,457 puan) tarafından
Kızım 1 yaşında cips dr yedi çikolata da çekirdek felan ben vermeyin ne kadar dersem deyim dedi babası alıp geliyo 40 yılda bir yiyo her gün yemiyo sonuçta ben öyle düşünüyorum 
(6,053 puan) tarafından
Kesinlikle canimm
0 oy
tarafından
Fındık buruna ölünür kiiii ♥️♥️♥️ Rabbim acısını göstermesin inşallah yesin içsin büyüsün küçük bey yarasın löp löp et olsun da issira issira sevelim ohhhh ♥️♥️
(6,053 puan) tarafından
Saol kuzumm Allah razi olsun❤❤❤❤
tarafından
Hepimizden inşallah canımm ♥️♥️

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 98 göst.
1 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sude6191 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 68 göst.
23 Mayıs 2021 Aile kategorisinde AnqeLLa (192 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 54 göst.
4 Mayıs 2021 Aile kategorisinde AnqeLLa (192 puan) tarafından soruldu
+2 oy
43 cevap 497 göst.
18 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,210 soru

11,351,536 cevap

34,822 kullanıcı