0 oy
741 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Canım çok sıkkın daha yeni post acmistim kek tarifi ile ilgili kaynanam evde degildi esimle basbasa bi cay icelim demistim ama esim disari gidiyo her zaman 2 yildir evliyim simdide o kadar heveslenmistimki beraber kaldik diye esimi yine bi arkadasi cagirmis asla reddetmez cagiran kisiyi canım cok yandı benimle bas basa kalmak istemiyo resmen bende dedim bi heveslenmistim ilk defa dedim kek yapiyodum dedim ee nolmus diyo bana sinirden aglicam neden ya neden benim esim niye hep arkadaslarini ön planda tutuyo vallahi bıktım kek firinda pisiyo bende ***** gbi canımin yanmasiyla kaldim öylece :(

10 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Allah'ın odunu evliliği başka şeyden ibaret olarak görüyor çalışayim akşam olunca evime gideyim canımın istediğini yapayım sonra canım ne isterse oraya gideyim çok cahilce davranıyor ailesinden mi görmüş bu durumu 
tarafından
Ailesi hic bisey demez aksam gunduz hep gider işdede calismiyo askere gidecem diye ailesiyle birlikteyiz zaten gece 12de gelsede annesi babasi bsy demez :(
tarafından
Evet belli aileden görmediği şeyler bu cnm çok geçmiş olsun
tarafından
Sagolasin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Zamanında çok yüz vermişsin biraz hir gün cikarsaydin yapamazdı şimdi
tarafından
Cıkardım hemde cook ama hep karisma bana dedi ana babada bisey demiyo gece 12 de gelse bile bisey demiyolar vallahi bak
tarafından
Hım ayni evde yaisyorsun kaynanaya ozaman zor.bacim baya büyük isyan çıkması lazim
tarafından
Aynen öyle:((
0 oy
(9,161 puan) tarafından

Bu herifleri tutup sallandıracaksn varya hepsi aynı:angry:

tarafından
Aynen öyle yapmak lazım
0 oy
(129 puan) tarafından
Semde arkadaslarinla gez canim cik dolas. Kekini de ye bosver herseyi kafana takma
tarafından
Arkadasım yokki hepsi uzakta :(
0 oy
(1,929 puan) tarafından
Valla 10 senelik kocam oda aynı arkadaşı çağırsın hiç üşenmez kalkar gider bende alıştım artık 
tarafından
Benimkide ayni ama ben bsy istesem erinir
0 oy
(1,993 puan) tarafından
Öyle alıştığı için 1 buçuk senelik evliyiz ne eşim gider ne de ben 
tarafından
Maalesef
(1,993 puan) tarafından
Hatta eşim der evliler bekarlarla görüşmemeli diye biz kayseride yaşıyoruz eşimin istanbuldan arkadasi felan gelir nisanlisi da burada 4 lü toplanırız çıkarsak o sekilde beraber yani ben git dolas evde sıkılma derim o da çok gezen iyi olmaz der
tarafından
Ne güzel valla ozendim size benim esimin arkadaslarindan bi esim evli digerleri bekar belkide ondan bilmiyorumki
(1,993 puan) tarafından
Esinin yasi küçükse daha olgunlasmamis olabilir canim bence onunla alakasi var çünkü benim esim 28 yaşında aramizda 8 yaş var ve aile yapisi ile de alakali olabilir öyle ailesinde cikiyim geziyim yoktur
tarafından
21 yasindayiz ikimizde belkide ondan kaynaklidir diyorumya ne annesi ne babasi asla bisey demiyolar cikip gittigine bide tek oglan el ustunde tutarlar ben hep gitme demekle kaliyorum ve beni dinlemiyo asla olan bana oluyo
0 oy
(935 puan) tarafından
Hepsi aynı canm takmaa kafana ben kurtuldm ya hepsiyle kavgalı darısı sana olsn inşallah
tarafından
Insallah:((
0 oy
(406 puan) tarafından
İnsani açlık öldürmez ilgisizlik öldürür sonra vay kadinlarin gozu niye disarda vay karim beni aldatti hak ediyolar sende direk deki suruden ayyrilan kuzuyu kurt kapar de 
tarafından
Cok guzel demissiniz valla ne bileyim kadermi diyim nasipmi diyim ilgisizlik olduruyo insanı anne baba egitim vermeyince onu sen egitmeye calisiyosun ama o diyoki annem babam bana bunu yapmadi sen kimsin sus diyo kadini eziyo Allah buyuk
(406 puan) tarafından
Bak tatlım bende evlendim ayrildim eski esim ayni boyleydi 1 sene idare ettim daha sonra sonra vurdum kıçına tekmeyi onlami ugrascam anasina dedimki al nerden cikartiysan sok dedim smdiki esim bekardi evlendim ilk bastan koydum smdi bana böyle yapsa onada aynisiji yapar basarim tekmeyi kimse benden kiymetli degil cocugumda olsa
tarafından
Yaa ne haklisiniz vallahi ins hep mutlu olursunuz ❤
(406 puan) tarafından
İnsallah bitanem sizde cok mutlu olun kimse sizin üzgün olmanizi umursamıyor   suan hamileyim kizim dogdugunda ona diyecegim tek şey "GÜZEL KİZİM KALBİNİ OLUSTURMAM 9 AYIMI ALDI KİMSENİN 15 DAKİKADA KİRMASİNA İZİN VERME "kendinizin değerini bilin sizden birdaha yok karsijizdaki ben boyleyim diyosa sizde ben boyleyim diyeceksin size kiymet veren sevenlerle birlikte olun hayat kurun bosanmak veyada evlenmek dünyanın en kötü seyi olarak gormeyin herseyde vardir bi hayır
tarafından
Allah razi olsun bi nebzede olsun moralim duzeldi bende egerki bi erkek cocugum olursa ona ilerde ogretecegim tek sey merhametli vicdanli olmak olacak aileden ne gorurse evlat oyle oluyor ki ilerde benim yasadiklarimi gelinime yasatmasin
0 oy
(337 puan) tarafından
Vala canım ben basta o tavizi vermedim arkadaş çevren olmayacak canım biz birbirimizin arkadaşı olacaz dedim evlendik 1 yıldır evliyiz ve bir tane arkadaşı cagirsin ben gidemezsin hayır diyorum. Hiç biriylede görüşemiyor. 1 yıldır bir arkadaşıyla oturup çay icmisligi yok olamazda o konuda çok hashasım sende taviz verme gtmiceksin de bastır alttan alma. 
tarafından
Post eski kız :)
(337 puan) tarafından
Tarihine bakmadım vala kuzum görünce sinirlendim cvb verdim :)))
tarafından
Ay bazen bnde öylr oluyorum ya :D
(337 puan) tarafından
:) postu okuyunca sinirlenince tarih marih dinlemiyoz bakmiyoz vala kuzum direk yorum yapıyoz:)))

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 721 göst.
24 Haziran 2021 Aile kategorisinde Elif1992 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 897 göst.
30 Kasım 2018 Diğer kategorisinde Ayse Ahmed (23 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 426 göst.
1 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,210 puan) tarafından soruldu

378,272 soru

11,322,079 cevap