0 oy
178 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (658 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kizlar avent kullanıyorum. Aldığımız emzik ikili ve 95 tl oldu. Ben üzerinde yazdığı gibi 1 aydan sonra değişiyorum. Kaynanam annem her ay değişmene gerek yok biz 1emzikle çocuk büyüttük diyor ama benim içim rahat etmiyor sonuçta en çok kullandığı sey emzik. Sizce ne kadar sürede degisilmeli?

Temizliğini yapıyorum zaten her akşam biberon emzik temizleme ilacıyla yıkayıp makinde sterilize ediyorum gün içinde de düştüğünde falan yıkayıp veriyorum 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Doğru söylemişler ben vermedim ama o kadar sık değiştirmeye gerek yok bence
(658 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim
tarafından
Rica ederm cnm
-Reklam-
0 oy
(1,296 puan) tarafından
2 ya da 3 ay da bir değişiyorum ama sadece uyurken veriyorum ben ondan. sürekli kullansa daha sık değiştiririm
(658 puan) tarafından
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Isırıp koparmaya başlayınca :-)) 
(658 puan) tarafından
0 oy
(14,034 puan) tarafından
2 ayda bir bakteri üretmeye başladığı için değiştirilmesi gerekiyor diye biliyorum 
(658 puan) tarafından
0 oy
(2,537 puan) tarafından
O kadar sık değiştirmek gerçekten gerek yok bence de. Sık sık temizlesen 3 ayda bir değiştrsen ideal bence. Para mühim değil ama 95 tl dion az para değil
(2,537 puan) tarafından
Gerçi ikiliymiş emzik sürekli de kullanıyorsa normaldir teecihe kalmış
(658 puan) tarafından
Evet canım sık kullanıyor chicco denedim ama almadı
0 oy
tarafından
Ben de avent kullaniyorum 14 aylık 2 kez değiştirdim surekli sirkeli sıcak suda bekletiyorum  değiştirmek aklima gelmedi hiç çünkü sterilize ediyorum
(658 puan) tarafından
Bende sterilize ediyorum canım ne biliyim ya pimpiriklilik bendeki bende artık degismicem her ay
0 oy
(782 puan) tarafından
Emzigin ucu varya orasi çok aşındiginda beyaza dönüyor o zaman degistiriyorum 
(658 puan) tarafından
0 oy
(800 puan) tarafından
O kadr degistirme canim bn haftada bir kaynatiyorum onun disinda eskidikce degiaiyorum yada kayboluyor en fazla 4 ay emiyor
(658 puan) tarafından
Bende her gün sterilize ediyorum ama artık her ay degismeyecem bende canım valla dayanmıyor maması ayrı bezi ayrı mendili ayri emziği ayri
0 oy
(4,994 puan) tarafından
Oğlum iki yaşına girecek dişleri ile koparmadığı müdettçe hiç değişmiyordum her akşam sirkeli sıcak suya koyup bekletiyorum sürekli emzik emen biri de değil oyun oynarken ara ara alıp emer en çok uykuda kullanıyoruz iki memesi vardı sobaya attı diye yenisini çıkardım wee baby kullanıyorum avent bebekken kullanmıştım sakladım onları da atmadım yani :)
(658 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim denedim bende chicco ama onuda almadı degismeyecem bende
0 oy
(410 puan) tarafından
Canim uygun emzikler al sende ben 3 ayda 1 degisiyorum haftada 2 dwfa sirkeli suyla kaynatiyorum haklilar bence yazik
(658 puan) tarafından
Almadı canım chicco yu denedim artık degismeyecem herin sterilize ediyorum zaten

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 144 göst.
0 oy
3 cevap 57 göst.
15 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aysun27 (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 95 göst.
1 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Emirhann (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 83 göst.
29 Kasım 2023 Diğer kategorisinde 175766 (274 puan) tarafından soruldu

380,706 soru

11,398,605 cevap

34,923 kullanıcı

...