0 oy
1,405 göst.
Diğer kategorisinde (77 puan) tarafından
Eşinizin sizi hiç dövdü oldu mu dürüst olun kızlar Cevapları bekliyorum

74 Cevaplar

0 oy
(27,453 puan) tarafından

Hayır çok şükür Rabbim korusun benim için biter çoğu şey

-Reklam-
0 oy
(233 puan) tarafından
Öyle bişey yaptığı zaman geri dönüşü olmayacağını bilir Allah yaşatmasın büyük konuşmak istemiyorum ama yüzüne bakmam bakamam bidaha arkası gelir çünkü kim ne derse desin 
0 oy
(5,368 puan) tarafından
Ben sana vursam babanın evine kaçarsın hemen diyo ben o konuda hassasım o yüzden öle bişey olmadı zaten yapı olarakda onu yapmaz huyu değil. 

Ha bide aldatma konusunda hassasım onuda biliyo evlenirken hassas olduğum şeyleri söyledim bunları bunları yaparsan geri dönüşü olmaz diye. 
0 oy
(530 puan) tarafından
Çok şükür olmadı 9 yıldır tanıyoruz hakaret de edemez illaki kavga oluyor 
0 oy
(814 puan) tarafından
Hayr olmadi cnm olsaydı şuan eşim olmazdi heralde
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Oyle bir insan degil sükürler olsun 
0 oy
(2,470 puan) tarafından
Bir kere el kaldırdı ama dövmedi bir kerede tek bir laf söyledi yani küfür. 4yıllık evliyiz
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Dovseydi evli olmazdim şuan hakareti bile kaldıramam ben....
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Şükür ki öyle bir sorunumuz hiç olmadı

0 oy
(808 puan) tarafından
Evet yltendi bende saldırdım yapamadı ama denedi 2kez
0 oy
(383 puan) tarafından
Kimsenin kimseye vurmaya hakkı yok esimde yapmadıda yapmaz da öyle bir sey vurmak acizlerin kendini bir sey sananların isidir.
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Bi kere tokat atmıştı belki daha ileriye gidecekti çocuklar korkup ağlaştılar diye geri çekildi canım unutamıyorum bu olayı
0 oy
tarafından
3 Büyük kavgamız oluştu biri komşu yüzünden oldu ramazandı 1 hafta 10 gün gitmedim eve 2. Eski sevgilisi muhabbetine olmuştu 1. Diğeride ablası gelip şişirip şişirip gitmişti onun hızını alamamıştık diğerleri hep ağız dalaşı yapardık sonra birden biri bitti hepsi oğlum olduktan sonra laf dalaşına girmemeye çalışıyoruz 
0 oy
(1,298 puan) tarafından
3 kere oldu malesef ilk ikisi cahillikti sesimi kestim oturdum aileme bile söylemedim 3. De artık yeter dedim eşyamı topladım çıktım yola annemi aradım yaşadığım yerde bi akrabam vardı onu aramış o da zorla eve getirdi konuştu etti falan mecbur gidemedim inşallah bir daha olmaz ama eğer olursa bu defa geri dönüşü yok Allah kimseye yaşatmasın
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Aslaaaaa 

Rabbim sasirtmasin 

Kadina el kaldirmak adamliga sıgmaz aciz insanlarin isidir 
0 oy
(52 puan) tarafından
Hayir  hayatda vurmaz.  Bana.. o kdar sevgisinden eminim.  Beni asla  lafla bile  olsa kalbimi kiracak soz soylemez asla  uzulememe aglamama dayaanamz benim.
0 oy
(407 puan) tarafından

Ben dowuyorum o dovmuuo kiziyo:D

0 oy
tarafından
Dovmedi tokat bile yemedim yemem de canm ama yapmayacagindan degil yapamayacagindan.yaptigi an kapida bulur kendini cunku
0 oy
(1,690 puan) tarafından
Dövseydi daha erken boşardım
tarafından
Supersin ya :)))
(1,690 puan) tarafından
:) :) teşekkür ediyorum :) :)
0 oy
(615 puan) tarafından
Hayır dövmedi. Daha evlenmeden önce bu benim kırmızı çizgim. Bi tokat dahi atarsan geri dönüşü olmaz demiştim. O yapıda biri olmadığı halde başta peşin peşin uyarmıştım. Yaşamadım çok şükür. 

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 898 göst.
1 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Daisylovess5 (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 1,079 göst.
15 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Lavanta... (232 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 426 göst.
4 Eylül 2022 Aile kategorisinde hayal14 (2,097 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 818 göst.
22 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde tazeAnneee (774 puan) tarafından soruldu

381,692 soru

11,426,380 cevap

34,985 kullanıcı

...