0 oy
422 göst.
Aile kategorisinde (2,097 puan) tarafından
Aklıma bir anım geldi şimdi:) Daha birkaç haftalık evliyken kurban bayramı geldi. Biz de kayınvalidemlerdeydik eltimlerle. Neyse et falan kesildi kavurma yapılacak ben de hayatımda hiç kavurma yapmadım o zamana kadar. Hatta yapılırken görmedim bile. Ama bilmiyorum da diyemedim (niye diyemediysem hâlbuki şimdi olsa rahat rahat söylerim cahillik işte:d) ve kavurmayı yapma işi bana kaldı nedense. Neyse etler bana bakıyor, ben tencereye, tencere soğana falan asdfghjkl Kalktım soğanı soyup doğradım yağı kızdırıp attım içine. Az sonra eltim içerden geldi. Önce etler pişecek dedi tatlı tatlı, dur çaktırma diyip hızlıca soğanı kaseye alıp etleri attı tencereye; kimseye bir şey belli etmeden, beni utandirmadan ❤️ O gün bugündür de saygım sevgim hep tamdır ona. İlk izlenimler önemli gerçekten. Ve işte gönül inşa etmek bu kadar kolay...

14 Cevaplar

0 oy
(2,564 puan) tarafından
Allah razı olsun böyle insanlar hep iç kötü niyetli olsaydı seni elec-trip dalga gecerdi
(2,097 puan) tarafından
Aynen içinde kötülük yoktur gerçekten
-Reklam-
0 oy
(1,170 puan) tarafından

Çok tatlı ne güzel ilk açıkta vurmamış:)

(2,097 puan) tarafından
Evet canım çok tatlıdır Allah razı olsun :)
0 oy
tarafından
Bende olsam aynen öyle şekilde yapardım çünkü insan herseyi anne karnında ogrenmiyo kaba olmaya gerek yok 
(2,097 puan) tarafından
Aynen canim
0 oy
tarafından
Nkdr guzell bi anı olmus bak :)  sagolsn 
(2,097 puan) tarafından
Evet hala hatırlar mutlu olurum bak beni ne güzel korudu diye :)
0 oy
tarafından
Benim elti yok :D görümce yok :D kayınvalidemde hiç karışmaz bize gezmeyi çok sever genç daha sjsjsj hayat bana güzel :D
tarafından
Ay ne güzel benim de ne elti ne görümce var ama oyle bir kaynana var ki hepsine bedel insan herseye ama herseye karışır mi yaa benim yapacağım şeylere bile onu öyle yap der e ben zTen onu öyle yapcam :)) illallah ettirdi
tarafından
Amann anam kaynanaya bak valla karıştırtma kızz cevabını ver
tarafından
Versem de anlamıyor canım maalesef
0 oy
(1,246 puan) tarafından
İyi insanmış başkası olsa güler içerde anlatırdı bide. Şanslı kız senii:)
(2,097 puan) tarafından
Bari bu yönden şanslı olalım be:)
(1,246 puan) tarafından
:) her yönden ol canım tek elti neye yetcek :D
0 oy
tarafından
Ayy ne iyi elti çok datli selam söyle ☺️❤️
(2,097 puan) tarafından
Hahah öyledir valla :)
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Kaynım evlenirse bende büyük elti olucam büyük ihtimal bende öyle olurum ") çok saf insanım  ben ya ")
(2,097 puan) tarafından
Saflık değil kalp güzelliği bu ❤️ sen de böyle ol evet inşallah
tarafından
Cadna senin iyi olman yetmez karşındaki kişinin de  olması lazım canım
Karşındaki kişi kötü niyetli olduktan sonra sen nekadar iyi olursan ol bişey değişmez
(4,426 puan) tarafından
Canmert orası öyle tabi bacım karşılıklı anlayış ve saygı olması lazım
Hayal14 oldum olası böyleyim canım değişmem kolay kolay çok merhametli bi insanım bundan başıma çok iş geldi de işte huy değişmiyor ")
0 oy
(48,683 puan) tarafından
elti degil ablaymis demek ki ufacik sey gönül yapiyo benim eltimin biride sen alisik degilsin der bulasigi bana yikatir o durulardi sular soguk diye 
(2,097 puan) tarafından
O da güzelmiş Allah razı olsun işte ufacık iyilik yetiyor bazen gönül yapmaya cidden ❤️
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Benimki bagıra bagıra yapaıyor bilmiyor derdi
0 oy
(8,326 puan) tarafından
Kız eltine hayran kaldık sağolsun varolsun 
(2,097 puan) tarafından
Valla ben de hayranım kendisine :)
0 oy
tarafından
Ne güzel rabbim daim etsin canım ama şöyle birşey var Eltin iyi biriymiş evet ama sende ona aynı şekilde iyi yaklaşarak karşılık vermişsin  canım 
(2,097 puan) tarafından
Evet canım ben de kötü niyetli değilimdir gerçekten bana bir gelene ben 10 adım giderim
0 oy
(296 puan) tarafından
Benim sinisde büyük dogradigim soğanın kaynimla eşimin yaninada al anan kendinize göre gelin buldu diye benim rezil etmişti gerizekalı 
(2,097 puan) tarafından
Ay nasıl insanlar var yaa
0 oy
(2,692 puan) tarafından

Kız bir kaç haftalık geline öyle iş mi yaptırılır :D ağır iş yani, herkes kavurma bekliyo ve o iş sana kalmış çok şaşırdım.

Eltine helal olsun, iyi insan bi hareketinden belli eder kendini vesselam <3

(2,097 puan) tarafından
Aynen valla orda ne oldu da ihale bana kaldı hiç hatırlamıyorum şu an :)

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 813 göst.
22 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde tazeAnneee (774 puan) tarafından soruldu
0 oy
47 cevap 1,318 göst.
30 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Kaoskizzz (67 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 517 göst.
3 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 318 göst.