0 oy
667 göst.
Aile kategorisinde (21 puan) tarafından
Merhaba kızlar 

Bugün 40+5 olduk.. 5 gün hastanede kaldık.. 

Bende hamilelikte şeker olduğu için doktorlar fazladan taşımamı istemiyor.. 5gün hastanede hap verdiler, suni sancı baya birseyler denendi birtürlü sancım gelmedi.. doğum gerceklesmedi yani.. isvicrede sezeryanı en son cağre, olan üstü birsey olmadikca sağlık konusunda yapmıyorlar.. neyse asıl benim merak ettiği, herkez erkek bebek geç gelir fln diyor.. doğruluk payı mı varmı acaba? Son 2 ayda 5 arkadaşım kız doğurdu hepsi 37..38..36 haftalik fln kurtuldu.. ben birtürlü doğuramiyorum

7 Cevaplar

0 oy
(1,397 puan) tarafından
Doğru değil bence Ablam oğlunu 37. Haftada dogurdu ben oğlumu 42de dogurdum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bana gorede oyle. Erkekler gec dogar ablam iki kiz dogurdu 37, 38 haftalarda bir de erkek dogurdu dogurdu doktor hep riskin var karnin asagida erken dogurursun demesine ragmen 42 haftayi buldu 
(2,351 puan) tarafından
Kiz sen nerelerdesn gorunmuorsn ;)
tarafından
Paketim yok kuxum annemlere geldim smdi orda wayfi var ondan baglaniyorum :)
(2,351 puan) tarafından
Hi bnde merak ettm dedm hayrdir herkes gitti ya senide gitti sandim :)) paket yap paket :))
tarafından
Nie gittiler vallaha cok sasirdim olaylari da tam bilmiyorum hadi bana anlat :)
(2,351 puan) tarafından
Gokcenin biliosun dimi  canm onla hatic kavga etti ortalik karisti numaralar paylasildi edildi. Hatice hamile oldgunu ogrenmisti 4  gun feln olmustu tartsma oldgu  gece cocugunu dusurdu vs herkes tek tek gtmeye basladi ondan oncede tartsmalar olmustu bi grup arkds fake hesplar acik burda hzrsuzluk felan cikarmaya basladi vs uzun hikaye acikcasi
0 oy
(1,517 puan) tarafından
Benimde gelmeye niyeti yok 39+3 hiç gelicek gibi durmuyor sen çok beklemişsin bence ne doğruysa onu yap sezeryan senin için iyiyse sezeryan olmalısın bence 
0 oy
(2,840 puan) tarafından
Benim iki oglumda erken geldi canim bbiri 34 haftalik biri 36 haftalik alakasiz bence
0 oy
(797 puan) tarafından
Belli olmaz canım o sen hazır ol inşallah sağ salim kucağına alırsın
0 oy
tarafından
40+4de artik mecbur.sezeryana aldilar beni yoksa gelecegi yoktu oglumumm
0 oy
(759 puan) tarafından
Ablam oglunu 38+4 de dogurdu ben kizim 39+1de bence alakasi yok rabbim ne zaman izin verirse

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 89 göst.
9 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Busra_yasar123 (123 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 175 göst.
12 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 804 göst.
1 Ekim 2019 Aile kategorisinde Sim (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 418 göst.