0 oy
1,742 göst.
Diğer kategorisinde (78 puan) tarafından
Kızlar merhaba. Daha önceki postumda yazmıstım eşim aynı işyerinde çalıştığı kızla beni aldattı diye. Ben eşimin telefonuna ses kayıt programı yükledim onu dinlerken bugün kız eşime bana 2 tane poğaça al dedi. Eşim hiç konusmuyoruz alakam yok diyordu. Canım öyle böyle sıkılmadı yine dengem bozuldu. Akşam gelecek kavga.  Ne yapacagmı sasırmıs durumdayım. Siz olsanız ne yapardınız. Bana  bir akıl verir misiniz 

33 Cevaplar

+4 oy
(1,250 puan) tarafından
Daha önce seni aynı is yerinde çalıştığı kızla aldatıyor şuan aynı yerde devam ediyor ikiside ve sen bittiğine inanıyorsun öyle mi? Yapma lütfen ya. Kizin arsizligini görüyorsun evli bekar tanımıyor belli ki. Öyle adamı kapının önüne koyacaksın iki ağlarsın 5 çekersin unutur gidersin bu fedakarlık yapılacak bisey değil insan ölüme bile alışıyor ezdirme kendini daha fazla kurban olsunlar 
(78 puan) tarafından
Canım konustum kızla benim alakam yok senin kocan bana yapıştı diyordu. Öyle madem neden yüz veriyorsun demi ben olsam yanına ysklsdmam. Ne yapacagmı sasırdım Bi akıl nolur akşam ne deyim ben, :((
(1,250 puan) tarafından
Bi insanin yapıştığını düşünüyorsan onunla konuşmazsın daha üstüne bisey istemezsin yani rahatsız olursun dediğin gibi yüz veriyor. Bence bugün bisey deme sen. Her gün kontrol etmeye çalış telefonunu dinle yani mutlaka daha büyük bi açık verir hemen kapının önüne koy bi daha yapmaz falan deme aldatilmanin acısını bende çok iyi bilirim boşa konuşmuyorum bir kere yapan bir daha yapar.
(78 puan) tarafından
Evet canım. Kız yüz verdi bide dul 2 cocugu var seyran diyoki git rezil et müdürle konus durum bu bu de anlat ikisini de kovdur. Bilmiyorum
(1,250 puan) tarafından
Valla bana göre sen herşeyi yapabilirsin sana haktır yani. Suç tek taraflı değil canim öyle olsa aldatma olmazdı yapıştı falan demiş ya hikaye yani. Sen eline bi koz al ondan sonra heer yere hem rezil et hemde kendine kurban et. Kadinligimizi böyle yerden yere vuruyorlar işte Allah kimseye muhtaç etmez seni merak etme sen
(78 puan) tarafından
22 haftalık hamileyim ev kredi kimse kabul etmez  beni. Çalışamamda. Canım nasıl yanıyo akşam desem dövmeye kadar gider. Allahım ya
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bogaca al diyecek kadar... ******** namussuzlar
(78 puan) tarafından
...... Diyecek söz bulamıyorum
(1,424 puan) tarafından
Zor bir durum yaaaaa  offfff;(((( kizin yanına git parçalaa  onu kocandan da ayrilllll
0 oy
(13,266 puan) tarafından
Bu defa kızın yanına giderdim. 

Allah akıl fikir versin ya
(78 puan) tarafından
Gecen gittim kızın yanına benim alakam yok senin kocan düşmüyor yakamdan diyordu. Bu sefer gidiyim direk dalıyımmı napim,,, kızın 2 cocugu var dul bide canım nasıl sıkıldı ya
(1,826 puan) tarafından
Dulsa esin de ilgileniyorsa kapak atmaya yer arıyo ıste tam yolmalık ama ikisini de birbrne vurmak lazım
(571 puan) tarafından
Canım kızın yanına gitse ne olacak adamda biter bu o kızın yanına gidecek o bitecek başkası baslyck alışmışsa al karşına konuş korkut ya neyden çekiniyorsa onunnla
0 oy
tarafından
Canım iş arkadaşım der falan neyse sen şimdi sesini çıkarma belki eline daha güzel bi koz geçer allah ıslah etsin 
(78 puan) tarafından
Napcam peki ben napcam ağlamaktan içim dışıma cıktı. Siz olsanız Allah korusun tabiki rabbim düşmanım basına vermesin ne yapardınız.
(822 puan) tarafından
Ailesine söyle canım eşini
0 oy
(33 puan) tarafından
O program nasıl bir şey CNm
(58 puan) tarafından
Aynen nasıl bir program bende merak ettim
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Ailen destek mi aileni bunkonudan haberdar et eve gelip bi ayar versinler
(3,149 puan) tarafından
Annene sorar misin elin oğluna mi inanacak kendi doğurduğuna mi adı üstünde elin oğlu
(78 puan) tarafından
Neymiş bosanırsam kimsenin yanına sıgamazmısım..
(3,149 puan) tarafından
Canim annen çocuğuna baksa aslan gibi de ayaklarının üstünde durur sığıntı olmaz kendi evini idare ettirsin
(78 puan) tarafından
Napcam bilmiyom yavallahi
(3,149 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah
0 oy
(1,517 puan) tarafından

Biraz daha bekle o konuşma geldiyse devamı gelir onu inkar eder eşin. Bekle çok ağır zor biliyorum rabbim güç versin :'( böyle birşey netleşirse eşini yerin dibine sok evden at defolsun gitsin 

(78 puan) tarafından
Evde kredi 22 haftalık hamileyim calışma durummda yok Allahım yardım er
(1,517 puan) tarafından
:( ahhh ahhh lanet gelsin bu kıymet bilmeyen eşlere. Ailenin yanına git tamamen kaybedicegini anlasın heyy Allah'ım ya söyle ya o işten ayrılırsin tmamen arlanmiyor demekki yine aynı halta düşer mi ama bak hemen belli etme püskürme canım kanıt bekle sadece derim sana
(78 puan) tarafından
Allah hepsinin belasını versin
(1,517 puan) tarafından
Aminnn amiňnn ins ya :( işten çıkmıyor diyince bahanesinden belliydi ama sen yinede bekle rabbim sabır versin daha sonra tek tek burnundan getirirsin rezil olur aileside arkanda hepsinin korkusu kaybetmeyi yaşasınlar oğulları sürünsun rezil olsun
0 oy
(6,675 puan) tarafından
Affetme bu sefer birakma evee.bak affetmişsin bidaha yapmiş..boyle şeyler affedilmez
(78 puan) tarafından
Hata yaptımm
0 oy
(905 puan) tarafından
Esin ne demiş cnm alms mi yani  ses kaydı mi msj .mi ve ni kayt nasl.oluyo
(78 puan) tarafından
Canım kız demişki 2 tanede bana al buda demişki patatesli var oda demişki simitle peynirli al benimkide alıp veriyo kıza
(905 puan) tarafından
Akşam ewe gelsin ağzına..... sanane alma sanane yani k.bkma sinirlndm
(78 puan) tarafından
Yapacam susamamki öyle huylarım yokki dayanamıyorum zaten
0 oy
(124 puan) tarafından
konusanda inkar edecek adim gibi eminin daha saglam bi koz bekle ama ima etmeyide ihmal etme seni saf zannetmesin 
(124 puan) tarafından
benimde esim isyerinde bi kizla beni aldatti gozumle bile  gordum inandiramadim en son tepem atti kizi isten attim kurtuldum
(78 puan) tarafından
Kızı nasıl attın yada artırsın canım
(124 puan) tarafından
baktim not defterinde kagitlarda seni seviyorum ozer yaziyor bir iki derken baktim is ciddi anneside bizle calisiyordu esime soyledim boyle notlar buluyorum dedim tabi ustine getirmedi o yapmamıştır dedi birax zqmn sonra kizi uyardim kocamdan uzak dur  dedim oyle bisey olamaz abla dwdi .bi sure sonra ilk cocuguma hamile oldugumumu ogrendim kiz bana dedili ozer abi bu cocugu isyememis sen zorla yapmissin dedi bana tabi bu bardagi tasiran son damla oldu esime dedimki istemiyorsan aldiricam meryem bana istemiyomusun dedi . sen bnm yatagimi iliskimi iscilerinemi anlatiyirsun dedim yuzunede tukurdum .sonra esim kizin annesine demis annesi bana benim k8zim nisanli boyle bisr yapmaz desede ben inanirmiyim annesine kiIzin bu dükkana adim atarsa srnde gidersin dedim o funden sonra kiz gelmedi zaten bi kac ay sonra evlenip gittti haysiyetsiz
(78 puan) tarafından
Bu kasar evlenemzde Allahım yardım etsin bana
(124 puan) tarafından
kiz neler cektirdi bana gozumun onunde neler cektim neler harf yetmez yazmaya anlatsam roman olur cok uzuluyorum yaa  bnm durumumda olanlara hep diyorum ayni seylerimi yasiyirlar keske uzun uzun dertlesem bnm durumumda olanlarla
0 oy
(6,750 puan) tarafından
Allahhindan bulsunlar bugun bende esimden supheledindim aylar sonra ama icimde tutamadim direk msj yazdim bakalim benim basima ne is gelecek aksam seni suan en iyi ben anlarim
(78 puan) tarafından
Allah belasını versin diyecek söz bulamıyorum kan kusturdu bana aldığım nefes batar oldu,,
0 oy
(1,310 puan) tarafından

Assalikkk sü rtükkk ne.ariyon ulan is arkadasiymis defol git kendin al kuyruk sallamasa esine yüz vermese adam nerden bulcak bu cesareti valla sacni basini yolacaksin bunlarinnn birde herkesee rezil edeceksin kolay yuva bozmasi öyleee o aliskin belliki bosanmisss takilio kafasina gore kafasiii kopasicaaaa :angry:

(78 puan) tarafından
Aynen canım eşimi işten kovdur sam ev kredi bir sürü borç 50 milyar el borcu var. Kızı kovduracam benim kocam vicdan azabı yapacak. Gidip müdürle konus sam bu sefer ikiside kovulacak bu sefer daha yakınlaşacaklar. Allah belalarını versin
0 oy
(76 puan) tarafından
Canim kusura bakma ama sende de hata var nasil ayni ise yollaya biliyorsun ki hadi yolladin diyelim tekrar nasil guvene bildin Allah korusun ya ne bileyim buyukte konusmak istemiyorum da gercekten yazik yani boyle sur tuk kadinlar yuzunden  masum kadinlara yazik ya gercekten yazik.. ayrica iyi akillilik etmissin o programi nasil yukledin nasil ayarladin bi anlatirmisin? 
(76 puan) tarafından
Hatta yeni bi postta bile anlata bilirsin ki diger kadinlarda faydalansin bu programdan belki senin sayende bi cok kisi gozunu acar
(78 puan) tarafından
Canım cok iyi değilim kafam cok yerinde değil . Bn sana adını vereyim sen arastır. Kusura bakma emi. Trackwiew uygulamanın adı.
(78 puan) tarafından
Ben farklı şeylere sebep olurum diye korkarım pek bu tarz seylere girmek istemem ama verdim adını
0 oy
tarafından
bak iyi dinle kuzum sen şimdi gidip hesap sorarsan ikisini de ne var bunda arkadaşız der çıkar işin içinden bekle bakalım daha nelerini yakalayacaksin simdi sağlam bir kanıt olmadan dalarsan bir yolunu bulup seni suçlu çıkarır böyleleri bilirim 
(78 puan) tarafından
Dayanamam susamamki.. Pazartesi gidip o kızın kafasını asfalta sürecem hırsımı alıyım sonra ne *** yiyolarsa yesinler
tarafından
canım seni anlıyorum ama bekle bak pusuya geç ondan sonra harekete geç yoksa elinde patlar bu iş bir daha aynı samimiyeti yakalarsan o zaman sesleri yolla telefonuna tu*kür ikisinin de ağzına
0 oy
(332 puan) tarafından
Bence hiç birşey deme 1 2 gün daha dinle konuşmalarını ondan sonra söyle şimdi birşey dersen o ses kaydını fln siler başka birşey duyamazsın 
(78 puan) tarafından
Çok kötüyüm ya içim dışıma cıktı yemin ederim
(332 puan) tarafından
Sakin ol canım unutma bu dünyada senden değerli hiçbişey yok eşine de birşey deme bi süre daha dinle konuşmalarını daha ileri konuşursa yapıcağını yaparsın
0 oy
tarafından
Canım bi açıgını yakalamaya çalış enazından. Erkek oldugu için her türlü kendini haklı çıkarır Allah ıslah etsin.ne diyim 
(78 puan) tarafından
Ben bunu hskedecek ne yaptım aglaya aglaya içim dışıma cıktı :(
0 oy
(1,933 puan) tarafından
Canım sana tavsiyem simdilik birsey yapma bekle bakalım varsa birsey illa konuşurlar elinde delilin olur sonra götür dinler o ikisine yüzleşmek onları ve deki eşine ya bu ****** burdan gider yada bosaniriz diye e tabi kocan seni atıp onu almaz canım böylece Kurtulmuş olursun inşallah 
(78 puan) tarafından
Keske l kadar kolay olsaydı keske
(1,933 puan) tarafından
Dene bi sende canım
0 oy
tarafından
Kizin saçına yapısacan adamında kafayı tutacan birbirine sürte sürte kıvılcım çıkartacan alsana alaka al sana poğaça diyecen zıkkım yiyesice 
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Hamilemisin canım
(78 puan) tarafından
22 haftalık canım
(2,479 puan) tarafından
Ben normal şartlarda  olsam boşanırdım bende hamileyim aldatılmadım ama çok sorun yaşıyorum çocuktan sonra kesin ayrılacam
0 oy
(5 puan) tarafından
Rabbim yardimcin olsun canim bende senin gibi aldatildin is arkadasiyla cok kotu birsey kanit topla ondan sonra cik karsilarina dicek soz bulamasinlar be oyle yaptim en son baktim vazgecmiyorlar yine gorusuyorlar abisinin evini arastirdim gittim abisine soyledim bide tehtit ettim bosanma davasi acarim gorysme kayitlarinizi cikarttiririm senin sulalene o oru... .nun kocasininda kendininde sulalesine tek tek gonderirim dedim galiba gorusmuyorlr insallah oyledi kusura bakma biraz uzun oldu ama 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 605 göst.
11 Şubat 2024 Aile kategorisinde Mutsuzz (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 538 göst.
11 Şubat 2024 Aile kategorisinde Mutsuzz (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 970 göst.
16 Kasım 2023 Aile kategorisinde Papatyam.68 (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 819 göst.