0 oy
693 göst.
Diğer kategorisinde (17,721 puan) tarafından
Yetenekleriniz nelerdir kızlar? Kendinizi geliştirmek için neler yapıyosunuz? Ben güzel resim yapardım lisede geliştirsem iyi olurdu ama düşmedim üstüne

Kendimi geliştirmek içinse bol bol kitap okurum ve seneye baya bi sertifika almak istiyorum kurslara gidicem inşallah evet siz? 

30 Cevaplar

+2 oy
(7,189 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Resim resim resim (◕ᴗ◕✿)

image

imagebir de geri dönüşüm çok güzel şeyler uretirim 

(7,189 puan) tarafından
Sağol canım asıl harika orda ki kahramanlar ... Ruhları şad olsun..
tarafından
Bayıldımmmmm eline emeğine sağlık artı kocaman
(17,721 puan) tarafından
Evet tabiki "♥️
(4,146 puan) tarafından
Süpersin ya masallah
(7,189 puan) tarafından
Teşekkür ederim kizlar
-Reklam-
+2 oy
(289 puan) tarafından

image

Ben halk danslarına aşığım 6 yaşından beri halkoyunlarinda gösterilere festivallere yarışmalara katıldım :angel:

Bir de resimle ilgileniyorum

Bunlar da bazilari 

image

image

(289 puan) tarafından
Yaa teşekkür ederim canım benim :)) öyle kendi halimde uğraşıyorum :)
(17,721 puan) tarafından
:) baya iyisin ama
tarafından
Ulan ya ne yetenekli insanlar var maşallah
(289 puan) tarafından
Teşekkür ederim utandiriyorsunuz :)
(4,146 puan) tarafından
Harikasın cnm  masallah super olmuslar
0 oy
tarafından
Kendimi geliştirmek için bol bol kül kedisi oynuyorm temizlik temizlik
(17,721 puan) tarafından
:D olsun oda önemli bişi
0 oy
(7,410 puan) tarafından

Hic kitap okumam kendimi gelistirmek icin de ugrasmam tek yetenegim guzel turku çığırırım :D

(17,721 puan) tarafından
:D yaaa bende çığırrım ama ses yok kargalar gelip dinler ama saolsunlar puahahahahha
0 oy
tarafından
Annne olarak kendimı geliştiriyom o kadar  ;))))
(17,721 puan) tarafından
En önemlisi zaten kuzuum
0 oy
(415 puan) tarafından
Çizgi filmlerdekı cocuk seslerini taklit edebiliyorum:) 
(17,721 puan) tarafından
:D ayyy merak ettim hangileri meselaaa
0 oy
(12,513 puan) tarafından

23 yasında 6 yıllık evlilik ve 3 çocuk anası olcam daha nasıl bi yeteneğim olsun :D

Pes etmeden okuma isteğine de devam ilahiyat tek ders kaldı biter insallah bu yıl simdi cocuk gelisimi düşünüyorum 4 yıllık 

(17,721 puan) tarafından
:D okuyorum sonuna kadar yetenek aradım ama olsundu buda bi yetenek hatta cesaret işte feraseeet slsskskk
(12,513 puan) tarafından
Puhahahahah düzenledim yorumu jsjdhd
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Her turlu el isini yaparım sadece 5 dakika bana tek sefer gosterılsın en sevdıgım sey kıyafet dikmek bıde fotoğraf cekme manzara gıbı falan ikisi benim olmazsa olmazım.. 
(17,721 puan) tarafından
Vaaaay çook iyi en güzelide fotoğraff ♥️
(4,061 puan) tarafından
Aynen canım buyuzden her foto yarışmasında birinci oldum bıssuru albüm var hediye verilen ☺️☺️
(17,721 puan) tarafından
Yaaa harikasın
(4,061 puan) tarafından
Saol canım benim ☺️ ☺️ ❣️
0 oy
(184 puan) tarafından
Yetenekten çok ne var Cnm ev otel bnde çalışan ne ararsan var bundan iyi yetenkmi olur ;)
(17,721 puan) tarafından
:D o bendede var gız
0 oy
tarafından

Sihirli güclerim var kız olmamı :D

(17,721 puan) tarafından
:D napıyosan o sihirli güçlerle
tarafından
Çok güzel iş güç Trio atma konuşmaları benden sorulur ;D
(17,721 puan) tarafından
:D ahahhaha alası var yeteneğiiin
0 oy
(119,252 puan) tarafından
kankii postlarina yetisemiyom 
(17,721 puan) tarafından
:D çok hızlıyım kola iştim
(119,252 puan) tarafından
uuuyyy bensizmiiii ictiiinn
(17,721 puan) tarafından
:D gelmiyon napiiim
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Kitap okumak kadar guzel bisey var mi ya valla..kurslara gidip sertifika fln alabilirsin cnm ya da bi alanda uzmanlasabilirsin..kacinci sinifa kadar okudun bilmiyorum eger liseyi bitirmedysen bitrebilirsin..ya da acikogretim okuyabilirsin calismak istersen tabi..
(17,721 puan) tarafından
Kitaplara ve çiçeklere aşığım evet düşünüyorum bunları bende üniliyim kız ben :)
(3,901 puan) tarafından
Aaaa super o zamn..calismayi dusunyo musun..calisabilirsin aslinda..cicek bakimiyla alakali fln da kurslar oluyo sanrm
(17,721 puan) tarafından
:) inşallah bi sene daha geçsin
0 oy
tarafından
Grafik tasarımcıyım çok güzel tasarımlar çıkarıp işyerinden bol övgüler almıştım. Yani tasarım yapmak benim yeteneğim bir de voleybol iyi oynarım 
(10,497 puan) tarafından
Ne tasarımı.mesela.cnm
(17,721 puan) tarafından
Tasarımlarından yokmuydı kız merak ettm
tarafından
Elimde yok kuzum maalesef iş olarak yaptığım için hiç alayım vs aklıma gelmedi. Beyzanur aklına gelebilecek çoğu şeyin tasarımı canım mesela logo, dergi, menu vsvs bunları baştan, özgün şekilde yapmak baya zahmetli oluyor :)
(17,721 puan) tarafından
Canın saolsun ama yeteneğini heba etme bak
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Pasta konusunda yetenekli olduğumu düşünüyorum. Düşünüyorlar. Herhangi bir eğitim almadım ama pasta yapmayı ve süslemeyi seviyorum şeker hamuru vs. 
(6,047 puan) tarafından
Canım halk eğitim merkezine başvuru yaptım geçen sene. Ama onlar normal yaş pasta için eğitim veriyorlardı. Ben şeker hamurunda kendimi geliştirmek istedim. Onlarında eğitimi çok pahalı.
(3,901 puan) tarafından
Orda seker hamuru hic kullanmiyolar miyms ki..görsel olarak seker hamuru cok iyi duruyo cnku
(6,047 puan) tarafından
Yok canım halk eğitim merkezleri nde sadece pandispanya pastacı kreması süsleme falan dersi.veriliuor.onlsri ben zaten biliyorum.
(3,901 puan) tarafından
Grupanya varsa sende takip et bazn cok uygun fiyata dersler olabiliyo..bi kere bile gitsen kârdır senin icin bnce
(6,047 puan) tarafından
Şu saatten sonra zor canım bir bucuk ay kaldı doğuma. Evde de bir çocuk. Anca doğum gününden doğum gününe yaparım çocukların.
0 oy
(1,929 puan) tarafından

Rabbim sağlık verdiği sürece her işi yaparım  allahın izniyle ama en çok rabbime layık kul olmayı, peygamber efendimize layık ümmet olmayı ,aileme layık evlat,evlatlarıma layık anne, eşime sadık güvenilir ona layık bir eş olmak için kendimi daha fazla geliştirmeye çalışıyorum inşallah ömrümün sonuna kadar böyle devam ederim tek temennim buu  bacım <3

(17,721 puan) tarafından
En güzelleri bu bacım :)
0 oy
(2,075 puan) tarafından
Bildiğin vasıfsızım :D arada bseylere heves eder başlarım öğrendiğim an bırakırım gelistirmek icin uğraşmam çabuk sıkılırım herşeyden
(2,075 puan) tarafından
Has Akrep :D cok sey biliyosundur ama burcumu bilemedin
(673 puan) tarafından
Yükselenin kovadır belkim :D    çünkü aynı beni tarif etmişsin:D
(17,721 puan) tarafından
:)) sıkılma huyu bendede var
(2,075 puan) tarafından
Annem dogum saatimi bilmiyo ya yemek yediydik ondan snra oldun diyo :D belki öyledir
(17,721 puan) tarafından
:D ahahahaaha
0 oy
(1,077 puan) tarafından
Kitap okurum, yazarım. Terzilik var, moda tasarımı var. Üzerine dil öğrenmek sertifikalar almak çok istiyorum ama bebekli hayat zormuş eskisi kadar vaktim olmuyor. 
(17,721 puan) tarafından
Olur hepsi ya yeterki insan istesin
0 oy
tarafından
Yıldızname bakıyorum sayılıyor mu yetenek olarak :)
(17,721 puan) tarafından
:D ben saymam onu
tarafından
Aaa neden :) başka yeteneklerde var onları saymadm hıh
(17,721 puan) tarafından
:)) say bakalım
0 oy
tarafından
Sesım güzeldır ama malesef gcelıstırmıyorum müzik aletlerıne ılgım var ve eriniyordum kursa gıtmeyi şimdide cocuk var zaten çok zor:(
(17,721 puan) tarafından
Olsun çocuk biyüdüğünde yap içinde kalmasın
0 oy
(802 puan) tarafından
Kitap okumayı çok severim birşeyleri araştırmayı da öyle moda çok severim öyle tasarım kıyafetler fakn çizmeyi severim çokta iyi çizerim eğer okusaydim kesinlikle moda tasarım okumayı çok isterdim 
(17,721 puan) tarafından
Aslında yapabilirsin kuzu

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 868 göst.
15 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Prens prnses Annesi (614 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 641 göst.
3 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Fadim (1,013 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 1,284 göst.
12 Mart 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,338 soru

11,354,640 cevap

34,829 kullanıcı

...