0 oy
88 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (216 puan) tarafından
Merhaba kızlar .şimdi bende bir bel ağrısı var sürekli agrimiyor yattigimda  Direkt kalkamıyorum. kızı yatağa koyarken biranda eğilirken kitleniyorum bekleyip öyle yatağa yatırıyorum.muhtemelen yanlış pozisyondan (alt değiştirmede yatağa yatirmada ve kucağa almada).

Bu durumu yaşayan varmı .? Niye soruyorum burdan çünkü sigorta yok muayene ücreti 50tl ve şimdi emara sokacak yok onu bunu yaptir.  Bir sürü para şuan yok beklemek zorundayım.gunluk hayatımı etkilemiyor ama...fıtık belirtileride yok .yaşayan varmı.fitiktan başka ne olurki ?lütfen soruyu cevaplayabilen yazsın hiç didisemem kimseyle halim yok:)

3 Cevaplar

0 oy
(3,101 puan) tarafından
Sezeryan dogummu yaptn
(216 puan) tarafından
Evet.
(3,101 puan) tarafından
Belden igne maalesef belde agri birakabiliyor.bende oldum ve hala agrir.ilk zamanlardaki kalmaz ama kalır cok üzgunum :(
-Reklam-
0 oy
(195 puan) tarafından
Sezeryan doğum sa belden  uyuşma bende oyleyim doktor ömür boyu dedi mecbur katlanacaz sicak tut sicak havlu falan regl oldugunda rahatlıyor ama  biraz 
0 oy
tarafından
Bende sezeryan oldum ilk zamanlar oyleydi ama şimdi oyle olmuyor çok şükür sırtını üşütme sakın ben üşütünce öyle oluyordu inşallah seninki de geçer
(216 puan) tarafından
Benim genel anestezi ve 14 ay oldu birkaç aydir oluyor .sağdan sola donemiyorum
tarafından
Senin baya olmuş bende belden uyusturdular o yüzden oluyor zannediyordum

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 51 göst.
0 oy
2 cevap 47 göst.
11 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Dilek6363 (457 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 78 göst.
7 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Deflin (547 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 82 göst.
18 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Ahmetinannesi (42 puan) tarafından soruldu

379,362 soru

11,355,583 cevap

34,831 kullanıcı

...