0 oy
151 göst.
Diğer kategorisinde (50 puan) tarafından
Kizlar lohusayken okudugunuz dualari zikirleri yazar misiniz varsa neler okunabilir

3 Cevaplar

0 oy
(755 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Canım adetliyken Kur'an okunmaz ama diyanetin de fetvasi var kuran sürelerini dua niyetiyle adetliyken okuyabilirsin ezberinden ezberinde değilse aç internetten sesli dinle ve tekrar et Kur'an'a adetliyken manevi olarak pis sayildigimiz için dokunamiyoruz ibadet amaçlı okuyamayiz ama korunma amaçlı okuyabilirz
-Reklam-
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Suphaneke, Sall-barik salavak, Allah zikri.
(50 puan) tarafından
Kuzum bazi hocalar ezberede olsa kurandan ayet okumayin diyor napcagimi sasirdim
(5,491 puan) tarafından
Bunlar ayet Değil canım sallibarik dua suphaneke de dua
(50 puan) tarafından
Tesekkur ederim canim
0 oy
(270 puan) tarafından
Fatiha,nas,felak ve ayet el kürsi.Benim 40 ım yeni çıktı araştırmıştım da bunları okumuştum dua niyetine.
(755 puan) tarafından
Okuyabilirsin canım salati Tefriciye kuran ayeti değildir ezber olmasan bile okuyabilirsin onu eline alıp için rahat olsun dinimiz zor bir din evet ama dinimizin en güzel yanı niyettir ne niyetle yaparsan ona göre derecelendirirsin sen kalbini temiz tut lohusa iken dua niyetine Ayetel Kürsi naz Felak oku sikintilarin varsa malum doğumdan sonra psikoloji biraz değişiyor inşirah oku salavatlari oku istediğin her şeyi yapabilirsin sadece ibadet amaçlı kuran okuyamazsin
(50 puan) tarafından
Cok tesekkur ederim canim uzun uzun anlattin Alkah razi olsun
(755 puan) tarafından
Ne demek canım Rabbim beni vesile kıldı demekki sana. Bebeğinin ömrü güzel bahtı hayırlı olsun İnşaAllah analı babalı bir büyütmeyi nasip etsin Rabbim seninde anneliğin hayırlı olsun Rabbim kolaylık versin:-)
(50 puan) tarafından
Amin canim benim rabbim seni darda koymasin her zmaan hayirlisi sana guzel olsun
(755 puan) tarafından
Aminnn Allah razı olsun canım

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 72 göst.
1 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kaavi (2,003 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 39 göst.
30 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde sumeyye69 (177 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 179 göst.
22 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gizemlibiri21 (160 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 32 göst.
31 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kaavi (2,003 puan) tarafından soruldu

378,174 soru

11,318,644 cevap

34,765 kullanıcı

...