0 oy
1,533 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar ben kafayı yiycem bu çocuğun ayak ve terlik takıntısından hayır bir doktora gitmem gerek mi acaba 

Benim oğlum 8 aylik çok feci bir şekilde ayak takıntısı var mama sandalyesi den ayaklarıma baksın diye düşcek nerdeyse ayaklarıma bakmasindan besleyemiyorum onu 

Önünde binbir türlü oyuncak olsun mesela siz bacak bacak üstüne attınız o oyuncakları bırakır ayaklarıma bakıyor ve korkuyor da ağlarken birşey için ayağımı görürse hemen susuyo çok ileri derecede ya varmı başına gelen böyle birşey 

6 Cevaplar

0 oy
(1,929 puan) tarafından

Canımmmm yemin ederim bizde aynı dertten muzdaribiz 10 aylık oğlum ayak terlik sevdalısı  bide ısırıyor feci şekilde :D

(1,929 puan) tarafından
Emekleyemeye başlayınca daha kötü olucak merak etme::)))
tarafından
Aman Allah'ım ya hayır neden bu kadar ilgilerini çekiyor ki
(1,929 puan) tarafından
Vallahi bende çözemedim
tarafından
Ne değişikler he sıpalar artık doktora mi gitsek diye düşündüm yani normal değil sanıyordum
(1,929 puan) tarafından
Değişikler valla:)))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende tül çorap giyemezdim ") hahahaha kızım gelir okşardı ve gidiklanmaktan nefret ederim ") çocukların genelinde o ayak merakı oluyo
tarafından
Ne zaman geçiyor peki
tarafından
Valla tam şu zamanda geçti diyemem ama büyüdükçe ilgi alanlari değişiyor devamlı küçük kızım 22 aylık şuan saça takmış durumda sürekli tokami çeker alır saçlarımı çeker yıkıyor gibi hareketler falan yapiyo
tarafından
Allah'ım korktum bende normal değil mi diye ilk defa böyle birşey gördüm yegenlerim oldu bir sürü hiç birinde yoktu böyle birşey
tarafından
Normal canım endişe etme daha kaç şeye takar sen bile şaşırırsın ")
0 oy
(1,077 puan) tarafından
Senınkı ıyı yıne bızımkı ayaklarımızı cıplak gorsun sevıyor yemeye ısırmaya calısıyor ustelık 14 aylıgız normal kız ne doktora goturmesı
tarafından
Yok kız benim de öyle hepsini anlatmadım hem korkuyor böyle tek parmaginla dokunuyor sonra yemeye çalışıyor
0 oy
tarafından
10 aylik kizim inanırmışun bizim de öyle kendi ayagi olsun bizim ayaklarimiz olsun takık bicimde emerken bile ayağını kaldirir bakar yada benim agzima sokmaya çalışır bende bu durumdan biktim 
tarafından
Ay Allah'ım ya neden öyleler ki anlamadım bazen gülüyorum bazen kızıyorum ama tabi belli edemiyorum daha takıntı yapmasın diye ayak yani niye bu kadar dikkatinizi cekiyo anlamış değilim
tarafından
Bu gün o kadar eğilmiş ki ayağımı görücek diye az daha düşüyordu yani
tarafından
ayniyiz valla kiz
bende anlamış değilim bazen ayak sapığı diyorum  baksa yine iyi ısırmaya calisiyo evde ayak uzatip rahat rahat oturamiyoruz :D
tarafından
Hahahahahhaa ay bu çocuklar çok âlemler ya
0 oy
tarafından
çok normal benimki de he gördüğünde eğilir oturduğunda mama sandalyesin de oynuyor bakıyor 
tarafından
Aman normalse tamam doktora gitmeyi düşündüm artık
0 oy
(1,363 puan) tarafından

Ayy bende yıldim ya. Resmen altini yaliyo istahli istahli

Hic bisye istekli emeklemez terlik göster ucucak nerdeyse.
Terlikleri koydugumuz yerleri ezberledi surune sürune oralara bakiyo hep
tarafından
Ay sadece benim bebeğim sanıyordum ne var ki bu kadar yani niye dikkatlerini çekiyor acaba

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 86 göst.
23 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nursenaberkan (204 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 71 göst.
15 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 310 göst.
24 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Nevbahar21 (569 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 484 göst.
25 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Lovelyyyy (99 puan) tarafından soruldu

384,846 soru

11,511,404 cevap

35,173 kullanıcı