0 oy
273 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (61 puan) tarafından
Kızlar 27 haftalığım ilk hamileliğim beşik seçiminde beyaz büyük çekmeceli beşiklerden alsam mı yoksa sadece sepet beşik mi alsam şimdilik. Bir yaşına kadar ona yatıyorlar ve odadan odaya taşırım. Bilemedim. Beyaz çekmeceli beşiği şuan kullanmaz heralde. Tavsiye istiyorum

9 Cevaplar

+1 oy
(1,550 puan) tarafından
5 6 aydan fazla sepete yatırabilen görmedim kuzum ben :( ben de çok çok beğeniyorum ama malesef çok kullanışsızmış
(61 puan) tarafından
E hiç almamakta olmaz sepet beşiği napsak
(1,550 puan) tarafından
Ben park yatak aldım onun anne yanı olanları var çok kullanışlı. Bence Bi düşün. Mobilya beşiği de pek öneren yok çocuk korkuluğundan atlıyor diye.
(61 puan) tarafından
Bir araştırayım park yatağı anne yanı keşke görseli olsa ilk olunca anlamıyorum bu işlerden canım:)
(1,550 puan) tarafından
https://www.akakce.com/park-yatak/en-ucuz-chipolino-merida-anne-yani-fiyati,711352318.html şu şekilde bir şey :) bebiş ilk doğduğunda kendi yatağın ile aynı seviyede birleştirip aradaki şeyi aşağı indiriyorsun sonra ayırınca karyolaya dönüyor. İlk zaman böyle anne yanı olması senin için çok kolaylık olur. 2 saatte bir emzirmen gerekecek. Yataktan kalkmadan halledersin :)
-Reklam-
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Ben direkt büyüyen beşik aldım canım yatak odan büyük ve müsaitse hiç sepetle filan uğraşma derim 1 yasa kadar bile kullanılmıyor onlar bebeğin hareketli olursa içine sığmaz birde tutunup kalkmaya başladı mı tamamdır evet görüntüsü çok hoş onların ama en fazla 8-9 ay için para vermiş olacaksın 
(61 puan) tarafından
Büyüyen beşiği oda oda gezdirebiliyor musun oda yapsam bile illaki salonda  da uyuyacak
(866 puan) tarafından
Ben yatak odası icin mobilya beşik aldim 600 e oturma odası icin de hamak beşik aldim 100 liraya
(2,039 puan) tarafından
Valla ben nerde uyuyorsa orda birakiyordum zaten ilk aylar dönme sorunu olmuyor uyuyunca koltukta birakiyordum dönmeye başlayınca da besiginde yatiriyordum
0 oy
(782 puan) tarafından
Annem almisti 8.aya kadar kullandim sonra kiz kardesimde kullandi 
0 oy
(1,772 puan) tarafından
Sepet beşik alma kızım 6 aylık oldu kullanamıyor artık ben de park yatak aldım dün kurdum daha çok hoşuma gitti keşke en başından park yatak alsaydım 
(61 puan) tarafından
Park yatağı odadan odaya taşıyabliyor musun canım. Gerçi reflü yatağı aldım bir de onda da tek uyur mu ki
(1,772 puan) tarafından
Reflu yatağını taşırsın ben biyere giderken Reflu yatagiyla giderdim park yatakta hafif canım taşırsın iyi ki onu almışım çocuğum rahat rahat yattı valla
0 oy
tarafından
Ahşap besikler var yatagi falan dahil kenarliklar dahil sallanan 60×120 falan kademeli ben ondan aldim cok guzel cokda uyguna geldi diger odada da anadizi kullaniyorum oda cok rahat yatak gibi
0 oy
tarafından
Piknik beşik al canım çok kullanışlı park beşikte yatmadı kızım onu aldık 7 buçuk aylık hala onda uyuyor 
0 oy
(678 puan) tarafından
Ben yoyo exlucive  marka park yatak alicam hem.anne yani oluyor hem park yatak 3 yaşına  kadarda yatıyor çekmeceli beşikler çok rahatsız bence birde sepet beşikte 1 yaşına  kadar yatması çok zor 8 ay anca yatıyorlar gereksiz para bence 
0 oy
(87 puan) tarafından
Anne yanı çok kullanışlı oluyor hele ki soğuk kış günlerinde yataktan çıkmanıza Hiç gerek kalmıyor hatta park yatakların anne yanı olanları varmış bende sonradan gördüm epey kullanışlı ve ergonomik birşeye benziyor Bi bakın isterseniz. 
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Yerinde olsam normal çekmeceli mobilya beşik alırım. Diğer odalar içinde küçük hamaklar var fiyatı da uygun onlardan alırım. Ben ilk hamilelik te öyle yapmıştım . Bu arada park beşik önermem. Doğru düzgün sallanmiyor birde ses çıkarıyor.

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 400 göst.
2 Ekim 2023 Aile kategorisinde Ayan (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 121 göst.
2 Ekim 2023 Aile kategorisinde Ayan (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 53 göst.
13 Ocak 2023 Aile kategorisinde ElaLii (233 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 46 göst.
9 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ElaLii (233 puan) tarafından soruldu

378,177 soru

11,318,695 cevap

34,765 kullanıcı

...