0 oy
422 göst.
Aile kategorisinde (7,047 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Mutlu hissediyor :)))

10 Cevaplar

0 oy
tarafından

Helal be yürü enisteee:D

(7,047 puan) tarafından
Ahaha yürümesin koşsun :D
-Reklam-
0 oy
(2,393 puan) tarafından
Afiyet bal şikir olsun canımss
(7,047 puan) tarafından
Sağol bebeğim beraber olsun :)
0 oy
tarafından
Maşallah enişteye . afiyet olsun
(7,047 puan) tarafından
Sağol canım ❤
0 oy
(27,353 puan) tarafından
Afiyet olsun duuu
(7,047 puan) tarafından
Sağoldu canım :)
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Bende kuryeciye diyor sandım ya ☺☺☺☺☺
(7,047 puan) tarafından
Kız Allah seni ne yapmasın :D
(6,919 puan) tarafından
Yemek kapiya kadar getiren diyon ne dim ☺☺☺☺☺
0 oy
(2,464 puan) tarafından
Afiyet olsun canım 
(7,047 puan) tarafından
Sağol canım ❤
0 oy
tarafından
Benimki de dün kendine birde bana sipariş etmis saat öğlen 1 gibi akşam 8 de getirdi buz gibi kapıya göndermeyi akıl edememiş aklına kurban oldugum:D 
(7,047 puan) tarafından
Kız o da bir şey :)
tarafından
Doğru en azından beni düşünmüş :D bu arada da sanada afiyet olsun bacim
(7,047 puan) tarafından
Sağol bebeğim Allah razı olsun ❤
0 oy
tarafından
Bizdede tam tersi ben ona yolluyorum :) 
(7,047 puan) tarafından
Bir gün de o yollar :)
0 oy
(24 puan) tarafından
Yanlış anlaşılmak istemem ama bu çok gereksiz bir paylaşım. Ne var bunda burada paylaşacak. Ben genelde sıkıntılarını yazan insanların postlarını okudum. Demekki sıkıntılı insanların olduğu bir platform burası. Nisbet yapar gibi üstelik yemek resmi ne kadar ayıp ve düşüncesizce. İnstagram whatsapp vallahi bir bitmediniz ya. Bu neyi çabalama derdi neyin ispatı. Buraya aşırı özelini yazıp sıkıntısını mahremini açanları da doğru bulmadığım gibi bu gereksiz paylaşımı da doğru bulmuyorum. 
(7,047 puan) tarafından
Anlıyorum canım fakat asla kötü bir niyet güderek yaptığım bir paylaşım değildi ben kendi ablama bile söylemedim hamile olduğumu bu konularda hassasım çünkü bir de şöyle düşünelim her gün bir sürü eşim beni aldatıyor postları okuyoruz ve belki bizim de içimize kurt düşüyor mutsuz oluyoruz sonuçta biz de insanız her günümüz canım cicim olmuyor ayrıca canın çektiyse hakkını helal et orasını düşünemedim
(7,047 puan) tarafından
Kızlar fotoyu kaldırdım bir kaç günlük dünyada birbirimizi kırmanın hiç bir anlamı yok hepimizin düşüncesi farklı olabilir
(24 puan) tarafından
Böyle konuşunca sen ben seni yanlış anladığım için vicdan azabı çekerim. Bu ikimiz üzerine rahmet yağmasına sebep olur. Böyle biri olman bunu yazman beni bu yüzden çok mutlu etti. Allah CC eşini evladını ve İnşaAllah evlatlarını her daim sana bağışlasın. Ama bu paylaşım yanlışına düşme evliliğindeki huzur artsın ama başkasının gözü kalmasın.
(7,047 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun Rabbim hepimizin yuvasına huzur versin evlatlarımızı bize bağışlasın ❤
(24 puan) tarafından
Seninle biz normal hayatta da asla anlaşamıcak iki kişiyiz. Senin çirkefliğin ve benim çok ince düşünmem. Uyarmaya çalıştığım kişi aslında paylaşım yapan arkadaş değilmiş o oyle biri değilmiş ama sen hala anlatmaya çalıştığım şeye rağmen bana çemkiriyorsan bu kişi aslında senmişsin. Çünkü insanlar konuştukça doğru tektir. Bile bile inkar kibirdendir.
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Şimdi bu adam seni seviyorum demesede olur helal bee enişte
(7,047 puan) tarafından
Aynen öyle Rabbim herkese huzur versin canım❤

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 158 göst.
22 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Ecem44 (309 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 191 göst.
7 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Ozgen (923 puan) tarafından soruldu