0 oy
434 göst.
Aile kategorisinde (7,322 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Mutlu hissediyor :)))

10 Cevaplar

0 oy
tarafından

Helal be yürü enisteee:D

(7,322 puan) tarafından
Ahaha yürümesin koşsun :D
-Reklam-
0 oy
(2,390 puan) tarafından
Afiyet bal şikir olsun canımss
(7,322 puan) tarafından
Sağol bebeğim beraber olsun :)
0 oy
tarafından
Maşallah enişteye . afiyet olsun
(7,322 puan) tarafından
Sağol canım ❤
0 oy
(28,360 puan) tarafından
Afiyet olsun duuu
(7,322 puan) tarafından
Sağoldu canım :)
0 oy
(7,502 puan) tarafından
Bende kuryeciye diyor sandım ya ☺☺☺☺☺
(7,322 puan) tarafından
Kız Allah seni ne yapmasın :D
(7,502 puan) tarafından
Yemek kapiya kadar getiren diyon ne dim ☺☺☺☺☺
0 oy
(2,486 puan) tarafından
Afiyet olsun canım 
(7,322 puan) tarafından
Sağol canım ❤
0 oy
tarafından
Benimki de dün kendine birde bana sipariş etmis saat öğlen 1 gibi akşam 8 de getirdi buz gibi kapıya göndermeyi akıl edememiş aklına kurban oldugum:D 
(7,322 puan) tarafından
Kız o da bir şey :)
tarafından
Doğru en azından beni düşünmüş :D bu arada da sanada afiyet olsun bacim
(7,322 puan) tarafından
Sağol bebeğim Allah razı olsun ❤
0 oy
tarafından
Bizdede tam tersi ben ona yolluyorum :) 
(7,322 puan) tarafından
Bir gün de o yollar :)
0 oy
(24 puan) tarafından
Yanlış anlaşılmak istemem ama bu çok gereksiz bir paylaşım. Ne var bunda burada paylaşacak. Ben genelde sıkıntılarını yazan insanların postlarını okudum. Demekki sıkıntılı insanların olduğu bir platform burası. Nisbet yapar gibi üstelik yemek resmi ne kadar ayıp ve düşüncesizce. İnstagram whatsapp vallahi bir bitmediniz ya. Bu neyi çabalama derdi neyin ispatı. Buraya aşırı özelini yazıp sıkıntısını mahremini açanları da doğru bulmadığım gibi bu gereksiz paylaşımı da doğru bulmuyorum. 
tarafından
Sonuçta burası bir gebelik dışı sohbet yeri ve derdini paylaşan olduğu gibi mutluluğunu paylasanda çok insan var bu sizin fikriniz ama hanımefendi mutluluğunu paylaşmış arkadaşlarıyla ve sohbet etmek istiyor
(24 puan) tarafından
Biz arkadaşı falan değiliz. Siz sanırım tanımasanızda kimin ne yaptığını falan merak eden birisiniz. Bense tanıdığım kişilerin olduğu whatsappta dahi insanları ve imkanlarını düşünerek paylaşım yapan biriyim. Kaldı ki bu platformada kocasındab dayak yiyen bir sürü kadın yazısı okudum. Çok çok gereksiz bir paylaşım.  Herkesin eşinin yapabileceği normal birşey. Bana bu tür şeyler kibir kokulu ve samimiyetsiz geliyor.
(7,322 puan) tarafından
Hayır pardon da tanımadığım kişilere niye nispet yapayım öyle bir amacım olsa sosyal medyam da paylaşırdım mutsuz olan insanlar nasıl derdini paylaşıyorsa mutlu olan insanların da mutluluğunu paylaşması gayet normal bir insanın mutlu olduğunu görmek beni mutlu eder şahsen düşünceniz çok yanlış
tarafından
Ben hanımefendiye hiç görmedim üstelik hiç kimsenin yaptığını mtrak eden bir insanda değilim hanımefendi mutluluğunu paylasmis bizde gördük yaran var galiba gocunuyorsun
(7,322 puan) tarafından
Hayatım boyunca kibirli biri olmadım neden mutluluğunu paylaşan insanlar bu kadar kötü görülüyor anlamış değilim illa kocam beni dövdü küfür etti falan mı yazalım ki yazanlara da saygım sonsuz o kendi tercihi
(7,322 puan) tarafından
Minikanne sağol canım bende seni tanımıyorum ve bu yüzden insanlar hakkında önyargılı olmak bana saçma geliyor arkadaş çok yanlış düşünüyor
(24 puan) tarafından
Burası da sosyal medya gibi sosyal bir platform. Aynı şey. Yaptığınızda aynısı. Benim paylaşım anlayışımla sizinki çok farklı. Evet bu masum görünüyor fakat böyle böyle artarak insanlar yaşadıklarını sürekli göstermeye ihtiyaç duyuyor. Bakın ben 3 aylık gebeyim en yakın arkadaşıma bunu söylemedim çünkü onunda istediğini zor bir süreçten geçtiğini biliyorum. Elbet duyacak ama acaba ben doğum yapana kadar  Allah CC nasip eder ya onun gebelik haberini alırım diye söylemiyorum. Çünkü benim mutluluğum onun yaşadığı ve insan olmasından kaynaklı imtihanında isyana düşmesine sebep olabilir. İnsanız ve sizin eşim bana  şu şekilde yemek aldı demeniz sizin tanımadığınız kaç kişinin kendi eşini sorgulamasına sebep olur bilemezsiniz. Bazen çok çok ince düşünmek gerekir. Çünkü sosyal medya 20 yıl önce yoktu artık var ve çok fazla yıkıma sebep oluyor.
tarafından
İnsanlar mutluluğunu paylaşıyor ki bu uygulama bütün skntimi alıyor diye bilirim aklıma takılan birşeyi soruyorum bazı şeyleri okudukça bilgileniyoum ama hanimefendinin kini neden bilemedim kıskançlık falanmi dicem insan tanıdığı insanı kıskanır neyse
tarafından
Eğer böyle ufak şeylerden bir evlilik yıkıma ugruyorsa zaten ugrasin gitsin
(24 puan) tarafından
Ben size algılarsınız diye uzun uzun yazdım. Elhamdülillah size anlatmak istemeyeceğim kadar mutlu bir evliliğim var. Bundandır ki yemek konusu bana çok normal ve gereksiz geldi. Ama algılarınız kapalıysa sözüm size minikanne ozaman size şurda kitap yazsam ne fayda. Üzüldüm adına.
tarafından
Ne tesadüf sende bir insanın mutluluğuna limon sıktın  ki bundna sanane ve hiç inanmıyorum mutlu bir evliliğin olduğuna kusura bakmada
(7,322 puan) tarafından
Anlıyorum canım fakat asla kötü bir niyet güderek yaptığım bir paylaşım değildi ben kendi ablama bile söylemedim hamile olduğumu bu konularda hassasım çünkü bir de şöyle düşünelim her gün bir sürü eşim beni aldatıyor postları okuyoruz ve belki bizim de içimize kurt düşüyor mutsuz oluyoruz sonuçta biz de insanız her günümüz canım cicim olmuyor ayrıca canın çektiyse hakkını helal et orasını düşünemedim
(7,322 puan) tarafından
Kızlar fotoyu kaldırdım bir kaç günlük dünyada birbirimizi kırmanın hiç bir anlamı yok hepimizin düşüncesi farklı olabilir
(24 puan) tarafından
Böyle konuşunca sen ben seni yanlış anladığım için vicdan azabı çekerim. Bu ikimiz üzerine rahmet yağmasına sebep olur. Böyle biri olman bunu yazman beni bu yüzden çok mutlu etti. Allah CC eşini evladını ve İnşaAllah evlatlarını her daim sana bağışlasın. Ama bu paylaşım yanlışına düşme evliliğindeki huzur artsın ama başkasının gözü kalmasın.
(7,322 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun Rabbim hepimizin yuvasına huzur versin evlatlarımızı bize bağışlasın ❤
(24 puan) tarafından
Seninle biz normal hayatta da asla anlaşamıcak iki kişiyiz. Senin çirkefliğin ve benim çok ince düşünmem. Uyarmaya çalıştığım kişi aslında paylaşım yapan arkadaş değilmiş o oyle biri değilmiş ama sen hala anlatmaya çalıştığım şeye rağmen bana çemkiriyorsan bu kişi aslında senmişsin. Çünkü insanlar konuştukça doğru tektir. Bile bile inkar kibirdendir.
0 oy
(1,941 puan) tarafından
Şimdi bu adam seni seviyorum demesede olur helal bee enişte
(7,322 puan) tarafından
Aynen öyle Rabbim herkese huzur versin canım❤

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 164 göst.
22 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Ecem44 (309 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 197 göst.
7 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Ozgen (960 puan) tarafından soruldu