0 oy
1,175 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar bebeğim daha 6 aylık. Bazen diyorum ikinci bir çocuğum olur mu Allah nasip eder mi. Ederse adı ne olur diye. Geçenlerde rüya gördüm beni doğuma alıyorlardı eşime bak Ali doğdu diyordum. 

Çok etkilendim o rüyadan, sonra kendi kendime düşündüm bir oğlum daha olursa adı ne olur diye. İçimden Ömer Ali geldi. 

Oğlumun adi ASİL.❤️ Biri geleneksel biri daha modern gibi ama kalbimden öyle geçti.

Dediğim gibi sohbet amaçlı. 

Sizin doğacak bebeğinizin adı ne olacak. Yada bir daha bebeğiniz olsa ne olmasını istersiniz :) :) :) 

60 Cevaplar

0 oy
(4,101 puan) tarafından
3 cocugum var hic birini ben koyamadim hep esim ve ailesi kizlarim yagmur ve nevşin asya oglumda ömer  can suan yine hamileyim  insallah bu ismide ben koyarim 
tarafından
İnşallah canım Rabbim gönlüne göre versin inşallah
-Reklam-
0 oy
(392 puan) tarafından
Pars oğlumun adı. İlerde erkek olursa Sarp kız olursa Parla olacak inşallah
tarafından
İnşallah canım ❤️
0 oy
(2,006 puan) tarafından
Bi kızım var adı aişe almira bi kızım saha olursa ayliz koymayı düşünüyorum oğlum olursa Allah nasip ederse kuzey ediz yada miran isimlerini düşünüyorum 
tarafından
Hepsi çok güzel güçlü isimler ❤️
(2,006 puan) tarafından
Teşekkürler canım
0 oy
tarafından

Bebişin adi Fikret olucak şimdi Rabbim nasip ederse eşim çok istedi kıramadım çok içime sinmese de .

Ikinciye asla karismicam dedi 

Rabbim nasip ederse ıkinciye 

Batu - Mina 

Düşünüyorum:)

Tabi ben daha birinciyi doğuramadım hahaha:P

tarafından
Hhahahha bizimki biraz erken düşünce ama olsun arada düşünmek çok hoşuma gidiyor :) sağlıcakla gelsin Fikret ❤️
tarafından
Hayal etmeden ömür geçmez ki ☺
Amin canım inşallah ❤
0 oy
(966 puan) tarafından
Bı kızım var adı Asel Lina arada eşimle konuşuyoruz bı tane daha olursa ismini Yusuf Han koyarız diye ama hiç kız ismi düşünmedik erkek düşündük :D :)
tarafından
O zaman sağlıcakla Bi paşa gelsin sırada :)
(966 puan) tarafından
İnşallah canım ama daha var ya kızım büyüsun  de bı
0 oy
(580 puan) tarafından
Bilge bilgehan
tarafından
Çok güzel canım
0 oy
tarafından

Benim kızım 4 aylık ismi Asel <3 2. Çocuk için hiç isim düşünmedim ama oğlum olursa 2 isimli olacak ilk ismi de kayınbabamın ismi olacak 2. Ye biz karar verecez eşim çok istiyor bende kirmicam çünkü kayınbabam buna değecek bı insan:)

tarafından
Değecek bir insan ise baş üstüne ❤️
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Oğlumun adı Ahmet kızım olcak kısmetse Arya
tarafından
Çok güzel canım arya ❤️
(1,755 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim
0 oy
(12,513 puan) tarafından

3.yolda yeter Allah olmayanlara versin :D

Eslem 

Fatma Sare 

şimdi erkek geliyor Göktuğ düşünüyoruz şuan için 

tarafından
3 mü maşallah Rabbim sağlık sıhhat ile büyütmek nasip etsin inşallah ❤️
(12,513 puan) tarafından
Amin cümlemizin evlatlarını inşallah :)
0 oy
(6,859 puan) tarafından
:) oğlum olursa çınar koyacağım Allah nasip ederse. Kızımın ismi Hiranur normal de risk Hira olsun dedi hep böyle nur eklendi felan..
tarafından
Çınar ismini ben çok düşünmüştüm ama içime çok sinmeyince cesaret edemedim ama çok güzel bir isim. Sadece o an benimseyememiştim
0 oy
(5,220 puan) tarafından

allahın izniyle nisanda kızımı kucağıma alıcam adı lina olucak ama nasip olurda oğlm olursa adı tuğhan olucak benm ve babasının isminden ortaya karışık :)

tarafından
Güzelmiş :) bizim hiç uyumlu birşey çıkmıyor maalesef :)
0 oy
(769 puan) tarafından
Kızçem var Alara Yağmurum karnımdakine se oğlan dediler şimdilik inşallah yanılma yoktur Yağız arın düşünüyorum ❤️☺️
tarafından
Çok güzel canım maşallah ❤️
0 oy
(5,541 puan) tarafından
1 kızım var adı Buğlem Fatma 2.ye hamileyim kızım olacak adını daha bulamadık  oğlum olursa da hayrettin buğra düşünüyoruz 
tarafından
Güzel canım adı ile gelsin inşallah ❤️❤️
0 oy
tarafından

OgLum var 2 buçuk yaşında adı araz şimdi ikinciye hamileyim 14 haftalık kız dedi doktor adi berfin olacak Allah izin verirse isallh :D 

tarafından
Oy maşallah sağlıcakla gelsin inşallah ❤️
0 oy
tarafından

Oğlum var ismi Metehan 2. Oğlan olursa ismi Oğuzhan ya da Tolunay olacak 2. Kız olursa Irem veya Adelya düşünüyorum :angel:

tarafından
Çok güzel canım maşallah ❤️
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Ilk oglumun adi Ayaz 

Ikinci oglumun adı Ahmet Asaf

Ucuncuye hamileyim 19 haftalik cinsiyet netlesmedi daha ama erkek olursa Çınar  kız olursa Ahsen yada Sümeyye :):)
tarafından
Hepsi çok güzel isimler. Kuzucuk da sağlıcakla gelsin inşallah
(1,238 puan) tarafından
Cok sagol canım amin insallah.:)
0 oy
(3,701 puan) tarafından
2 tane kızım var fatmanur Zühre naz isimleri Bi oğlum olursa adını hamza koymayı çok isterdim ama olursa eşim babasının adını koyacak 
tarafından
Seninde fikrini alsa iyimiş canım ama herşey gönlünce olsun inşallah
0 oy
(844 puan) tarafından
Bir kızım var mihrap bir kızım daha olursa gece inşallah 
tarafından
İnşallah canım ❤️
0 oy
(1,298 puan) tarafından
Bir kızım var yıldız Miray 

Yine kızım olursa Asel erkek olursa Yusuf çok isterim ama eşim babasının adını koymak istiyor ilkine de annesinin adını koydu maalesef bakalım kısmet ne olursa:)
tarafından
Hayırlısını nasip etsin inşallah Rabbim ❤️
(1,298 puan) tarafından
Amin canım sağolasın :) ❤️
0 oy
tarafından
Gecenler de aynı rüyayı ben gordm dogm yapiyordm eşime diyordm aşkım bak Ali Asaf geldi diye iki kızım var bir oğlum olursa adını  Ali Asaf koyucam inşallah kız olursa düşünmedim hiç ama yine a ile başlayan birşey koyarm cnki ilk kızımın adı Almina ikincisi asel 3. Kız olursa oda A ile başlar :)

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 371 göst.
+1 oy
14 cevap 254 göst.
0 oy
28 cevap 415 göst.
5 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
62 cevap 726 göst.
21 Nisan 2021 Diğer kategorisinde 1anneadayi (1,267 puan) tarafından soruldu

381,761 soru