0 oy
405 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Amcamın oğlu  fransız tercümanlığı okuyor 3.sınıf  ve sınıfında kırgız bi kızla flört ediyormuş ve baya ciddi yengemde anneme anlatmış aslında yengem karşı değil boyle şeylere ama galiba kız farklı bir dine mensupmus. 

Aile farklılıkları uzaklık vs nasil olcak bilmiyoruz :ermm:

28 Cevaplar

+2 oy
tarafından

En İyi Cevap
Ben afgan türkmeniyle evliyim ailem eşime hayran okaadar diyin yani beni basında tac ediyor turkmenler de zaten Türk  ama ben eşimden razıyım rabbim de razı olsun benim en büyük destekcimdir asla yabancılara ön yargıyla yaklaşma valla her ırk da kotu iyi vardır benım evladım yabancıyla evlenebilir ben huyuna bakarım nasıl saygılı I calıskanmı bunlar önemli olan bu devırdekı insanlar zengin olsun yeter umrusunda degıl huyu suyu valla benım kuzenim Diyarbakır'ı biriyle evlenicek istanbula dogdu buyudu nisanlasi 7 erkekler hic bilmediği 1 sehire gidicek teyzem kuzenime altın degıl ev istedi kaynanasınında 1 evi var ıs ona verıcek iş tabu onun uzerıne oluvakmıs ben duyunca uzuldum ya huyunu suyunu bılmıyon ya kıza kotu davransa lar koskaca sehırde ganlız kalıcak insaAllah mutlu olur
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hele bi ogunlere gelelim Allahin izniyle ozaman dusunuruz ama soyle bi dusuncem var tabi nice baska dine mensup insanlar muslumanim diyenden daha bi insan 
tarafından
Helga melga vallaha ne diyim nasilse ne desek farketmez yavrim ☺️

Baharim dogru olan o zaten demi ama ☺️

Ayse vallaha yolmam gı niye yolam ama dedikodu yapamayiz ondan dolayi hevesim gacar dkdkkd
tarafından
Ayşe kim la
(7,654 puan) tarafından
Demans başladı zaar
tarafından
Lan aysu ayse yazmis otomatik klavye ahahha demans olmadim yav hemende d..k gecmeyin kdkdmd
(7,654 puan) tarafından
Ahahha
0 oy
tarafından
Kirgizlar musulman olur diye biliyorum bende yabancıyım Kırgızistana yakınız musulman onlar diye biliyorum 
0 oy
(597 puan) tarafından

Amcanin ogluna soyle pkudugu bolum bes para etmio :D

Esimde ayni bolumden mezun atanamadi cunki atama yok belki varsa yilda 1 yada en fazla 2 :D

Bir oglum var Allah nasib ederde mürvetini g9rürsem sanirim izin vermem ya... Bilemedim simdi.. Yada gelini muslumanliga vesile etmeye calisirim

0 oy
tarafından
Bizim iki tane gelinimiz de gavur vallahi bizim bazı insanlardan bin kat iyiler iki tane abiminde yabancı eşleri 
tarafından
Biri Hollanda biri de irlanda canım ☺
tarafından
Nerden tanıştılar öyle kız :)
tarafından
Abilerim yazları marmarise amcamın yanına gidip onun restorantinda çalışırlardi onlar da yazın tatile gelirlerdi öyle tanışıp evlendiler ikisi de gitti yurt dışına büyük abimin 2 kızı var diğer abimin de 1 kızı var ☺
tarafından
Ay benimde iki oğlum var geçen eşim sordu bu soruyu kabul eder misin diye etmem dedim ne bilim kültür din dil farkı açısından ama o günlere bi gelirsek farklı olur heralde ya :)))
tarafından
Hahahaa benim annemde oyle derdi bence büyük konuşma ☺☺☺
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Dinimizde erkek gayrimuslum bir kadinla evlenebilir. esimde kayinlarimda 3 irktan kiz almislar. icinde isveclide var ama musluman oldu :)
0 oy
(887 puan) tarafından
Öyle insanlar varki müslümanlardan daha dinini yaşayan Müslüman insanların hepsi mi düzgün sanki dinle alakası yok bence insan olması önemli ben kendim için söylüyorum oğlum da kızım da böyle birşey yapsa karşı çıkmam 
0 oy
(119,126 puan) tarafından
bi tadinidigimin kizida ogluda musluman olmayan birer yabanxiyla evli ve cok mutlular haa dini boyutu tartisilir tabi ama mutlular
0 oy
(907 puan) tarafından
Kuzenimin esi bir alman kiz ...ilk basta bir alman ile evlenmesi hos karsilanmasada mukemmel bir insan...evine aikesine isine esinin ailesine saygisi kibarligi zeraferi akli hayranlik verici, butun sulale hayraniz desek yeridir bu yuzden mutlu olacaklarsa bence sorun yok
0 oy
tarafından
benim annem romanyalı babam türk ailemin yarısı hristiyan yarısı müslüman
tarafından
Ayy en merak ettiğim bu benim de çocuklar için zor olabilir  sen seçim yaparken nasil düşündün peki.
tarafından
yani zorluk çekmedim açıkçası türkiyede büyüdüğüm için buranın kültrünü aldım ama çok inançlı biri değilim
tarafından
Anladım doğru söylüyorsun belki yurtdışında büyüsen çok daha farklı olurdu , ortam etkiliyor insanı, tercihlerini vs
0 oy
tarafından
Ben istemezdim ama hayat onun hayatı kendi tercihi saygı duymak zorundayim
0 oy
(5,954 puan) tarafından
Nasil olucagi yok kiz sizinle evlenmiyor oglunuz aliyoraa saygi duymak düşer boyle düşünceler ne garip yaa.. çoğu turk kizindan iyi yabancilar da var ne bekliyorsunuz ki evi ayri olcak oğlunuzla mutlu olsun yeter..
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Yunanlı hariç hepsine ewetim
(1,777 puan) tarafından
Ermenide olur mu hahahahajaja askm dnkdmdm
tarafından
Uni.den Ermeni kökenli çok yakın bir arkadaşım var ben hayatımda onun kadar iyi insan görmedim.
(9,247 puan) tarafından
ÇOkmu komik.... Ermenilere ne kadar iyi insan hiç tanıdın mı
(1,777 puan) tarafından
Hiç tanımadım ama tarihten beri Türklerin başına ne kadar bela olduklarını biliyorum, ha yunan ha ermeni, ermeni kökenliler nice yıllara dönüp gelmiş kökeni oraya bağlanmış annesi babası has ve has ermeni mi, yani benim yazdığım da bişey yok sende Yunanlılara öyle deme o zaman, alala şakayla karışık yazmışım
(9,247 puan) tarafından
Benim Yunanlı istememin sebei tarihle alakalı degıl.sen nasıl anladın bilemem.has Ermeni tanıdıklarım var. Adınkework bizimle oruc tutan dini bayramlarımız kutlayan vsvs  daha cok sey
0 oy
tarafından
İnsan olsun yeter din, ırk, mezhep ayrımı asla yapmam 
0 oy
(848 puan) tarafından
istediği insanla evlenebilir benim oğlum. ister Kırgız ister rus  ister yunan ister alman hiç farketmez. Bu hayat onun ve o yaşayacak benim engel olmam sadece bencillik olur . Herkesin dini tanrısı kendinedir 
0 oy
(11,153 puan) tarafından
Dinen adam başka dinden biriyle evlenebiliyor ama kadın evlenemiyor diye biliyorum tabi yanlış bilgi vermek istemem başka dinden olsun ne olacak ki belki amca oğlunun vesilesiyle Müslüman olacak
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Canım belki birinin Müslüman olmasına vesile olunur. Allah herşeyin hayırlısını versin. İyilerle karşılaştırsın. 
0 oy
tarafından

izin veririm ama musluman olmali.. olmadan evlenirse her koyun kendi bacagindan yavrum derim:D

0 oy
tarafından
Büyük konuşmak istemem ama seviyorsa da yok çekemem gibi 
0 oy
tarafından

Irk olarak takintim olmaz ama din önemli benim için müslüman değildir biz islami anlatırız müslüman olur evlenirler :)

İlgili sorular

0 oy
53 cevap 860 göst.
0 oy
34 cevap 351 göst.
+1 oy
14 cevap 251 göst.
+2 oy
62 cevap 718 göst.
21 Nisan 2021 Diğer kategorisinde 1anneadayi (1,267 puan) tarafından soruldu

378,259 soru

11,321,615 cevap