0 oy
305 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Geçen paylaşmıştım kapanmıştı post her neyse şimdi bir aile var kadın 5. Çocuğa hamile bebeğinin eşyası yok vs dendi diğer çocuklarının yatacak yatağı yok felan yardım edecektik ama şimdi evinin videosunu gördüm bizim durumumuz iyi olduğu halde evim okadar büyük değil videoda TV gördüm kocaman plazma :) bebek arabası var sonra 3 5 yaş arası bisikletten var yalan değil halı felan pek mataf bişey yoktu ama bilemedim siz olsanız yardım edermiydiniz..

4 Cevaplar

+1 oy
(5,721 puan) tarafından
Valla canım belki başkası vermiştir diğer eşyaları ama kalbin ne diyorsa onu yap bence
tarafından
Aşkım TV benim boyum kadardı ne bilim
(5,721 puan) tarafından
Onuda kim vercek desene bende çok safim beya :)
tarafından
Estağfurullah o senin iyi niyetin :) ❤️
(5,721 puan) tarafından
Çok sağol canım valla nedesem.bende senin gibi arafta kaldim
-Reklam-
0 oy
(833 puan) tarafından
Sen yardim yapacaksan Allah rizası icin yapacaksin ve durumu kötü neden 5 çocuk yani onu anlamış değilim.
tarafından
Bende dedim hayır benim amacım para vs değil baskalarin haklarını yiyorlar eğer gerçekten değilse daha kötü durumda olanlar var onlara yapılsın yardım arkadaş çamaşır makinesi aldı mesela ama aklımı kurcalayan acaba bunlarda mi armut pis ağzıma düş diyenlerden eğer hak yeniyorsa neden göz yumuyum ki
0 oy
(10,978 puan) tarafından
Ne yazıkkı annemin kiracısıda öyle. Ayranı yok içmeye tatıravamla gidiyorlar sıcmaya. Cocuklar 4 tane perişan ev rezil gibi koltuk yok ama boyları kadar televizyon dokunmatik buzdolabı var. Onlarınntaksidini ödemeye calısıyor lar. Cocuklara okuldan üst bas veriliyor. Ben o TV alacagıma o cocugun boynunu egdiripte o esyaları aldırmam ama herkesin beyni farklı isliyor tabiki. 
(409 puan) tarafından
Benim evimde hala tüplü televizyon var Allaha şükür karnımız doyuyor borcumuz harcımızda yok istesem plazma tvde alırım ama acale edipte kendimi sıkıntıya sokmama gerek yok eşim askere gidecek 2 tane çocuğum var millete muhtaç olmaktansa eski eşyalarla idare ederim o yüzden dediğine katılıyorum. Ayağını yorganına göre uzatacan demişler
tarafından
Gmznr sen çok güzel bir annesin❤️
tarafından
Bende o yüzden verme yapma taraftarı değilim elimde hayır için verilecek yüklü miktar emanet para var o yüzden sordum tembihledim çünkü muhtaç birine verilmesi için size soruyum dedim kararsız kaldm
(10,978 puan) tarafından
Yok Allah askına onlara gelene kadar kimler vardır. Asıl ohtıyac sahibi vallaha zor anlasılıyor cunku oyle insanlar dısarı belli etmiyor
tarafından
Çok haklısın teşekkürler ❤️
0 oy
(5,220 puan) tarafından
annemin bi lafı geldi aklıma zengin parasıyla oynar fakir karısıyla diye ☺️ kalbinden geçtiği gibi yap canm sonuçta allah rızası için. ama verilecekse herzaman çok iyi bildiğin birine verme taraftarıyım ben
(6,136 puan) tarafından
Bende çok kullanırım onu
Zengin para peşinde koşar
Fakir karı pesinde diye:D
(5,220 puan) tarafından
hahahhah oda iyiymiş :D
tarafından
Hahahahahah :D bende diyorum eşime birde emanet para var fakir bir çocuğa verilsin diye verdiler yani ihtiyacı olmayan birine verilmesi taraftarı değilim ama

İlgili sorular

+1 oy
18 cevap 176 göst.
20 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 83 göst.
5 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 248 göst.
4 Mart 2023 Diğer kategorisinde Elifylmz0660 (1,197 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 83 göst.