0 oy
219 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (426 puan) tarafından

Kızlar sürekli bir sağ bir sol yatmaktan uyuşuyorum. 10 dk sırt üstü dinleniyorum. Baktım uyuşma geçmiyor az yürüyüş yapıyorum evde. Sonra yatakta arkama yaslanıp oturuyorum :D Ne zaman geçecek bu uyuşmalar. Sizlrr nasıl baş ediyorsunuz uyuşmalarla :)

23+5 haftalık. 

10 Cevaplar

0 oy
(2,009 puan) tarafından
Bel ağrısı çok fazla şuan bile yatamıyorum 29+5 haftaligim 
(426 puan) tarafından
Desene daha bel ağrılarım başlayacak canım :D
(2,009 puan) tarafından
Hemde nasıl vlla :))
-Reklam-
0 oy
(5,220 puan) tarafından
edemiyoruz uyuşuyoruz sol tarafım çürüdü ama olsun ☺️
(426 puan) tarafından
Valla benimde :) sağlıkla gelsinlerde razıyız :)
(5,220 puan) tarafından
inşallah canm :)
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Yastığa sarıl yada bacak arana yastık koy daha rahat edersin. Benim 20 ay oldu hala yastığa sarılırım 
(426 puan) tarafından
Yastığı yanıma koyup bacağımın birini üstüne atıyorum :D yoksa rahat edemiyorum canım :)
(6,136 puan) tarafından
Fırsat varken 2 de kocana salla kız ayağım uyuştu da yanlışlıkla oldu dersin :D
(426 puan) tarafından
Denemem mi :D üstüne kolumuda kendi çekiyo rahat mısın diye :D adam benden panik oğluşum acıktı mı, kımıldadı mı, karnı acıktı bebenin kalk karnını doyur vs vs :D
(6,136 puan) tarafından
Ay vurma oz mn kız yazık adama :))
(426 puan) tarafından
Haha :D
0 oy
tarafından
Uyuşmaya vaktim yok. Oğlum sağolsun:) bu gebelik ayakta geçecek galiba
(426 puan) tarafından
Canları sağ olsun ne diyelim :)
tarafından
Iyi  olsunda ayakta geçirmeye raziyim
0 oy
(10,046 puan) tarafından
Valla ben her turlu yattim saga sola sirt ustu yuzustu çok rahatti
(426 puan) tarafından
Yüzüstü yatamıyorum sanki altımda top gibi yuvarlak duruyor :) ben bekarkende yan yatardım öyle alışmışım ama çok uyuşuyorum işte :)
0 oy
(366 puan) tarafından
Bebek bi uyusa sırt üstü yan hiç farketmicek her türlü uyucam ama uyumuyorrr :) Allah yardımcın olsun canım  :)
(426 puan) tarafından
Amin canım seninde :)
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Doğurunca geçicek kuzum ☺️ sağlıkla gelsin ❤️
(426 puan) tarafından
Amin inşallah canım :)
0 oy
(69 puan) tarafından
Daha dur yaw şimdi sırt üstü yatıyorsun ama o zararlı onu bile yapmayacaksın ben 37+5 oldum evde herkes mışıl mışıl uyuyor ben elimde telefon ya tuvalete ya sağa ya sola döner durur uyuyamam heryerim ağrıyor 4 gün kaldı inşallah sonra mecburi uykusuzluk başlayacak Allah yardım etsin herkese 
(426 puan) tarafından
Ayyy maşallah çok az kalmış snnde canım Allahım kurtarsın hayırlısıyla, sağlıkla bebişini kucağına alasın :) duruyorum kız gelsinler sırayla :D önce idrar sancısıyla açtık sezonu, sonra mide bulanması, sonra kasık ağrıları, uyuşmalar derken :D sıradaki gelsin :D
(69 puan) tarafından
Olsun bunlara da şükür cnm evet az kaldı benim çok şükür hepimiz sağlıkla alalım kucağımıza inşallah
(426 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(407 puan) tarafından
Ben düzde yatyom arada çaktırmadan:)))))
(426 puan) tarafından
Bende dinlenmek amaçlı 10 dk kadar düz yatıyorum ama rahatsız oluyorum karnım çekiliyor gibi oluyor düz yatınca :)
(407 puan) tarafından
Valla ben gece kalkiyom bakiyom düz uyumussm:))
0 oy
(1,352 puan) tarafından
Hayatım boyunca hep soluma uyuduğumdan alışmış benim vücut. Sağıma dönünce eşim uyandırıyo hemen sırt üstü uyumamda sakınca görmedi doktorum Allah yardımcımız olsun 25+5 :)
(426 puan) tarafından
Bende hep sağ, sol yatarım. Öyle alışmışım ama hamilelikte bi uyuşma başladığı için rahat edemiyorum. Bir de uykularım gitti resmen. 1 saat bile uyusam şükrediyorum :) amin canım cümlemize inşallah :)

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 301 göst.
12 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Ilosemins (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 93 göst.
15 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde FazlaDertliBee (1,243 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 106 göst.
0 oy
9 cevap 660 göst.

380,141 soru

11,379,920 cevap

34,869 kullanıcı

...