0 oy
537 göst.
Diğer kategorisinde (1,451 puan) tarafından
Kızlar dün bi sv aldık eve bakmaya gittik yemin ederim o temizlik bnim işimdeki wvlerden daha kötü gerçekten öyle pis insanlar varmiş bunu anladım evde 26 yaşında bi kadın oturuyor aman Allahım evi mahvetmiş evi o halde görünce bu nasıl ev diye almaktan vazgeçecektim eşim pisliginden öyle temizlenirse güzel olur dedi

13 Cevaplar

+1 oy
(119,461 puan) tarafından
Sjsjssjjssh enisteye bak yaa kim temizliycek deseydin
(1,451 puan) tarafından
Vala bn orda oturmam dedim boyatacak dolapları degişterecek kiraya verecek bn başka evde kirada oturcam yine
-Reklam-
0 oy
tarafından

Bugun cuma dedikodu günah 8-)

(1,451 puan) tarafından
Kız dedikodu amaçlı degilde gerçekten şok oldum evi almaktan vazgeçecektim
(129 puan) tarafından
Dedikodu her zaman gunah canim ;)
0 oy
tarafından
Insanları kınamayalım ben kaciyom 
0 oy
tarafından
Kız benim bu oturduğum ev kira geldigimde benden önce biri oturmuştu kirlide değildi hala duvarlara falan elimi vururken midem bulanır üstelik heryerin yıkadık insan orda oturamas
0 oy
(48,731 puan) tarafından
hayirli olsun eviniz canim bizde bu evi tuttugumuzda klozetre buyuk pislik duruyodu. kucuk tuvaletin sifonu kirikti heryer les gibiydi
(1,451 puan) tarafından
Saol cnm tek bi yer olsa dış kapıyı açınca pis kokudan girilmiyor eve merdivenler dışardaki kaldırımlar yollar ordan bin katlı temiz siyahlıktan fayans görünmüyor bn şok oldum
(48,731 puan) tarafından
ee neden aldiniz ucuz diye mi
(1,451 puan) tarafından
Evet cnm 2 katlı 85 bine aldık işte eşim diyor bakım temizlik yapılırsa iyi olur diyor
(48,731 puan) tarafından
çok uygun kiz hayirli olsun
(1,451 puan) tarafından
Saol cnm biz de öyle diyoruz 85 bin bir araba parası içi biraz küçük eski ve dedigim gibi pis ama ayda 700 tl kira getirisi var bizde başka bi yerde 700 e ev tuttuk o u alıp ona vericez işlh biraz para biriktirip daha iyi istedigimiz gbi bir ev alıcaz
0 oy
(240 puan) tarafından
Temizlik benim işim programına benim arkadaşım katılmıştı kamera arkasında çok dolaplar döndüğünü söylemişti ama öyle pis evler olduğunu tahmin edebiliyorum 
tarafından
Nasıl dolaplar dönüyor canm anlatırmısın
(1,451 puan) tarafından
Gerçekten ordaki evlerden beter
0 oy
tarafından
Benim bu evde öyleydi dolap kapaklarına elim yapışıyordu kaloriferin üst parmakliklarini çıkardım araları zeytin çekirdeği doluydu kapılar krem rengi normalde vallahi sapsariydi kirden yağdan mutfaktaki fayanslar yağ sökücü sıktım aşağıya resmen siyah köpük akıyordu
(1,451 puan) tarafından
Kız bunu görsen krem dolap bikdigin sarı sarı yag akmış fayanslar simsiyak katran olmus temizlemeyle çıkacak gbi degil
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Temizlik benim.isim i ara onlar temizleyecek ev bulamiyorlarmis zaten bu aralar temizlerler valla
(1,451 puan) tarafından
İçindeki kiracı oturmaya devam edecek cnm ona dedik evi temiz tut diye duvarlar pislikten katrandan simsiyah olmuş kadir onu nasıl temizlesin yazık :)
0 oy
(13,099 puan) tarafından
Bizde aldık baba kız yaşıyorlar eski ev sahibi evi görünce soka girdi  kızı odasına makyaj malzemelerini dizmis heryere 

Onlar çıkınca sıkı temizlik gerekiyor 
(1,451 puan) tarafından
Bizmkinde evli 26 27 yaşlarında bi çift yaşıyor ya her zaman çocuktan temizliik yapılmıyor bunu kınamıyorum ama yemün ediyorum katran tutmuş heryer yapış yapış simsiyah pislik
(13,099 puan) tarafından
Ger zaman yapılmıyor temizlik ama yine çocuğun 5 dk uyur yaparsın
İnsanın içinden gelmesi lazım
(1,451 puan) tarafından
Aynn cnm öyle dedigin gbi yapılmamış temizlik degil inan merdivene ayakkabıyla basmaya miden bulanır
(13,099 puan) tarafından
Kendisine sorsan başkasını kötüler pis diye
0 oy
(3,163 puan) tarafından
Suanki oturduğum evo gece tuttuk gece iyi geldi 1 hafta sonra esyayla birlikte geldik bı yandan temizlik bı yandan yerleşme için kalkmıştı klozet sid.ik bağlamış b.oktan siyaha dönüşmüş alaturka öylesine sidik izleri vardı duvarlara sivilce sıkı p silmislsrr mutfak tezhlgahina yemin ederim 3 litrelik afeti bititrdik o kadar kotuykduki inanamazsin 
(1,451 puan) tarafından
Aynn aynn buda öyleee inanılmaz bi pislik bn insanları kınamam çocukla her zaman temizlik yapılmıyor ama bu öyle böyle dwgildi bi günlük bi haftalık bişey degildi senelerdir el sürülmemiş yemin ediyorum sokaklar yerler ordan faha temiz
0 oy
(210 puan) tarafından
Bu yaptiginiz dogru mu peki, insanlarin evinin icini anlatiyosunuz burda, o evde yasayan kisiyi degil sizi ayipladim ben. 
0 oy
tarafından
Benim şu an ki oturdugum eve ilk tasindigimda sadece mutfağı 4 günde temizledim lake mutfak dolaplari simsiyah katran olmustu tuvalet leş gibiydi duşa kabinin altindan kalip sabun tırnak makasi permatik sunger topladım ayyy o gunler geldi aklıma 
(1,451 puan) tarafından
Aynn aynn dedigin gibi katran olmuş resmen o dolaplar temizlenmez sökülüp atılmalı hele yerler merdivenler desen sokaktaki betonlar yemün ediyorum ondan bin katlı temiz

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 423 göst.
+1 oy
23 cevap 477 göst.
20 Şubat 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 1,017 göst.
19 Kasım 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 232 göst.
9 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Dicleeeeee (56 puan) tarafından soruldu