0 oy
210 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar bizim doğum günümüze daha çok var oğlum 8 aylik ama size birşey sormak istiyorum şimdi ben ailemden uzak oturuyorum. Kaynana görümce görüşmüyoruz yani sadece eşim ve ben çok özeniyorum böyle masa hazirlatiyorlar pasta yanına birşeyler kalabalık falan. Daha şimdiden onun için üzülüyorum nasıl kutlanır iki kişi 

5 Cevaplar

0 oy
(14,044 puan) tarafından
Şu zaman da çoğumuz öyle kutluyoruz canım üzülme benim Ailem kirilmayacagini bilsem bende çekirdek ailem ile kutlamak isterim 
tarafından
Yaa öyle mi canım
(14,044 puan) tarafından
Canim ilk doğum günü ve cok özel olmalı bence anne baba çocuk yeterli ❤ ama işte bizimkiler ilk bebek olduğu için çok heveslendi hediye falan aldılar bizde eşimle bir şey diyemedik
tarafından
Ay çok moral oldu bana çok üzülüyordum teşekkür ederim canım
(14,044 puan) tarafından
Trendyolda 40 50 liraya balonlar var zinciri de gönderiyorlar bn onlardan alıcam bir pasta bir kaç çeşitte yanına bir şey yap oldu bittiiii harika olur
tarafından
Teşekkürler kuzum balonlarla süslerim bı pasta dediğin gibi oldu bitti ay çok üzülüyordum tek başımıza diye
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim kızımın doğumgünü yarın. Ailemiz uzakta. Eşim ben ve oğlum Kutlucaz. İlla birilerinin gelmesine gerek yok ki. Hazırla bir masa pasta ufleyin foto cekin anı kalsın :)
tarafından
Ne bilim herkes organizasyon tutuyor falan filan insan özenmiyor değil
tarafından
Organizasyona gerek yok ki. Al balon elbise giysi süslemeler yap bir pasta bitti :D
0 oy
tarafından
Bende iki ailedende uzaktayim kızımın doğum günü kurban bayramının ilk günü öncesinde evimde kutlayacağım bayramda da annemlerde iki kişide olsa kutla
tarafından
Ya kutlaycam ama ilk ya insan özeniyor organizasyon falan ama kime yapayım ki
tarafından
Bende eşimle ikimize yapcam
0 oy
(966 puan) tarafından

Canm benimde annemler uzak . Kaynanamlarla birlik duruyoruz . Mecbur onlarda olduğu için annemgille gelince kutladım beraber olsun diye . Bu şekilde yaptım bak 

Pastayida kendim yaptım image

İlgili bir soru bulunamadı

382,962 soru

11,463,473 cevap

35,057 kullanıcı

...