0 oy
197 göst.
Diğer kategorisinde (2,387 puan) tarafından
??????????

3 Cevaplar

0 oy
(545 puan) tarafından
Karbonata limon sıkıp onunla fircala haftada iki gün ise yarıyor 
(707 puan) tarafından
Bu ne kadar yanlış bir bilgi bu diş minesine diş etlerine p kadar çok zarar verir ki limon asit ve karbonatla dahada asitleştiriyorısn sizde sakın yapmayın çok tehlikeli sağlıksız
(545 puan) tarafından
:) sabah akşam boyle yapmayın limonu ve karbonati omrunuzde dişim asincak diye yemediyseniz sakın yapmayın , tatlı tatlı meyvelerin bile içinde asit olduğunu unutmayin kısa vadede yararı olabilecek bişey dedim yapıp yapmamak size kalmış, düşünceleriniz için de teşekkürler gurbetkusu
-Reklam-
0 oy
(707 puan) tarafından
Doktorda diş beyazlatma yaptırmalısın evde yapılan hiçbirley işe yaramaz ve zarar verirsin 
(442 puan) tarafından
Dis beyazlatma  işlemi diş  minesine  zarar veriyor. Fırçalayınca  bembeyaz olan dislerimi  belami  arar gibi beyazlattim( sozde) simdi fircala  fircala  sarımsı
(707 puan) tarafından
Bu işi de iyi yapan birinde yaptırmak gerekiyor ben sıkıntı yaşamadım
(442 puan) tarafından
Islem uygulanıyor sonuçta. Zarar görüyor diş.  Düzenli fircalamayla  beyaz oluyor zaten ya
0 oy
(100 puan) tarafından
Kesinlikle karbonatla yapma sonrasında aşırı sararıyor ve diş etlerine aşırı zararı var..  ben kömürlü diş macunu kullanıyorum çok iyi bembeyaz yapıyor denemenı tavsiye ederim.

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 471 göst.
0 oy
6 cevap 101 göst.
21 Haziran 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Frezya (693 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 144 göst.
17 Temmuz 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Sumbul37 (128 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 875 göst.
30 Eylül 2019 Diğer kategorisinde Oğlumu Beklerken❤️ (386 puan) tarafından soruldu

381,147 soru

11,410,426 cevap

34,949 kullanıcı

...