0 oy
698 göst.
Diğer kategorisinde (2 puan) tarafından
Eşimle anlaşma yapmıştık kiz olursa ben erkek olursa esim koyacaktı ismini, bende herkesin tercih ettigi isimleri sevmiyorum. Lavini duyduğumda bu dedim aradigim isim. İlk başta eşimde okey verdi sonradan internetten falan bakınca Lavinia diye ölüm çiçeği varmış olmasın demeye başladı. Anlatamıyorum eşime tek bir harfle bile anlam değişiyor diye. Sizce nasıl?

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yeğenim in  ismi  çok güzel vla ;) 
(2 puan) tarafından
Bencede çok guzel cok naif geliyor kulağa ❤❤ :)
tarafından
Evet vall. Bak yeğenim in isimleri  
Sevin
Havin  lavin
-Reklam-
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Çok güzel bir isim canım kulağa da çok hoş geliyor. Lavin başka lavinia başka canım takılma öyle şeylere. Birde aklında bulunsun bende kızım olsaydı Vera düşünmüştüm. Oğlum oluyor Doruk koyacagim kızımın ismi de Duru.
(2 puan) tarafından
Anlatamıyorsun bu erkeklere :) erkek olsa istediklerimden biriydi benimde Doruk sağlıkla gelsinler inşallah
(6,047 puan) tarafından
Amin canım teşekkürler
0 oy
tarafından

Özdemir asafin en sevdigim şiiri lavinia ben olsam o ismi koyarim lavin ne demek ?

image

(2 puan) tarafından
Lavinin anlamı çığ-heyelan demek
tarafından
Digeri en azindan çiçek adı lavinin    anlmi daha kötüymüş
(2 puan) tarafından
Tercih meselesi benim anlamından yana bir sıkıntım yok teşekkürler yorumunuz için:)
0 oy
tarafından
Güzel bence hoş geliyor kulağa 
(2 puan) tarafından
Bencede tesekkur ederim :)
0 oy
(1,382 puan) tarafından
Larin var canım lavine benzer belki fikir olur sana
(2 puan) tarafından
Aklimda bulunsun teşekkür ederim :)
0 oy
tarafından
Ben Lavin Alya istiyordum sonra anlamına baktım Lavin isminin anlamı çığ heyelan demek anlamını begemmedigim için değiştirdim şuan başka birşey ariyorum
(2 puan) tarafından
Tercih meselesi tabiki siz bilirsiniz :) benim anlamından yana bi sıkıntım yok eşimin dediğinden dolayı soru işareti oldu teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Bence çok güzel çok kibar bı isim
(2 puan) tarafından
Benim fikrimde öyle bakalım esimi ikna etmem lazım teşekkür ederim :)
0 oy
tarafından
Cok güzel bence ❤❤
(2 puan) tarafından
Teşekkürler❤
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Anlamı heyelan çığ demek bnde kız bebek bekliyorum vazgeçtim listemde vardı lavinia da ölüm çiçeği demek ne kadar güzel gelsede kulağa anlamı hoş değil biraz daha araştır istersen
(2 puan) tarafından
Bi türlü istediğim gibi bir isim bulamadım :/
(1,755 puan) tarafından
Inan 8. Ayıma girdim uykularım kaçıyor artık stresten bulamıyorum. Şimdi Arya diyorum ama cevremde hiç duyulmadığı için çok tuhaf karşılıyorlar
(2 puan) tarafından
Ah o çevredekiler zaten.....
0 oy
(2,692 puan) tarafından
Çocuklara isim koyarken güzel anlamlı olmasını tercih ederim,ömür boyu o isimle anılacak ve ismin sirayet ettiğine inanırım. Anlamı çığ, heyelan gibi felaketi anlatan isimleri önermem. Ama sizin tercihiniz tabi ki :) 
(2 puan) tarafından
Evet doğru tabi bakalim artık hayırlısı tesekkur ederim :)

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 131 göst.
0 oy
34 cevap 291 göst.
0 oy
5 cevap 96 göst.
10 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Aydan12345 (10 puan) tarafından soruldu

380,337 soru

11,388,164 cevap

34,892 kullanıcı

...