0 oy
478 göst.
Aile kategorisinde (154 puan) tarafından
Benim eşim karışır beğendiğim bi çantayı almaya kalksam var zaten fızulluye ne gerek var alma diyor birşey alacağım zaman kırk defa düşünüyorum elbisem yok al diyor ee dar gelse bol gelse olmazsa bana dilinden kurtulamam ee bebeğim var çarşıya da çıkamam yani istediklerimi alamıyorum ve bu benim çok zoruma gidiyor 

33 Cevaplar

0 oy
(14,080 puan) tarafından
Her istediğini alma demiş seni oyle alıştırmış ama fırsat verme artık al gitsin seninde hakkın var 
-Reklam-
0 oy
(670 puan) tarafından
Kartı bende ben ona para veriyorum kış dese ki abartimda oluyo hemen kusuyorum dayanamiyo kendine almaZ sana alaiym der zaten. Olmasa bişey demez
0 oy
tarafından
Alıyorum kargo gelince haberi oluyor 
0 oy
(503 puan) tarafından
benim eşim almadıklarım için kızar bana. eşimden bir tek onun için azar yerim. başka bir şeye kızmaz. ben daha tutumluyum eşim biraz daha savruktur. eğer ben bişey beğenip almazsam eşim de bu durumu farkederse çok söylenir niye almıyorsun diye
0 oy
(424 puan) tarafından
Hiç karışmaz bi kart bende istediğimi alırım zaten birlikte alışverişe çıkınca da kendine de bişeyler almayı sever bana da 
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Dozunda her seyi alıyorum bir sey demiyor Allah razı olsun :) 
0 oy
tarafından
Almaya para yokki o seviyeyegelelim
0 oy
tarafından
Bir buçuk yıldır.kendime.alisveris yapmıyorum..pandemi diye evden dışarı cikmadigim.icin hiç bisiy alasi yok..bende alçak zaman eşime.sorarim.inyerntten sparis vereyim diye çocuklar var gidip bakamıyorum..hepsine güzel.diyo..bir tanesini beğen karar veremedim diyom.ona güzel buna guzell..sonuç..kararsız kalıp hiç bisiy almıyorum..
0 oy
tarafından
hayır karışmaz genelde aldıktan sonra görür yada ihtiyacım var derim alacağımı bilir 
0 oy
(725 puan) tarafından
Ben alıyorum o ne aldığıma karışmaz senin paran istediğini alırsın der 
0 oy
tarafından
Çok zor öylede valla hele eşim alir ben alma derim
0 oy
(267 puan) tarafından
Valla bende ev içinde yaşıyorum eşim bir dediğimi iki etmez her dediğimi alır hatta istemesem de alır eğer seninle evlendiyse yapmak zorunda istediklerini almak zorunda
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Benimki hiç bişey demez de sadece onu değil şunu al der fikir verir ama niye aldın ya da alacaksın demez 

İlgili sorular

+1 oy
23 cevap 473 göst.
31 Ocak 2022 Aile kategorisinde 38 (252 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 279 göst.
5 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Allizzwell11 (509 puan) tarafından soruldu

381,725 soru

11,428,033 cevap

34,988 kullanıcı

...