0 oy
116 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

Kızlar kızım 17 günlük oldu. 2-3 gündür d vitamini veriyorum. Doktor 15 günlük olunca 3 damla vericeksin dedi. Ve kızım sürekli ikiniyor çok az az yapıyor kakasını. Bu damlayı vermeden önce daha rahat çıkarıyordu. Şimdi hem az hem zor çıkarıyor emerken ikiniyor kızarıyor yüzü. Bir gün arayla mı versem acaba damlayı ? Kızım böyle kabizken içim rahat etmiyor bugün icirmesem mi damladan ? Kaşıkla veriyorum. Süte karıştırıp mı versem annem öyle yap diyor sağipta? Doktor 3 damla ver dedi sadece. Siz nasıl veriyorsunuz ?? Bu d vitaminini ben içsem ne olur kızlar :D süte bir zararı olur mu ? 

5 Cevaplar

0 oy
(27,533 puan) tarafından

Bir kaç gün verme birşey olmaz dene eğer ondansa doktora söyle ben hiç vermedim rahatsız ettiği icin

-Reklam-
0 oy
(7,096 puan) tarafından
Sutune karistir ver kuzum 

Gazdan dolayi kivraniyodur 

Suan az az yapması normal cok kucuk daha 
tarafından
D vitaminimi gaz yapıyor ? Annem sürekli gazını alıyor . Sütle versem birşey olmaz dimi korkuyorumm ://
(7,096 puan) tarafından
D vitamini degil kuzum daha kucuk gaz sorunu olabilir ondan kivraniyo olabilir yani
Sutunle karistir ver bisiy olmaz korkma zararli bisiy olsa zaten doktorlar vermez
0 oy
(1,808 puan) tarafından
Saglik ocagindan verilen ise canim  gaz kabızlık yapio doktor söyledi bize değiştirdik kabiz olmamasi gerekio benimkinin herseye dikkat etmeye calisiorum
tarafından
Sağlık ocağından verdiler canım hatta hamileyken bana verilen damlayla aynıydı hatta şaşırdım benim ictigimden içebiliyor mu diye .. vermeyim mi ozaman cnm bu damlayı hastaneye gitme sansimda yok tekrrdan sağlık ocaginami gidip degistiriyim ?
(1,808 puan) tarafından
Yok kuzum eczaneden ücretle alman gerekio  ben ozellikle sorup degistirmistim
tarafından
Tamam eczaneden alayım ama inşallah düzgün bir damla verirler. Hiçte guvenmiyorum eczaneye. Receteye göre verip geçiyorlar. Doktor ne dediyse onu veriyim diyorlar. Birşey bilmiyor gibi geliyorlar bana. Vermicem bu gün ozaman birşey olmaz dimi 2-3 gün vermesem p.tesiye kadar ?
(1,808 puan) tarafından
Olmaz canim bisey  2 3 günden merak etme hem görmüş olursun damlami rahatsiz edio die
0 oy
tarafından

image

canim ben bundan kullaniyorm gunde bi kere bir fıs sıkıyorum kabızlık falan yapmadi bana bebegimin doktoru bunu onerdi ama ucretli aldik biz receteye yazilmiyomus sanirim
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Bn veremedim cunku her verdımde kustu doktor bna ıcırdı bnden kıza gectı sımdı 4 aylık artık veriyorum kndıne 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 54 göst.
0 oy
2 cevap 37 göst.
14 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Anneyimbennnn (428 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 129 göst.
0 oy
4 cevap 59 göst.

383,444 soru

11,475,239 cevap