0 oy
2,744 göst.
Aile kategorisinde (6 puan) tarafından
Kızlar 6 yıllık evliyim sanırım eşim artık beni sevmiyor bana hiç iyi davranmıyor kendimi çok değersiz hissediyorum sizin evlilikleriniz nasıl benim çokmu beklentim var anlatsam satırlar yetmez bi kere dırup dururken seni seviyorum dese durduk yerde kalkıp öpse birden bire arayıp seni özledim dese her ufacık bi tartışmada bana el kaldırmasa fikirlerime saygı duysa ailesinin yanında bana bağırmasa çok mutlu oluruz oysaki ben onun bi dediğini ikiletmem ama artık dayanacak sabrım kalmadı dünde bi post açtım kapanmış nasıl olduysa bilmiyorum:( kendimi çok değersiz hiçbişeye yaramayan bişey gibi görüyorum evliliğim sadece cinsellik üstüne kurulu gibi 2 çocuğum var 22 yaşındayım daha acaba yaşımdan dolayı çocuklukmu yapıyorum:(

17 Cevaplar

0 oy
(571 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Sanırım erken evlenmişsin bide yasin küçük ve 2 çocuk olmuş tabiki bunlar seni sevmesine ilgi göstermesine engel değil. Ama işler rutine binmiş evin babası eve bakar bu kadar. Inan kimsenin evliliği dört dörtlük değil hepimizin yakındığı bi durum vardır. O ilgi göstermiyorsa sen göster sen seni seviyorum de sarıl öp ne bilim senin ondan beklediklerini yap bi süre sonra oda yapacaktir. tekrar canlandır aranızdaki heyecanı aşkı konuşmak yerine bi harekete geç derim ben bakalm o ne yapacak 
(571 puan) tarafından
Hmmm anliyorum peki sebebini sordun mu yada hep mi boyleydi başından  beri 6yil boyuncami yani anlıyorum seni bi kadın için kötü bi durum olsa gerek
(571 puan) tarafından
Yani çocuklara ilgili sanami ilgisiz
(6 puan) tarafından
Evet çocukları çok sever ben çocuğa kızsam bana bağırır saygı göster der çocuğa başlarda böyle değildi ilk aylarda yani
(571 puan) tarafından
O zaman konuş sana neden böyle oldugunu sor. Sonuçta bende bir kadinim ve 22 yaşındayım de içindekileri dök inşallah düzelir ya
(6 puan) tarafından
İnşallah canım sağol destwğin için
-Reklam-
0 oy
(74 puan) tarafından
Yoo valla çok haklısın değersiz hissetmekte benim eşimde aynı ve bende öyle hissediyorum yaşım da 18
(6 puan) tarafından
Her tartışmada bana yarın babanın evine git diyor bende tamam diyorum alıp çocuklarımı giderim diyorum ama sonra izin vermiyor ama ben çok kırılıyorum napacağımı şaşırdımgörücü usuluyle evlilik böylemi oluyor acaba sende görücü usulumu evlendi n:(
(2,849 puan) tarafından
Ben gorucu usuluyle evlendim ama esim bana karsi bole deil bence o yetistirlme ve karakterle ilgili bisey
(6 puan) tarafından
Ama bi benim kocam böyle abileri kardeşleri böyle değil
(2,849 puan) tarafından
Bilemiycem kuzum esinde var sıkıntı onla konus bence
(6 puan) tarafından
:(( sağol yprumun için
0 oy
tarafından

Aranizdaki saygi sevgiyi yitirmissiniz sanirim. Ozellikle esin

umarim duzeliirr cok zor 
(6 puan) tarafından
Napabilirim peki ben hep başkalarına uzaktan bakıp imrenmekten bıktım ona hiç çaktırmam kimseyle kıyaslamam asla fikirlerine saygı duyarım bilmiyorum ama artık yapamayacam
tarafından
konusmalisiinn ancak konusarak cozebilirsiniz. tabi bunun icin esininde caba sarf etmesi lazimm
(6 puan) tarafından
Etmiyor işte etmiyor bıktım vallahı bak 6 yıl koca 6 yıl ben konuştum o umursamadı acaba boşansam yapamazmıyım eşime ddim çocuklarım olmasaydı ben bunlara katlanmazdım 2 oğlum var biri 4 diğeri 8 aylık:(
tarafından
valla konusmana ragmen degismiyorsa yapck bisey yok canim ne diim bilemedm allah yardimcinn olsnn
(6 puan) tarafından
Sağol teşekkür ederim
0 oy
(12,773 puan) tarafından
Evet yasin dana cok.kcuk ve 2 cocuk cok agir ve sorumluluk ister

Hemen hemen her es durduk yere opmez seni seviyorum demez ama el kaldirma konusunda asla taviz verme bi kez izin verirsen devame der aile konusuna gelincrde her erkekgin ailesin kaf et kuyruguna basilmis gibi olur ama sneide koruyuo kollanması laizm bu tur seyker kafana takip kendini  yetip bitirip çokeceğine  gez toz hayatin tadini cikart bazen degil herzaman gamsiz ve arsiz olmak lazim 
(12,773 puan) tarafından
Biraz kalsin cocuklarla kiymetini bilsin
(6 puan) tarafından
Olurmu öyle canım bebeğim i emziriyorum :( herşey onlae için
(12,773 puan) tarafından
O zaman al bebegini de git cnm k bakma 2 laf da sen  diyon ya bu deveyi gudecen ya bu diyardan gidecen
(6 puan) tarafından
Haklısın haketmiyolar bu kadar anlayışı
(12,773 puan) tarafından
Hersey gecer ama siddete karsi gel tepki ver
0 oy
tarafından
Kız çok erken evlenmişsin esinle konuş niye böylesin diye
(6 puan) tarafından
Ben buyum diyor sen değiş diyor sanki eş değilde robotum ne sevgi ne ilgi ne saygı sadece ihtiyaçlarını karşıla çocuk doğur yemek yap temizlik yap annesinin işini yap o yani
0 oy
(4,756 puan) tarafından
Haklısın canım benim eşinle konuş bu konuyu hele ne diyor belki seviyor belli etmiyor kuzum 
(6 puan) tarafından
Seviyorum diyor ama ben hisstmek istiyorum konuşunca beklentilerimi yapar söyler sabaha gene aynı:(
(4,756 puan) tarafından
Erkekler hepsi aynı canım bir zamandan sonra değiişiyolar
(6 puan) tarafından
Evet ilk aylarda çok mutluydum gerisi boş
(4,756 puan) tarafından
Seviyordur canım üzülme sıkma canını tatlım
(6 puan) tarafından
Ciddi misin:(
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Neden o k kadar erken evlendin canım çocuk yaşta bi erkeğe ne verebilirsin ki onun isteğinin dışında 
(6 puan) tarafından
Kader işte bilmiyorum aklımın ucundan gwçmeyen bi evlilikti ama herşey 3 hafta içinde oldu bitti
(3,149 puan) tarafından
Canim evlenmek kaderde seçtiğimiz kişiler kader değil bu tamamen kişinin seçimi
(6 puan) tarafından
İnanki nasıl oldu ben bişey anlamadım birden bire tanımadığım birinin evinde buldum kendimi ne bişey istedim nede bi yorum yaptım
0 oy
(1,933 puan) tarafından
Aynı şeyleri bende istiyorum da yapan yok 
(6 puan) tarafından
:(inanki olmuyor ya akıl almaya ihtiyavım var
0 oy
(551 puan) tarafından
22 yaşında 2 çocuk büyük sorumluluk canım, maşallah. Eşin kaç yaşında? 

Çocuklarla ilgilenmekten eşin ilgisiz mi hissetti kendini acaba? Erkekler de çocuk gibi olurlar bazen ya. 
(6 puan) tarafından
Hayır kesinlikle onu asla ihmal etmem ilgim üst safhada 31 yaşında eşim
0 oy
(2,931 puan) tarafından
O seni seviyorumlar opmeler evliligin ileriki yillarinda hatta aylarinda olmuyo zaten çoğu evlilikte yoktur bence onu düşünme sen de gel bi opuyum de sap diye öp kalbi yumuşar belki. Ama saygi onemli hangi dilden anliyosa uyar bagirmasin sana. Benim esim kisasdan anliyo bana ne yaparsa aynisinin 10 katını yapiyorum bi dha yapamiyo. El kardirmasi da ayri sorun konusarak asmaya çalışın.

Hayatta Mutlu olmak istiyosan esin dahil hickimseden bisey bekleme. Esim isten gelir yemek yer yerken bile elinde telefon. Gider kanepeye uzanır acar futbol kanallarını sikilana kdar izler sonra pubg oynar hic sohbet muhabbet yok. Kizimla ilgilenir biraz. Kizim uyuyosa gider yanına sokulurum o oyun oynar ben onu izlerim bizden mutlusu yok :D halbuki ne kdar sikici hayatim var. Bisey beklemedigim icin ben mutluyum dir dir etmedigim icin esim mutlu :)))))) arada ayda yilda bir patlarim güzel bi kavga ederiz icime dokerim komsular flan kapiya gelir ohh misss 2 ay sakin gecer :D 

Heleki siz 6 yillik evlisiniz bizim beklentilerle adamlarinkiler çok ayrı o yapmiyosa sen yap soyle sürekli dile getir ama tatlılıkla tartismadan. Kavga olursada uzatma unut hemen. Ben biraz yontmaya basladim hic değilse opuyo işe giderken yatarken flan 
(6 puan) tarafından
Ben üstğne çok düşerim herşeyini 4 dörtlük yaparım isteklerimi eksiklerimi dile getirmem kolay kolay oda benle sohbet etmez televizyon çocuklar iş :(
(2,931 puan) tarafından
Yani bu durumu ben cok takmiyorm en azndan evdeler gozumuzun onundeler. Dışarı ciksa arkadaslariyla gezse muhabbet etse sinirlenirim ama
(6 puan) tarafından
Hakkını yiyemem 8 den sonra evdedir evden işe işten eve ama yetmiyor işte zatwn 3 yıl ev üstündeydim doğru dürüst hayatımı yaşayamadım şimdi 3 yıldır ayrıyım ne bi balayı ne ufak gezme ne sokakta el ele dolaşma hiçbirşey yok yetmiyor gibi başkaları yapınca ben biley desem bana kıskanç kıskandınmı diyor :(
0 oy
(124 puan) tarafından
bende gorucu isulu evlendim esime zorla seni seviyorum demesini beklemem siddet konusund taviz verme bir kadina tekme atmak ancak karnindaki  bebege mahsustur 
(6 puan) tarafından
İyi diyosunda elden ne gelir
(124 puan) tarafından
zamana birak derim
0 oy
(816 puan) tarafından
Bnim esimde baslarda oyleydi ama suan 5yil olacak ve ondini duzeltri Allaha bin sukur. Cok sey atlattik gurbetteyiz kimsemiz yok ve bn hissedigim herseyi yuzune soyledim hani diyorsumya gelsin opsun seviyorum desin feln bn kavga ettigimizde o hmn hic birsey olmamis gibi davranirdi konusurdu bnde gozu sulu birsekilde zaten bni sevmiyorsun bir kez feli0 ondin oomadin seni seviyom demesin cocuk icin bu evlilik suruyor demi sen bni istemion bn cok degersizim sen bn haric herkeze deger veriyon diye diye adam bna deger vermeye dusunmeye basladi cunku 5yildir o kadr idare ettim variyla yokuyla birgum gık demedim bak 5yildr evliyoz esyamis yok esyali evlerde elin esyasiyla idare ettim cocuklarim oldu yerde yatiriyorum of demedim ve hep bunlari dile getirdim anlamasini sagladim ims zamnla duzelir ama tokat konusuna gelince hic taviz verme. Bagirsin cagirsin su o sinirliykn karsilik verme ama daha sonra farkli birseyde o sinirini cikar. Karsilikli bagirmalarda erkkler herzamn kadini bastrmaya calisir sesiyle beceremzse siddette yonelir
(6 puan) tarafından
Ağlayarak okudum çünkğ bende aynı durumdayım maddi açıdan ama hiç ağzıma almam olana şükür derim olmayana sabır bende senin söylediklerinş söylüyorum o zaman sarılır bana bişey yok gibi sonra gene aynı
(816 puan) tarafından
Huy edinmis kndine ins duzelir yaa. ALLAH yardimcin olsun canim. Surekli degilde kalbini kirdigi zamn konus onunla bn seni seviyorum varligindada yoklugundada yanindayim birgun olsun sikayyet etmedim huzurumz icin sen yime boyle yapiyorsun vnde insanim dayanamiyorum gibi konis arada sirada dile getr ins beynine yer ederde senden baska kimsesinin olmadigini anlar
(6 puan) tarafından
Sağol canım denicem:(
0 oy
(6,676 puan) tarafından
Canim yanliş anlamada seni sevmeyen biriyle neden hayla ayni evi paylaşiyorsun??yaşin daha genc cocugun ola bilir ama bu hic bir şeye engel deyil..ailen arkandaysa cik git..
(6 puan) tarafından
Çocuklarım olmadan nasıl yapacam çocuklarımo vermezler bana :'((
(6 puan) tarafından
Ailem çocukları almaz diye düşünüyorum:(
(6,676 puan) tarafından
Neden almiyorlar torunlari deyilmi??
(6 puan) tarafından
Torunları ama maddi açıdan sıkıntılı lar onlarda bende yük olmak istemiyorum
0 oy
(342 puan) tarafından
Seni cok iyi anlıyorum canım bende aynı seyleri bekliyorum ama esim yapmıyor onun icin cok tartısırız küserim umursamaz umursmayınca mecbur konusurum bnde öle olmasını istiyorum ama olmuyo allahdan kimsnn yanında sesini yüksetmez bi kere kızdı ve vurdu oda ablası yüzünden dogum yapalı 4ay oldu daha dışarı cıkmış degiliz bn kendimce oraya buraya yakın arkadaslara fln gidiyorum ama onunla cıkmadık akşamları bn yanasırım yorgunum uyum var der bnde biz yer degiştirmisiz sen kadın ben erkk der sırtımı döner yatarım bakalım bugun götürecek bi yerlere yine ailesini soktu ama araya sölüyom söle böle diye sacmalama sizi sevyorum der belli et derim ediyom ya der
(6 puan) tarafından
Demmekki bi ben değilim çok şükür biraz rahatladım:(
(342 puan) tarafından
Öle canım genel öle bnce
0 oy
(1,310 puan) tarafından

Duzelir insaallah canim ya derrt etme.bu kadar cogu erkek oyle inan senle alaksi oldugunu sanmiyorum yapi meselesi

0 oy
tarafından
Canım benim nedir biz kadınlarn bu çektikleri erkek lerden üzülyorum bi kadın bunlari yaşamamalı ya valla allah sabir versin 
0 oy
tarafından
Sanki beni anlattın canm bende öyleyim hiç eşimin yanında kendimi ozel hissetmedim hissettirmedi hamileyim sabahtan beri açım eşim evde aylesiyle hiç gelip ediyor sen açsın gel bişey ye demiyor şimdi.o kadar acim ki

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 1,434 göst.
22 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Elifzi. (479 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 915 göst.
5 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Nurnisaam (40 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 898 göst.
26 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 2,365 göst.