0 oy
151 göst.
Diğer kategorisinde (612 puan) tarafından
Hanımlar oğlum 14 aylık. Dün gece yoğun bir uyanma tufanı yaşadık ki emmek için zaten saat başı kalkıyordu ama dün biraz daha farklıydı. Her bıraktığımda uyandı. Emerek uyuduğu halde emmek de istemedi. Kucağımda pışpışlayarak uyuttum. Tabi bana bi ilham geldi dedim madem ememiyor saatte 4 olmuş ben meme vermeyeyim gece beslenmesini bırakalım dedim. Ne zamandır istiyordum ama cesaret edemiyodum. Neyse dün sadece sabaha karşı emzirdim artık acıkmıştır diye. Bu gece de 8de akşam yemeği yiyip 9 buçuk gibi uyumuştu. Defalarca uyandı tabi. Kucağımda pışpışlayarak uyuttum yine. Şimdi de 7 saat oldu acıkmıştır diye anne yüreği kıyamadım emzirdim. Yanlış mı yapıyorum acaba 1 kere de olsa emzirmemeli miyim? Siz bu süreci nasıl yönetti iz? 

3 Cevaplar

0 oy
(14,043 puan) tarafından
Okuduğum kadarıyla en Son beslenme 12 gibi olmalı sabah 6 ya kadar uyuması gerekiyor 
(612 puan) tarafından
Evet ben de öyle okudum ama 12de direnemedi hiç 2 dk pışpışladım uyudu. Acıkırsa direnir diye düşündüm emzirmedim. Ama 7 saat da fazla gelince dedim emsin kan şekeri filan düşür birden o kadar açlığa diye endişe ettim. Umarım yanlış bişey yapıp ikimizin zorlanmasını da heba etmiyorumdur..
-Reklam-
0 oy
(710 puan) tarafından
Geç  bile kalmışsın cnm gece beslenmeyi bıraktır  uayndirma uyusun  tam net hatrlamyrm ama 8 aydan sonra gece beslenmesine gerek yok uykusuda  düzene girer o.zman
(612 puan) tarafından
1 yaş demişti doktorumuz. Ben 2 aydır kendimi hiç hazır hissetmemiştim. Bu biraz onun yaşına gelmesi kadar annenin de hazır olması gereken bir durum. O yüzden geç kalmadım, daha yeni cesaret ettim ve hemen harekete geçtim :)
(710 puan) tarafından
Iyi kendini erken hazır hisssetmissin  :)
(612 puan) tarafından
Sağol takdirin için :)
0 oy
tarafından
Yanlıs csnım acımaz destek olarak gordufu ıcın yapıypr 1 yasında kestim ben gece beslenmesini 8nde yedirir yatırırım sabah kahvaltı yapar bir daha 7 bucuk 8 gıbı 
(612 puan) tarafından
O zaman bu gece o 1 kereyi de vermiyim tamam canım
tarafından
Verme canım gerek yok daha
(612 puan) tarafından
Tamam canım çok sağol

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 84 göst.
10 Nisan 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 124 göst.