0 oy
376 göst.
Diğer kategorisinde (494 puan) tarafından
Evimin dibinde bi kadin var yasli mahallede sevilmez ve buyucu deniyor da oncelerde kac defa park ettigimiz arabamixi cektirdi arka bahcemize habersiz girer poset ip pecete ne bulursa onlari aliyor nabiyorsa artik 3 gundurde on bahceme giriyor sabahin korunde bisyler alip gidiyor bugun esim giderken geldi esim uyardi naban sabah sabh burda girme bidaha faln diye ondan sonra 3 oldu bos  komur cuvallari vardi icine ne topladi nabti bilmem gitti lagima atiyor artik korkuyorum biseymi yapiyor diye nabacagimi sastim

7 Cevaplar

+1 oy
(407 puan) tarafından
Tövbe tövbe büyü yapyo neydiyo kız ben öyle şeylere çok inaniyom dkkt et ailene dua oku bol bol 
(407 puan) tarafından
Şikayet et cnm
(494 puan) tarafından
Esim bi hocaya sormus da bn o hocanin anladigini sanmiyorum daha demin uyardim bak kac oldu kac gundur ses etmedim bu son olsun bidaha gorursem sikayt edecem dedim ben iyi degilim dolabim calismiyor diyor
(407 puan) tarafından
Kız sakın evine gtme bak  himayesine alır ya kız öyle demişsin kafayı sana takar ya çocukların bişey yapar direk şikayet et bnce
(494 puan) tarafından
Evine faln gitmem zaten bahcesine bile girmem ay biktim
(407 puan) tarafından
Hem anldm cnm
-Reklam-
+1 oy
(1,465 puan) tarafından
Madem atacak niye topluyor  ya aklı gitmiş yada biseyler yapıyor Allah bizleri kötü insanlarin şerrinden korusun
(1,465 puan) tarafından
Yaa çok üzüldüm bu kadında var bişey seni çok iyi anlıyorum kizsam şimdi dersin dahada kafayı takar belki . eşine söyle sorunlarimiz bunlar yüzünden belkide bişey yapıyor de . öyle görmediği erkek kardeşin yada kaynin felan yokmu canım rica et o eve yaklasmiycaksin desinler felan.ama tabi hiçbir şekilde tanımamış olsun soyleyeni
(494 puan) tarafından
Esime diyorum esim onceleri bisi yok  fln diyordu ama bugyn baya oda korktu
(1,465 puan) tarafından
Sürekli olarak şöyleki eşin korksun bı caresine baksın senin elinden bişey gelmez canım dua et bol bol evde evini sirkeli suyla sil o sirkeli suyu evin etrafında at
(494 puan) tarafından
Ole yapiyorum da csnim korkuyo insan
(1,465 puan) tarafından
Çok haklısın Allah yardımcınız olsun
0 oy
(7,787 puan) tarafından
Polise şikayet et
(7,787 puan) tarafından
Böyleleri iflah olmaz. Haber vereceksin polise ondan sonra bak bakalım bir daha yapıyor mu
(494 puan) tarafından
Korkuyorumda iyce kafayi takarsa diye canim
(7,787 puan) tarafından
Korkuyor zaten ama olmadı tekrar tekrar şikayet edersin
(494 puan) tarafından
Bidaha girerse yapacam
(7,787 puan) tarafından
Yap kız
0 oy
tarafından
Polise şikayet et canım durduğun kabahat sen hiçbir şey söyleme kirlenmesin direkt git habersizce polise şikayet et haberin yokmuş gibi yap
(494 puan) tarafından
Bidaha girerse e olacak artik gercekten korkuyom
tarafından
Bir de neden sadece sen başka komşumu yok sorunlu olduğun birileri mi var acaba kaynanan giller tarafından acaba bilerek mi yapılıyor
(494 puan) tarafından
Esimle aramiz bozuk canim koskoca malle heryer ev bnm anlamadigimda o zteb neden bn
tarafından
Dikkat et canım Allah korusun aileni
0 oy
tarafından
Hıc bulasma kuzum ona belli ki tekin dehıl 
(494 puan) tarafından
Aynn ole canim o yuzden rahat degilim ya
0 oy
(27,451 puan) tarafından

Polise şikayet edin o ne öyle ya insan korkar

(494 puan) tarafından
Uyardik kac kere dinlemedi bnde uyardim en son  girdiginde bidaha girerse edecem
0 oy
(272 puan) tarafından
Boşver dalaşma bişiler yapar hiç korkma da Allah büyük yapma bile allahın izni ile Felak nas Kureyş inşirah oku bol bol ayet el kürsi okursan evine zeval gelmez 
(494 puan) tarafından
Okuyorum canim aklima geldikce namzimizida kiliyoruz esimle artik kuranda okuyoruz da ne bilim korkuyorumda daha once yapilmisti bana biliyorum o yuzden korkuyom
(272 puan) tarafından
Ya Allahın izni ile bişey olmaz inşallah
(494 puan) tarafından
Ins canim olmaz

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 703 göst.
5 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Ezocelik (581 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 32 göst.
23 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Cetineylul317 (1,248 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 56 göst.
28 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Guncelanne (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 53 göst.
16 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,714 soru

11,427,831 cevap

34,987 kullanıcı

...