0 oy
81 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (37 puan) tarafından
Kizlar size soru sormak istiyorum. 31 haftalık hamileyim. 26. Haftada basıma bir ağrı girdi devam ediyor. Iki gün ağrımıyorsa 3 gün ağrıyor bi geçemedi. Egilince öksurunce daha şiddetli oluyor. Genelde hamileliğin başında olurmuş hiç önceden baş agrisi cekmjsligimde yoktu başına gelen oldu mu artık sürekli ağrı olunca korkmaya başladım.

3 Cevaplar

0 oy
(44,769 puan) tarafından
Oooo ben oğlumda doğurana kadar çektim onu
(37 puan) tarafından
Gerçekten mi rahatladim hamileliğin başında olur diye görünce aklıma kötü şeyler gelmeye başladı.
-Reklam-
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Benim migrenim oldugu icin hep agrirdi agricagini hissettigim zmn parol iciodum sessiz sakin bor odada gozlerimi kapatiodum yada abdest alir gibi soguk souyla abdest aliodum bide migdeme vuruor benimki sade maden suyu iciodum iyi geliodu
(37 puan) tarafından
Parol içiyorum 2 saat sonra tekrar başlıyor hergun artık baş agriisyla uyanmaktan yoruldum bide maden suyu içeyim benimde midem aynı şekilde
(5,913 puan) tarafından
Bide parolun ustune icebiliosan sade turk kahvesi ic canim oyle daha cok etk8 edior
(37 puan) tarafından
Sagolasin canım deniyim öyle
0 oy
tarafından
Bende de baalae da oldum canım aglıyordum resmen kan basıncı yukseldı gı ıcın olıyor 
(37 puan) tarafından
Olabilir canım benide çok yordu bu  ağrı
tarafından
Rabbım sifa versin canim
(37 puan) tarafından
Allah razı olsun canım

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 106 göst.
1 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde kardeleneb (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 76 göst.
25 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Prensannesizey (522 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 47 göst.
23 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 59 göst.
13 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Elvinimm21 (1,264 puan) tarafından soruldu

382,453 soru

11,450,247 cevap

35,025 kullanıcı