0 oy
177 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (122 puan) tarafından
Merhaba kızlar, alınacak çok sey oldugu için ve her sey de ateş pahası olduğu için yavaş yavaş alışverişe başlayacağız. Ankarada nerden alısveris yaptınız, ya da hangi sitelerden yapıyorsunuz? Bir de park beşik mi alalım. Ayrıca portbebe mi yoksa puset mi daha kullanışlı. Deneyimli anneler teşekkürler şimdiden.. 

5 Cevaplar

0 oy
(5,596 puan) tarafından
Canım ben yıl başından önce samanpazarından aldım bir yerden herseyini toptan 860 tl verdik çıktık. 
(122 puan) tarafından
Çok iyi fiyat vallahi hava düzelsin o tarafa bakalım bir
(5,596 puan) tarafından
Benim aldığım yer ara sokakta adını hatırlamıyorum 2 3 yere baktık orası uygun geldi aldıklarımız da çok iyi kendi kızıma 3 aydan başladım 4 5 ay giydirdim
-Reklam-
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Yer yön alacak vs hepsi maddi güce bağlı valla kuzum. Çok pahalı herşey. Portbebe sağlıksız bebek arabasıyla beraber puset satılıyor her bütçeye göre de modeller var. Puset al derim 
(122 puan) tarafından
Portbebeyi eskiler kullanmıs sanırım hep onu söylediler bana ama ben de puset almak istiyorum.
(13,202 puan) tarafından
Evet yaa Bayadır kullanan az onu. Öyle yap ilk zamanlar yatak Bile kullanıyorlar onu
0 oy
(507 puan) tarafından
Canım internet indirimleri takip et bence. Mesela ben civil filan gezdim ama aynı ürün mağazada daha pahalıydı. Bence liste yap birkaç büyük mağaza gezin sonra internette indirime girdikçe sipariş ver 
(122 puan) tarafından
E bebek e bakıyorum civile bakmadım indireyim bakayım teşekkürler
(507 puan) tarafından
Minicity Babymall bunlara da bak canım ebebek indirimli ürün olmadıkça çok pahalı
(122 puan) tarafından
Yaa teşekkürler bakacağım :)
(507 puan) tarafından
Rica ederim ben 1-2 hafta önce bitirdim o yüzden hakimim alışveriş konusuna :D
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Port bebe 6 aya kadar kullanılır puset bir yaşına kadar pusetin sallama özelliği de çok işinize yarar civilde 140 TL ye aldım ben
tarafından
Puset aldım civilden alışveriş yaptım anne yani park beşik istiyorum bende ankaradayim
(122 puan) tarafından
İstanbul yoluna bakın diyolar beşik için canm
0 oy
tarafından
Bebeçeyizsarayı.com sevibebenin urunlerini satiyor gercekten yika yika hic birsey olmadi e bebekten aldiklarimin agzi yüzü kaydı. Eli kendiliginden kapanan 0-3 ay pijamalari muhakak al eldiven takma derdin olmaz.  Surekli düşüp kayboluyor eldivenler. Bu siteden lif aldim yumusacik o pijama takimlarini aldim gene siparis edicem

İlgili bir soru bulunamadı

383,036 soru

11,465,498 cevap

35,065 kullanıcı

...