0 oy
338 göst.
Diğer kategorisinde (572 puan) tarafından
Esim bana cok ilgili her açıdan sarılır öper ev isleri yapar yardim eder demiyorum yapar yani izin gününde cam siler ev süpürür bebekten firsat bulamiyorum diyr. Bunlari hava atmak icin yazmiyorum ne kadar iyi bir es oldugunu anlatabilmek icin yaziyorum. Kavgada etmeyiz oyle ama bu maddindurumlar belimizi büküyor. 200tl mesaisini almis bende gereksiz harcama temel ihtiyaclari alalim dedim. Elide çok açık o 200 tlyi abur cubura verir temel gifaya para kalmaz lokum cevizli sucuk felan almisti bende sevmiyorum oda yemiyo buzdolabinin ustunde bekliyorlar. Bunlardan alma demek istedim yine. Oda kendimemi harciyorum corap alamiyorum ben felan dedi. Bende git corap al lokum sucuk alcagina dedim. Hadi kapat dedi kapattim geri aradim git lokum al cevizli sucuk al tamammi dedim sert sekilde tekrar kapatto yüzume of hersey para degil ama parada bir ihtiyac yasayabilmek icin cok bunaldim simdi esime desem bende corap alamiyorum eskileri giyiyorum merak etme desem dHa cok uzulcek en iyisi susmak

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Üsluptan kaynaklı bir sıkıntı olmuş sanırım. Ben eşime genelde evin eksiklerini derim bunlar daha acil abur cuburu ne zaman olsa alırız derim benim bu tavrım da hoşuna gidiyor gittiğimiz her yerde de görüyoruz kadın habire kocadan altın askı ister falan bende sinir olurum öyle tiplere evde misafir var kocasından altın askı istiyor hoş değil yani. sende bende aynıyız istiyoruz ki önce evin eksiği alınsın satılsın ki bence doğru olan da bu. Akşama gelince kusura bakma bir anlık sinirle konuştum falan de gönlünü al madem aranızda bir sorun yok öyle de devam edin inşallah kuzum ♥️
-Reklam-
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Allah kolaylık versin ama tekrar arayıp onu söylemen bana çok anlamsız geldi gereksiz yere iyice canınız sıkılmış geçim sıkıntısı zor tabiki ama bunu anca beraber aşabilirsiniz gereksiz şeyler almaması gerektiğini daha güzel bi dille anlatabilirsin belli ki senin için almış sende neden aldım diyince oda sert çıkışmış 
0 oy
tarafından
Canim ister bin ister on bin maas al eşinle maddiyatin aranizda kavga sebebi olmamasi icin. Her aksam oturun hesap yapin birlikte paranizi neye harciyacaksiniz kalem kalem yazin. Alisveris icin belli yer gün belirleyin. Hem cok keyifli olur. Evin ihtiyaclarini birlikte liste yapin. Allah rizkinizi bol etsin insallah. Benim kayinpederde oyle gelir bir satici birsey satar benim param varmi demez alir. Ha evine alir ama gereksiz yani. En guzeli gel canim de guzel dille senle guzel planlama yapalim neler alicaz edicez birlikte liste yapalim de 
0 oy
(260 puan) tarafından
Aslında genelde erkeklerin çoğu böyle onları biz yönlendirecez bacım yapacak birşey yok bilmiyorlar ki ev ekonomisi falan böyle böyle alıştırmak lazım tatlı tatlı şöyle markete beraber gidin yada önce liste yap eline ver para ve vaktin kalırsa diğer istediklerini al de bir anda değil yavaş yavaş alıştır 
(572 puan) tarafından
Markette calisiyo aksam eli kolu dolu geliyo parada dayanmiyo
(260 puan) tarafından
O Zaman ben aldım diceksin ki almasın zaten yenmiyormus  da daha iyi sende herşey var gerek yok de akşama unutmuşum para Verde alayum de gerekli seyleri alirsin
0 oy
tarafından
Canim o sekilde degil de keşke hayatim sunlar eksik lokum suçuk filan alma cunku yenmedi kaldilar öyle dolabin üzerinde olurmu desen daha farkli olurdu sanki sonucta esin iyi bi eş anlattığına göre uslubun yanlis olmuş 
0 oy
tarafından
Benim eşim 6 ay maaş almadı yine de esim e bir gün olsun üzüntümü belli etmedim sadece kira ve faturaları ödeyebiliyordu ekmek bile alamıyorduk 
0 oy
tarafından
Tekrar araman kötü olmuş bence akşam oturun konuşun bak yetemiyoruz gereksiz şeylere para harcamayalim diye 
tarafından
Liste yap eline ver beraber alın bide ben senin paranın boşa gittiğine üzülüyorum de o kadar yoruluyorsun falan filan
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Bızde maddı konudan sorun cıkıyor ama ıhtıyacı olmayan seyi almaz cok sukur ya 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 236 göst.
0 oy
13 cevap 360 göst.
0 oy
16 cevap 309 göst.
28 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy