0 oy
548 göst.
Aile kategorisinde (1,451 puan) tarafından
Kızlar akşam görümcemgil bize geldi eşim olacak şahıs sinir etti beni eniştesine diyor ki enişte geçen hafta köye gitmişsiniz babamgile niye gitmediniz diyor ablasıgil de geçen ay gittiler babsıgile 2 hafta öncede gittiler bu hafta gitmemişler babamgile niye gitmiyonuz bilmem ney biz aileyiz gidin babamgile bilmem ney ney baya eniştesine kızdı eniştesi sen karını götürüyomusun peki dedi oooo o başka bilmem bu başka diyor beni 4 aydır annemlere götürmeyen adam eniştesine çok güzel kpnuşuyor 2 haftadır babamgile gitmediniz diye sinirden elim ayagım titredim kalbim çarptı resmen çatlıcaktım milletin içinde rezillik çıkarmasın diye sesimi çıkaramadım kendilerine gelince çok güzel konuşuyor bana gelince 4 5 ayda bir zorla götürür hala düşündükçe deliriyorum yaaa bn bunla kavga etmezsem bu ko uda rahatlayamam sustuklarım beni boguyor resmen napim bn bi.akıl verin sakinleşim yoksa kötü şeyler olacak

14 Cevaplar

0 oy
(27,414 puan) tarafından

Düşüncesiz ve gerçekten anlayışsız

(1,451 puan) tarafından
Aynen öyle çokda benxil hep kendi ailesi kendi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben olsam o anda derdim sen gotutuyonmu da konuşuyon diye ben çatlayacagima o çatlasın
(1,451 puan) tarafından
Desydim milletin rezillik çıkarırdı o utanmaz bn utanırım
0 oy
tarafından

Akşam enistenle ne kadar güzel konuştun bende özledim ailemi hadi gidelim de örnek olsun onlara da hem seni de ozlemisler görüşemedik şu aralar dedi babamlar * de. Kavgaya tartışmaya mahal vermeden üslubunca konuş işte <3

tarafından
Anlaşılan öküz le karşı karşıyayız. Kendin gidemiyor musun peki ? Uzak mi yani ailen senden
(1,451 puan) tarafından
Uzak cnm cnm gidemiyorum köydeler gidip geri dönemem otobüs akşam gidiyor sabah geliyor en az 2 gün kalmalıyım onada izin vermez zaten hemde ptobüsle tek göndermez
tarafından
Anladım canım ailen gelebilirse onlar gelsin hem sana hem onlara değişiklik olur
(1,451 puan) tarafından
Geliyorlar cnm onlar zaten hep onlar geliyor ama bnde gitmek istiyorum ve kayınbabamgilin köyüyle yakınlar 20 dk yok arası 2 haftada nçbir onlara gideriz buda bnm sinirimi bozuyor hep onlara hep onlara
tarafından
Aaaa o başka o zaman büyük ayıp hemde seni doğuran ana da ben taştan kayadan mi çıktım deyiver onlarda özlüyor bu yaptığın günah de. Ana baba ziyaret edilmez mi yaa ne büyük ayıp. Ben baya uzaklar sanmıştım. Ama var ya kaşınıyor seninki git akşamdan binip iki gün sonra gel kedi gibi miyavlasin dursun
0 oy
(572 puan) tarafından
Bana daral geliyor anneme babama goturmedi lafindan artik
(260 puan) tarafından
Aynen cok aşırı saçma birşey ya elin ayağın yok mu kardeşim kalk git demi koca meraklısı oluyor bazıları ya onlar. Seni bu yasa getirmiş yazik günah sanki bir kilo patates te alıp götürecek iyi yerleştirsinler bari
(1,451 puan) tarafından
Ya bn çatlıcam gerçekten deme kendin git diye uzaklar tek gidemem ve o istemeden gidersem rezillik çıkar
(1,451 puan) tarafından
Bn koca meraklısı oldugum için degil bilip bilmeden yorum yapmayın lütfen herkesin ne yaşadıgını yaşadıgın yerdrkilerin düşüncesi yaşayış şekli örf adeti çok farklı bilemezsiniz bn çıksam gitsem o annemlere gelecek rezillik çıkaracak bnm annem babam üzülecek etraftakiler desen hepsi bi laf edecek kadın böyle olmaz bilmem ney tek gitmek habersiz iznsiz gitmek burada ne gözle bakarşar biliyormusun sen
(13,202 puan) tarafından
Valla ben de bıktım benim için evde şart vs tanınmayacak kurallardan biri
0 oy
(2,630 puan) tarafından
Ben doverim bu adami elime aldigimi suratina gecirirdim iyi sabr etmissin
(1,451 puan) tarafından
Sabır ettim ama hala içim içimi yiyor çatlıcam delircem buyunu bildigimden rezillik çıkarmasın diye sustum akşam
0 oy
tarafından
Ben olsam derim sen en son ne zaman kayınpederine gittin diye sorardım 
(1,451 puan) tarafından
Eniştesi sordu sen bni katma diyor bilmem ne diyor farklı cevaplar veriyor
0 oy
(1,808 puan) tarafından
Bence güzel bi şekilde konuş özlüorum die kavga cikartma anlayis gosterecektir
(1,451 puan) tarafından
Güzel söylüyorum gene anlamıyor seni her istediginde götüremem diyor
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Ben olsam onlar gidince kavga ederim. 
(1,451 puan) tarafından
Onlar gitti uyuduk sabahda işe gitti ama bugun kesin kavga ederim yoksa çatlıcam millete nasıl güzel konuşuyorsun sen niye dediklerini yapmıyorsun dicem
(13,202 puan) tarafından
Kuzum bak bu işin töresi vs olmaz onlar da ana baba konuş lafını ağzına vermiş
(1,451 puan) tarafından
Konuşucam ama anlamaz kesinlikle kavga edicez kalk git kapı orda der çocuklarımıda alır vermez hemde ailemi üzmekten korkuyorum
(13,202 puan) tarafından
Bir üzülür iki kavga edersiniz böyle her zaman olur. Böyle birşey için kapı orada diyecekse kendi gitsin zaten
0 oy
(1,387 puan) tarafından
Valla enistesi eşine çok güzel cevap vermiş kusura bakmada asıl eşin eniştenin karsisinda ezilmiz onu eşin anlamıyorsa yapılacak bişe yok
(1,451 puan) tarafından
Anlamaz ki bu mal
0 oy
(119,533 puan) tarafından
El oglu iste herkez kendine musluman
(1,451 puan) tarafından
Aynn tamda öyle
0 oy
(3,052 puan) tarafından
Bencillikten başka bir şey değil. Senin oğlan kardeşin yada abin enişte babam gile gidin biz aileyiz niye gitmiyorsunuz dese sen ne karışıyorsun der. Belki görümcen de eve gidince eşiyle bu yüzden tartıştı onların da huzurunu kaçırdı. Ama helal olsun görüncenin kocasına yapıştırmış lafı ooh iyi olsun. 
(1,451 puan) tarafından
Annem söyledi bir iki kez niye gelmiyosunız diye sen kız çocugusun evlendin el evine gittin gel git demeye hakları yok dedi ama kndilerine gelince iş öyle degilmiş
(3,052 puan) tarafından
Niye kendi kızlarının farkı neymiş. Eşine de ki sen kendinle çelişiyorsun. Bahaneden başka bişey değil bu yaptığın. Niye taviz veriyorsun ki zaten öyle geri kafalı birine. Bi ben bi bu kadar atarlıyım acaba. Ailem söz konusu olunca hiç taviz vermedim vermeyi de düşünmüyorum.
(1,451 puan) tarafından
Ailem için çocuklarım için zaten cnm nasıl bir i san oldugunu sana anlatamam bunla yaşayan bilir
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Bn oldam o ortamda verirdim cevabi ne goturcek abi annemin yuzuju en son 5 ay once girdum onu da zorla goturdu der gulerdim sonra cay koymaya giderdim siritarak ne hali varsa görsün...
(1,451 puan) tarafından
Eniştesi sordu hacer sen en son ne zaman gittin kayın babngile her gittinizde seni götürüyor mu dedi bende ohoooo 15 kere kendi babası gike gidiyosak 1 kere bizmkilere gidiyoz dedim ee senin köyün uzak diyor beyfendi bnmkiyle onraınkinin arasında 20 dk var eniştesigilinkiyle kendilerinkinin arasında 5 dk var
0 oy
(788 puan) tarafından
Söyle kavga et bağır çağır kendini savun....
(1,451 puan) tarafından
Zaten akşam kndimi tuttum milletin içinde rezillik çıkarmasın diye ama unutmadım söylerim bugün kesin sonrada kavga ederiz
0 oy
(760 puan) tarafından
Neden karışıyor ne haddine doğru bulmadım
(1,451 puan) tarafından
İşte karışması dogru degil hemde kendiside dediklerini yapsa bide kalkmış millete laf konuşuyor

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 850 göst.
15 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 314 göst.
9 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Isteoylesine (177 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 275 göst.
16 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 738 göst.