0 oy
85 göst.
Diğer kategorisinde (572 puan) tarafından
Öz degil dedemin 2 karisi varmis bu vefat eden eski olandi ilk esiydi yani yeni vefat etti 2 ay felan olmuştur baya yasliydi 90 vardir. Kadina yengem hic bakmamis altina isiyomus asiyomus balkona kurutup tekrar seriyomus battaniyeleri cok kokuyormus kadin aci ceke çeke ölmüs. Bakanada zor tabi. Altini degistirmeknicin felan 5 kisi ugrasiyomus kadina dokundukca kaldirdikca bagiriyomus can acisindan yüzünde yara cikmis kurtlanmis fena haldeymis yani . Hatta sey dediler ölmek üzereyken amcamin oğlu bağırmış canı çıkamamış ne kadar dogru bilmiyorum baya zor can vermis. Ve hayattayken kocasindan felan cok cekmis ustune kuma gelmis dayak felan eski kadinlar zaten cok çekmiş. Ruyama geliyim konu konuyu acti Allah rahmet eylesin yerinde rahat etsin insallah. Neyse bu altini siliyodu peceteyle sildigi peceteyide surahiye koyuyodu altim temiz benim nolcakki felan diyodu. Etkilendim baya yerinde rahatmidir iyimidir sabahtan beri kafama taktim benide cook severdi ama virus meselesinden felan gidemedik kalabaliklar koronada olmuslardi

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kuran biliyorsan oku canım 
(572 puan) tarafından
Duami bekliyor benden ben bilmiyorum ama esim biliyor hafiz hatta ona okutyum o zmn
tarafından
Allah kabul etsin inşallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Dua et cnm dua istiyodur
0 oy
tarafından
Mekanı cennet olsun inşallah Rabbim çektiği acılara karşılık cennet bahçelerinde yaşatsın ♥️ rüyanın anlamını bilemedim ama onun adına çoluk çocuk sevindirin aç doyurun öksüz yetim sevindirin ne bileyim belki de susadi sürahi de görmüşsün mezarına su döküp ayak ucuna kap koyun su hep dolu dursun uçan kuşlar kedi köpek içtikçe o masum canlar ferahladikca o da ferahlar inşallah ♥️ 
(572 puan) tarafından
Koye gomduler baska sehirde yani giden gelen olmaz sanmıyorum yazik ya kadina simdi dhaa çok üzüldüm
tarafından
Köyden görüştüğünüz biri varsa rica edin onlarda sevabına nail olsunlar
0 oy
(2,260 puan) tarafından
Üzüldüm Rabbim mekanını cennet eylesin taksiratini affetsin. Bende Fatiha okudum şimdi ona. Rüyanın anlamını bilmiyorum ama Kuran okumalısın Dua istiyor demek ki şimdi kimsesi de olmadığı için okuyanı da yoktur belki. 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 55 göst.
19 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Yeninesilanne (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 171 göst.
19 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Anneysen10 (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 283 göst.
0 oy
5 cevap 203 göst.
18 Kasım 2021 Aile kategorisinde Demet90 (423 puan) tarafından soruldu