0 oy
60 göst.
Diğer kategorisinde (260 puan) tarafından
Şimdi eşim cezaevinde idi 3 yıldır yeni çıktı sayılır 31 haftalıkta gebeyim asgari ücretle çalışıyor ev kira toplam da 2 bin TL kredi ve borç ödüyoruz ek iş yapıyor ben çalışamıyorum zekât vermemiz gerekir mi

2 Cevaplar

0 oy
(4,998 puan) tarafından
80 gr altin ya da 10 bin kusur paranız malıniz varsa düşer 
(260 puan) tarafından
;)))) keşke olsa yazmayı unuttum ama maaşında haciz var ayriyetten 28 bin TL lik değil o kadar altınim da yok daha doğrusu hiç yok kredi kartı yetmiyor ki ay sonuna
(4,998 puan) tarafından
O zaman düşmez ramazan ayında fitre vereceksiniz sadece
(260 puan) tarafından
Teşekkür ederim sağolun
(4,998 puan) tarafından
Rica ederim :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sen yine de bir öksüz yetim sevindir canım. Size dua etmesini iste Rabbim sevinen çocuğun hürmetine bakarsın kolaylık verir size de feraha çıkarsınız. Bizim de maddi açıdan pek durumumuz olduğu söylenemez kredi artı kredi kartları faturalar kira doğalgaz elektrik su derken bizde zorlanıyoruz ama hayirdan da geri durmayiz Rabbim belki de bu davranisimizdan dolayı bize hep kolaylık veriyor çok şükür zorlansakta hep bir şekilde elimize para kalır ♥️
(260 puan) tarafından
Doğru ne güzel bir düşünce maşallah bende öyle yapayım
tarafından
Öyle güzel dua ediyor ki çocuklar aklın hayalin donup kalıyor bana bir keresinde şey demişti üzülme her şey istediğin gibi olacak ve bu çocuğu o gün gördüm tanımıyorum o da tanımıyor beni ve resmen nokta atışı yapmıştı inan sana da çok iyi gelecek ♥️

İlgili bir soru bulunamadı

381,160 soru

11,410,683 cevap

34,951 kullanıcı

...