0 oy
552 göst.
Diğer kategorisinde (29 puan) tarafından
Kızlar gebelıkte geceleri gaz problemi oluyor ve rahat uyuyamıyorum esimin yanında bısey olacak utanmıyım sonrasında diye  bu tur seyler yasayan varmı cocuk hareket ettikce dha cok oluyor gbı siz ne gbı cozumler buldunuz, :(

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
sikma.kndini o tarz durumlarda koy gtsin sanki esin hicmi yapmio .

zararliymis tutmak gazii
tarafından
Bizde oyleyiz gazlı gazlı hatta eşim bazen yapıp yorganin altına sokuyor beni gülme krizine giriyor sonra ben ona yapuyotkm ☺☺☺
tarafından
:) ilkten bende öbür odaya gidiyordum yok kurbağaya bastim yok bilmem ne sinra baktım gitmiyorum hicte yadirgamiyiruz birbirimizi
tarafından
Yani aynen ömür boyu birlikte yasiycaz sonuçta dimi ama
tarafından
aynen canim esimde takilmaz bende ben bekarkrnde gazliydim bi yere gidince tutunca davul gibi oluyor karnım barı evimde rahat edeyim
tarafından
Aynen canm evinde rahat olacaksin yani
-Reklam-
0 oy
tarafından
ay canım hic sorma benim de gebeligin son bikac ayinda başlamıştı lohusayken de devam etmişti simdi 7 hafta oldu doğum yapali düzeldi cok şükür bi çare bulamamıştım ben de napim 
(29 puan) tarafından
Hıc rahat olunmuyor canım geceleri kacacak diyede
tarafından
bosver aman hamilesin sen tabi gaz sorunu da olacak bak.ben tutardim eşimn yanında geceleri sonra bi gece.gaz sancisi oldu kipirdayamadim bile doğum sancisi sandim o derece doğuruyorum sandı eşim de sonra lavaboya geçtim rahatladım uyudum sabaha kadar sakın tutma cok zararli hem uyku kaliteni de etkiler
0 oy
(2,351 puan) tarafından
Bnde simin yaninda yapmam hemn wc ye kosardim.

Ilk hftalrmda cok oluordu sole 15 inci haftalarmda felan suan 35+6 haftaligz ole bi problemim yok ama banada olmustu :)
(29 puan) tarafından
Utanıyorum ya ben ınsallah biter benimde
(2,351 puan) tarafından
Bnde sevmem ole birileri varken . O yuzden biz hep wc ye gideriz gelincede tutma tuttukca kasik agrisi yapar usenme kalk wc ye kos zamnla gecio cnm :)
(29 puan) tarafından
Kendinden sogutacak gbı his veriyor canım
(2,351 puan) tarafından
Norml bazi insanlar ole dusunur bazilari daha rahattir. Ama ole bisi yk yani bn wc ye kosarken esm hep derdi ne gerk var oda bi ihtiyac die bn olsun yinede derdm gerk yk pisliklerimizi gormeye  duymaya bnce dgru dusunup yalns yapiosn tutma sal ama yaninda salma yeter :)
(29 puan) tarafından
Bakalım canim ama cokta kasmaya gerek yok
0 oy
tarafından
o gaz sorunu hamileligimdede vardi dogumm yaptimm hala var cok sancilaniorummm bi cozumm bulamadimmm
(29 puan) tarafından
Agrı yapmıyorda canim geliyor yani bazen tutuyom bazen kacıyor sanki kendimden sogutacakmıs gbı hissediyorum o yapmadığı ıcın
tarafından
soguyacak bisey yokk insanlikk hali canimmm oda yapio sonuctaa
(29 puan) tarafından
Yanımda yapmıyor canım hıc duymadım o yapmayınca benimde yapmam cok ayıp kacar :=)
tarafından
gelince kac ozman kaccc o.oyle yapio demekki :)))
(29 puan) tarafından
Hıc bilmıyorum canım :)
0 oy
(29 puan) tarafından
Bende seninle aynı durumdaym cnm kendimi sıka sıka bi hal oldum
(29 puan) tarafından
Uykum geliyor esım benden sonra uyuyor canım bende simdi uykuda kacırmıyım diye uyuyamıyorum
(29 puan) tarafından
Valla Cnm benim kaçırdığım zaman da oldu elimizde olan bisey değil ki
(29 puan) tarafından
Aynen cokta kasmaya gerek yok herhalde buraya yazınca anladım
0 oy
(1,093 puan) tarafından
Hamilelikte bebek beslenebilsin diye sindirim sistemi yavasladıgı icin gaz problemi normalmiş özellikle ilk haftalar
0 oy
(6,830 puan) tarafından
Bendede var amaa bu konuda cok sansliyim esim yanimda yok rahat rahat yapabiliriyorum esim olunca bende rahat edemiyorum normaldede gece kacarsa falan diye yari uykulu oluyorum
(29 puan) tarafından
Bende ayni canim bakalım tez zamanda gecer ınsallah yasam kalitemı dusuruyor bu sorun

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 89 göst.
4 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Nigar983 (174 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 27 göst.
31 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 132 göst.
16 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hicrannn (1,087 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 30 göst.
12 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde kucuk_pasam (674 puan) tarafından soruldu

382,086 soru

11,439,284 cevap

35,008 kullanıcı

...