0 oy
1,476 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Adam denizlide kızlar. Numarasını aldım aradım hocayı bende senin aramanı bekliyordum dedi. Yanındakiler rahatsızlık veriyor mu benimle konuştuğun için dedi. Ben hiç bir şey anlatmadan adam benim rüyamda gördüğüm siyah yılanlara kadar anlattı. Sana büyü yapılmış dedi Hristiyan cin musallat edilmiş dedi ödüm koptu. Gereğini yaparım ama 3 bin TL vermen lazım dedi verecek durumum yok 

30 Cevaplar

+1 oy
(458 puan) tarafından
Kimden buldun ki bu hocanın numarasını 
tarafından
Akrabamdan
(1,043 puan) tarafından
Akraban anlatmış olmasın canım olanlaro
(458 puan) tarafından
Akrabana anlattın mı ne gibi sorunların olduğunu ya canım yanlis anlamada inan ki bu zamanda kimseye güven olmuyo
tarafından
Evet oda hoca gibi bir şey o çok ısrar etti bu adama gidelim diye sanırım haklısın
(1,043 puan) tarafından
Bence para koparmak niyetleri canım.bizim de tanıdık bir.hocamiz var para almaz kendin gönlünden koparsa verirsin yoksa istemez bile hoca dediign fiyat bicmez
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Gerçek hoca para almaz allah rızası icin yapar verme bence canım 

Ama sen bilirsin işine karışmak gibi olmayım vebalini almakta istemem 
tarafından
Evet bencede zaten şüphelendim
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Offf nolur inanma helede para isteyenlere bol bol kuran oku namaz kıl sürekli süre aç dinle evin içinde dua et kendine
tarafından
Evet söylediklerine inandım ama para vermem asla
0 oy
(785 puan) tarafından
Amaaan inanmayın böyle şarlatanlara yaaa 

Cin'in Hristiyanıdamı varmış ay daha neler duyucaz gerçek hoca para istemez!!!!
tarafından
Evet var onlar bizim gibi yahudi Müslüman Hristiyan cinlerden oluşuyor. Onlarda evleniyor çocukları oluyor
tarafından
Canım evet cinlerinde dinleri var Müslümanı felan
(2,444 puan) tarafından
Cinin tabiki müslümanları ve hristiyanları var
(785 puan) tarafından
Ne diyim Allah sana tez zamanda şifa versin hemen kurtulursun inşallah bu müsibetten ama sakın o adama para felan verme
0 oy
tarafından
Sakın para verme canım para verenlerin hepsi şarlatan ben Trabzondayım bizce de büyü vardı birine gittik Allah rızası için yapıyordu bize de yardımcı oldu rahatladık ondan sonra kuruş para almadı 
tarafından
Bende vermem zaten nerden getireyim 3 bini Allah aşkına
tarafından
Kimden buldun sen onun numarasını
(0 puan) tarafından
Banada yardımcı olurmusun numarası varmı
0 oy
tarafından
Yav madem hoca yardim etmek istiyo niye para istiyo Allah rizasi icin yardim etmiyo
0 oy
(31 puan) tarafından
Neden Allah rızası için yapmıyor ki. Sen ona bel baglama iyilik yapıcak olsa karşılık beklemez sen bol bol cin suresi oku trk şifan Rabbimden arana aracı koymadan şifa iste Rabbimden. İnşAllah en kısa zamanda iyileşirsin Allahım şifa versin.
0 oy
(1,661 puan) tarafından
Hristiyan cindemi varmıı Allah Allah daha neler duyacağız
tarafından
Evet canım cinlerin de dinleri vardır bizim gibiler aynı yerler içerler ürerler farklı dinlere mensuplar
0 oy
(7,768 puan) tarafından
O kadar para istenmesi normal değil 
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Gerçek hoca para fln istemez buda bildiğin cinci uzak dur daha kötü olursun.

Allaha sığın Rabbim sen istemedikçe kimse bize zarar veremez de Ayetel kürsü oku yeter. Allah seni korursa kimse bişey yapamaz bir Müslüman olarak bunun bilincinde ol kardeşim. Sakın para fln da gönderme.. 
0 oy
(194 puan) tarafından
Canım ne inaniyosun inanma bence.Para istemiş baksana.Belki akraban anlatmıştır senin durumunu.O parayı ona vereceğine kendine ve ailene harca.
0 oy
(365 puan) tarafından
Gönlünden ne koparsa ver demiyorda bide tutar belirtiyo 3000 tl diye. Allah yardımcın olsun canım inanma böyle insanlara. Akraban biliyo muydu sıkıntılarıni ne için hoca aradığını?
0 oy
tarafından
Hocalar büyüleri bozarken bazı malzemeler istiyorlar eğer gerçek bi hoca ise söyle ne lazımsa ben getıreyım diye ama öbür türlüsü çok bu para ya
0 oy
tarafından
3 bin tl işine gelene kadar aaa dedim ne iyiymiş o öyle ama para isin içine girin e bütün inandırıcılığı gidiyor bizim d ebir hoca vardı rahmetli mide kanserinden vefat etti onunda hizmetinde iyi cinler vardı yüzüne bakar secereni dökerdi bir kaç kez karşılaştık bana ben anlatmadan her şeyi anlatıp iki kere muska yazdı beş kuruşta almadı yani para işi olunca ben zerre inanmıyorum 
0 oy
(1,794 puan) tarafından

Kız sen bana bin lira ver bende kurtarırım seni onlardan :D

0 oy
(841 puan) tarafından
Denizli'nin neresinden sana yardım etmek istese eder para için yapıyor boşver uzak dur 
0 oy
(10,478 puan) tarafından
Hocayı bulan kişi biliyorsa anlatmış olmasın cnm bence hiç para verme inanma 
0 oy
(27,351 puan) tarafından

Kız ne hocası ve öyle hoca olmaz inanma parayla büyü bozacak insan hoca değildir.

0 oy
(4,061 puan) tarafından
Hoca dedıgın kıos para almaz canım senı yemek ıcın yapmıs olabılır herkeze guvenme 
0 oy
(2,682 puan) tarafından
Gerçek hoca para almaz. Gonlunden ne koparsa sen verır sın vermek ısdersen tabıkı. Bende gitmiştim bir hocaya aşırı iyi birisi idi. Bız zorla vermıs tık para ona. 
(0 puan) tarafından
O hocaya nasıl ulaşırım lütfen yazarmisin
(2,682 puan) tarafından
Numarası bende yok yıllar önce gitmiştim canım. Ama Çorum da Alaca ilçesinde yaşıyor. İlçeye giriş benzinliğinin oralarda. Tanınan bir hoca o ilçede

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 1,139 göst.
18 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 362 göst.
30 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,334 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 96 göst.
17 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde EymenikonunAnnesi (69 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 317 göst.
30 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,936 soru

11,342,624 cevap

34,808 kullanıcı

...