0 oy
225 göst.
Diğer kategorisinde (93 puan) tarafından
Kızlar bildiğiniz bebek cinsiyet tahmin yöntemlerini yazar mısınız bakalım neler çıkacak ☺️

6 Cevaplar

+3 oy
(119,086 puan) tarafından
ulturason ☺☺☺☺☺
(93 puan) tarafından
İnsan Merak ediyor
(2,039 puan) tarafından
Bu iyiymiş +++
(93 puan) tarafından
Ben henüz 8+6 haftalığım. Sadece esprisine sordum. Doktora zaten gidiyoruz. Bissuru kocakarı yöntemi var neler çıkacak diye sordum
(119,086 puan) tarafından
biliyom askim bizde gectik o yollardan rabbim hayirlisini nasip etsin evine bereket huzur getirsin bebisin
-Reklam-
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Benim kızımla oğlumda çin takvimi tuttu
(93 puan) tarafından
Canım iki ayrı sitede yaptım çin takvimini biri kız diyor biri erkek
0 oy
tarafından
Doktora gitmek en mantıklı yöntem tavsiye ederim 
(93 puan) tarafından
Ben henüz 8+6 haftalığım. Sadece esprisine sordum. Doktora zaten gidiyoruz. Bissuru kocakarı yöntemi var neler çıkacak diye sordum
0 oy
(2,179 puan) tarafından
Ben çin takvimi, yüzük testi, maya takvimi ve karbonat testini yaptım şimdiye kadar. Hepsi erkek çıktı. Haftaya randevum var bakalım tutacak mı:) bunları deneyebilirsin. 
tarafından
Bende de hep erkek çıktı kizimmm oluyor❤️❤️
(2,179 puan) tarafından
Yani işte bizde eğlencesine yapıyoruz :)) sağlıklı olsunlarda tek cinsiyet önemli değil. ❣
tarafından
Valla ne yalan söyleyeyim bizimki göstermedi meraktan hepsini denedim birde sürekli erkek dediler çevremden :D
(2,179 puan) tarafından
12. Haftada gittim ben, randevu yeni buldum haftaya 18. Haftaya giriyorum hastaneye giderken. Kesin belli olur diyorum gösterir ise inşallah:)))
tarafından
İnsalah gösterir :)
0 oy
tarafından
Hepsini denedim çevrem de dahil hep erkek dendi ama bin şükür kızım oluyor❤️ anlıyorum seni meraktan duramıyorsun ama kendini umutlandırma biz eşimle hep erkeğe umutlandik felan göstermedi cinsiyetini 21 hafta da ayrıntılı da gördüm kizzzz❤️
0 oy
(3,895 puan) tarafından
İdrar ile evde yapılan test bende tuttu idrarın açıksa erkek koyu ise kız.Yüzük testi var yapmadım.Karın şekli yayvansa kız yuvarlalsa erkek bu bende tuttu.

İlgili sorular

+1 oy
3 cevap 86 göst.
5 Ocak 2022 Aile kategorisinde Bsranaz (609 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 204 göst.
7 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 98 göst.
26 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Mehmetcanınannesi (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 68 göst.