0 oy
680 göst.
Diğer kategorisinde (802 puan) tarafından

Kizlar benim tansiyon sorunum var şuan 33 haftaligim baş ağrım çok vardı bende tansiyonumu ölçtüm bu çıktı kackeredir ölçtüm hep yüksek hiç düşmedi bence alet bozuk evet kendimi kötü hissediyirum basım fakn çok ağrıyor gözlerim çok kararıyor ama bukadar yüksek olamaz bence

image

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Eşin falan evdeyse onuda ölç bi
(802 puan) tarafından
Suan evde değil birazdan gelicek ozmn ölçucem
tarafından
Hamilesin olc ihmal etme canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eğer hamileysen doğru çıkmasını beklemeden doğru doktora git 
(802 puan) tarafından
Hamileyim canım eşim şimdi evde değil gidemiyorum ama başım çok agriyor
0 oy
(501 puan) tarafından
Dirseklerinden kkollarini yıka enseni yıka ve ihmal etme geçmiş olsn
(802 puan) tarafından
Yüzümü yıkıyorum çünkü çok ateş basıyor
0 oy
(2,550 puan) tarafından
Kız bozuk deme benim de tansiyonum yüksekti o akşam görümcemdeydim asla hissetmedim tek bir belirtim yoktu tesadüfen ölçtüm yüksek çıktı hemen hastaneye gittik ihmal etme sakın
(802 puan) tarafından
Geldim canım hastaneye tansiyon faln ölçüldü kan sonuclarini bekliyirum
(2,550 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım iyi misin
0 oy
(175 puan) tarafından
Hamılelıkte yuksek tansıyon ıyı degıl hemen hastaneye gıt korkutmak ıstemem ama gebelık zehırlenmesı olabılır. Duzelır dıye bekleme sakın
(802 puan) tarafından
Geldim hastanedeyim şuan bekliyiruz
0 oy
tarafından
Mutlaka doktora git doğru yada yanlış gebelikte tansiyon ihmale gelmez
(802 puan) tarafından
Geldim canım şuan bekliyirum
0 oy
(748 puan) tarafından
Benimde ayni oldu evde olctum beynim patliodu enseden 4 gun biyunca gecmedi doktora gidene kadar dusmus tansiyon evdekiler yanlis olcer dedi normal tansiyonun dedi noroloji git dedi basim agrisi gecmiyor ensem koptu dedim noroloji git dio
(802 puan) tarafından
Ya benimde öyle evde birtek benim yüksek cikiyodu eşim iki kere ölçtü bide üstüne eltime ölçtüm oda normal ama birtek benim yüksek çıktı ama hastanede iyi çıktı bende anlamadim
0 oy
(966 puan) tarafından
Canm doğru olabilir benimde hamileyken böyle cikiyodu sıkıntı olur sonra senin için ihmal etme . Ben hastanede yattım takip yaptılar . 
(802 puan) tarafından
Bende yeni çıktım.hastaneden 1 hafta yüksek tansiyondan yattım
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Sence bence diyerek kendini rahatlatmaya çalışma canım hadi doğru olcuyorsa büyük risk altına giriyorsun bı acile git acilen 
(802 puan) tarafından
Geldim canım kan faln aldılar sonucunu bekliyirum
0 oy
(247 puan) tarafından
Baska birinde varsa onuda al karsilastir yada saglik ocaginda olcup karsilastirsaydin belkide dogru olcum yapiyor keske omronun koldan olcmelisini alsaydin canim bu bilekten sanirim bn omran aldim gittigim devlet hastanesindeki olcu. Cihazlari benimkisinin aynisi
(802 puan) tarafından
Yaptım canım eltimi ölçtüm onun 13 çıktı birde iki kere olctuk aynı çıktı sonra eşim gekdi onu ölçtüm oda 12 çıktı ama ben ölçtüm hep 19 şimdi hastanedeyim kan sonuclarini bekliyirim
(247 puan) tarafından
Cok gecmis olsun canim demekki dogru olcum yapiyor cok dikkat et

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 640 göst.
11 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Alyakus (2,375 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 78 göst.
17 Ağustos 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 85 göst.
31 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Memleket sevdalisi (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 85 göst.
29 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,012 soru

11,406,713 cevap

34,944 kullanıcı

...