0 oy
471 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,390 puan) tarafından

image

image

Kızlar bugün bebek arabası bakmaya çıktık ilk defa. Joie Bebek arabası ebebekte 1200 ₺ dediler fena değil gibi geldi.

Sonra İlke bebe ye gittik pierre cardin bebek arabası bugüne özel indirimdeymiş 1800 dediler. Biz normalde 1200e kadar Bi araba alalım diyorduk. Ama baktıkki fiyatlar çok uçuk 900den başlıyo iyileri nerdeyse. Yani kafam karıştı sizce napsam 1800 Bi bebek arabasına çok gibi geliyor kullanan var mı? 

6 Cevaplar

0 oy
(2,351 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ben en son attgini cok begendim ama 2000 de cok pahali ya
(1,390 puan) tarafından
Benim de güzelliğinde aklım kaldı ama çok pahalı aynen canım
(2,351 puan) tarafından
Valla bn  400 liraya felan buldm kaliteli bisey degl ama is gorur yazik gunah o kadr para verememzaten esim her yere arabayla goturur 6 ayliktan 2 yasina kadr anca kullnir bebegm snra kullnilmaz yazik gunah o paraya  baska ihtiyacini alirm cocugn
(1,390 puan) tarafından
Bizim de öyle arabamız var bi yere gitsek onunla gideriz. Ben de öyle yapıcam canım ya o kadar veremicem
(2,351 puan) tarafından
Bncede ole yap canm cokta onmli bisey degl bebek arabasi sonucta arabanizda varsa gerk yok o kadr pahaliya
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Eger 2 bin kadar bi butcen varsa Casual Cadillac Trone travel sistemi oneririm. E bebekte ozel gunlerde 1700e düşüyo fiyatı. Ben cok istemistm maddi yonden dolayi alamadm. Hem travel sistem olmasina ragmen hafif ve kolay sürüşlü. Hemde port bebe kismiyla kapanabildigi icin az yer kapliyo. Tek tekerlekli arabalarda devrilme sorunu oluyo diye duymustum

image

(1,390 puan) tarafından
Ben de o kadar çıkamıcam sanırmm canım. Daha Bi sürü masraf olacak Bi bebek arabasına 2 bin vermek istemiyorum hiç
tarafından
Ben babycare aldm travel sistem degil. Ama cok memnunum cok rahat kullanisi. 550 tlye aldm
0 oy
(3,187 puan) tarafından
Valla canım geçen sene bizde 730 liraya aldık casual Sonic ama çok çokta önemli değilmiş yani.. 2. İçinde kullanırız nasip olursa dedik öyle fazla fazla para vermeye gerek yokmuş.. ayrıca Pierre Cardin olanı canlı gördün mü deri gibi kumaşı sanki kullanışlı olmayabilir.. diğerinin teker aksamı vs daha hoş duruyor bence :)
(1,390 puan) tarafından
Ben de bi yandan öyle düşünüyorum bu kadar para vermeye değer mi cidden diye.. Gördüm canım deri değil kumaş :)
(3,187 puan) tarafından
Yani siz bilirsiniz ama ben şuan alsam daha uyguna binaraba alırdım :) içinize sinen olsun severek.kullanin  insalllah ☺️
(1,390 puan) tarafından
İnşallah canım bulurum öyle bişey :)
0 oy
tarafından

image

ben bunu aldım canım bebeco dan 550 tl ye puseti dahil değil yalnız tek bebek arabası pusetli hâlinde 700 demişti sanırım 
(1,390 puan) tarafından
Evet benetoyu çok duydum bakıcam canım :)
tarafından
Bak canim gayet hos modelleri bar internetten alışveriş yapıyorsan eğer trendyola bak orada baya indirimli pusetli hali
(1,390 puan) tarafından
Sağlamlığı fln nasıl peki canım. Bi kaç yerde olumsuz yorum okumuştum benetoyla ilgili de
tarafından
Benim aldığım model çok güzel canım ben baya beğendim komforlu hafif tek elimle sürebiliyorum benim için de önemli olan oydu çünkü 3 yaşında bir kızım daha var ben memnunum yani
(1,390 puan) tarafından
Anladım canım güle güle kullan bakayım bende Bi
0 oy
(1,826 puan) tarafından
Ben joie crosster aldım pusetıyle 1200e geldi e bebekte cok da begenrek aldım yav dur gıdem bıdaha bakam :) 
0 oy
(278 puan) tarafından
Biz lorelli S500 aldik canim cokta memnunuz istersen onada bi bak

İlgili sorular

+1 oy
13 cevap 733 göst.
26 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 324 göst.
24 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Nehirrr (780 puan) tarafından soruldu
+1 oy
39 cevap 1,021 göst.
6 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde & efulimmmm & (6,311 puan) tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 436 göst.
15 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Deniz. 01 (2,244 puan) tarafından soruldu

382,959 soru

11,463,428 cevap

35,057 kullanıcı

...