0 oy
352 göst.
Diğer kategorisinde (59 puan) tarafından
dun kaynanamla sorun yasadigimi yazmistim anneligimi sorguluyo diye bugun markete gidecektk esmle bebegide gotrcektm yagmrluydu hava ama brakmak istemedm o tavrindan. neyse eve geldi esim annemde kalsn gidip gelelm dedi bende hayr cocguda goturelm ddm kaynanam neden bize guvenmiyosun dedi bende guvenle alakasi yok hava alsim dedim neyse basladi sen şoylesn boylesin bizi kimseyle karistirma torunumuzu goremyorz halbuki altli ustluyz aksama kadar ordaym bnde dedm hep sizdeyz yine ters konustu bende benim cocugum o dedm mudahale istemiyorm bugune kadar ben baktm bundan sonrada ben bakarm dedm bzde bakarz dedi bn ddm sznngorevnz sevmek zorlqndgm yerde zaten yardm isterm neyse sem herseyi annene soylyon dedi bende hayr soylemiyorm soylesem annem sessz kalmaz ddm bugune kdr sustm ama soz konusu oglmsa susmam dedm kaynpederme soylems kaynanam bana senin notunu verdm dua edn cocuk var size yapcagimi bilrdm sen ailenle bzi tehdt edemzsin  dedi evden atacak yani. sonra kaynpederm esime dems bizi tehdt etms ne olrsa olsn susmasi lazmdi ama burama kadar geldi susan beni bile konusturdu napaym esimde bana sivri dilli olmussn dedi hakszmiym

3 Cevaplar

0 oy
(130 puan) tarafından
Valla canim ben atsan atilmaz satsan satılmazlarla münakaşaya girmiyorum ne ben ailemi atabilrm nede eşim kötü olacağıma susarım cvp vermem ama yapacağımı yaparm kimseyle kötü olmam.yuz yüze bakiyorum Sonuç olarak 
(59 puan) tarafından
bende oyleydim ama sonunda patladim
(130 puan) tarafından
Kaç yıllık evlisin tatlım

Herşeye herkese tm okey evet haklsn sonrada kendi bildiğini yapma tekniği ancak böyle ruhum huzuru buldu yoksa insanlar cekilecek gibi degil vallahi
(59 puan) tarafından
2 yıl olcak ama herseye karisan bi kaynanam var
-Reklam-
0 oy
(156 puan) tarafından
Aynı sorunu bende yaşıyorum  ölüp gitmeyince rahat edemicem  maaşallah 9 canlılar biktiriyolar insanı  onlar yuzudn esimle kaç kere boşanmanın üstüne geldik
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Haklısın cnm çünkü bir müddet sonra çok saçma yere gider tavrını koy snn çocuğun olduğunu gözlerine sok ki iki gün sonra daha çok yuklenirler ..bir kere de göz yumarsan hep beklerler snden.çocuk snn çocuğun geldin gitsin sevdin bitti müdahale edemez kimse cok iyi yapmışn 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 370 göst.
24 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Yusuf Mirzam (191 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 111 göst.
11 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mina&19 (283 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 296 göst.
19 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Almila ahmet (520 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 674 göst.
6 Nisan 2023 Aile kategorisinde Birhilall (1,088 puan) tarafından soruldu

379,799 soru

11,369,114 cevap

34,852 kullanıcı

...