0 oy
358 göst.
Diğer kategorisinde (3,527 puan) tarafından
Çok uykusuzum, rahatsızım dikişlerim ağrıyor eşim 9dan beri uyuyor biraz önce kaldırdım nolur şu çocuğa 1 saat bak 1 saat yatayım dedim çok yorgunum dedi 1 saat ya, yarın da izinli vurdu kafayı yattı ne güzel memleket ya vallahi. Yarın güzel bi pişman edeyim de içim rahatlasın

Çok gerginim çook 

10 Cevaplar

0 oy
(3,767 puan) tarafından
Benimde bu hastaneden ilk geldgim gece esim eltimi kalkmasina izin vermedi gece rahatsizlandim dikislerden kalkamiyom bu yatiyoo ayni karnimda acikmisti ondan tansiyonum dustu galiba kalk diyorum uyku sersemi kalkamiyo bende  kendim hazirladimm corbami  getirmesini  kaldirdim ayakda duramiyodum ama benim bebek kuvezdeydi yanimda yoktu
(3,527 puan) tarafından
Ay aynı valla benimde 1 hafta küvezdeydi kızım, kalk lavobaya gitmem lazım diyorum çok kanamam olduğu için hasta bezi kullanıyordum altında bez var yap işte diyordu manyak :D
 Zor bela kaldırıyordum
(3,767 puan) tarafından
Benim esim kaldir kollarimdan diyorum cuval gibi tutuyodu bende bi daha demedim kendim kafamdan destek alarak kalktimm
(3,527 puan) tarafından
Bazen gerçekten insanı pişman ediyorlar yardım istediğine o yapana kadar ben yaparım diyorsun
(3,767 puan) tarafından
Oyle valla  gecmis olsun sana Allah saglikli sihhatli daim eylesin  bebisini ogln mi kizmi
(3,527 puan) tarafından
Amin cümlemizinkini inşallah kız canım
-Reklam-
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Her derdi sıkıntıyı anneler çekiyo babaya göre ne varki ben yoruluyorum çalışıyorum deyip cekiliyolar kenara yakın olsaydık bakardm vlla kuzum ya
(3,527 puan) tarafından
Aynen öyle valla ya
Ah düşünmen yeter canım benim❤️
0 oy
(1,579 puan) tarafından
Benm de hastaneden yeni çıktığımda Allah razı olsun eşim eşimin ailesi çok ilgilendiler de ben baya kötüydüm zaten kalkıp iş yapamazdim dikiş agirisini geçtim başım çok ağrıdı tansiyon fırladı
(3,527 puan) tarafından
Bizimkiler uzakta kuzum şehir dışındayız
(1,579 puan) tarafından
Yaocak bişey yok ozaman canm Allah kolaylık versin
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Ah bacım geçmiş olsun önce. Bizimki de oyle isten gelir hep yprgun bitik bir şey yapamaz bir tek i çalışıyor bu hayatta sanki..
(3,527 puan) tarafından
Aynen öyle vallahi
0 oy
(2,852 puan) tarafından
Benim eşim de ilgisiz sorumsuz Allah sorsun başka bir isteğim yok. Allah ana babaya hürmet et diyormuş.. günde 3 kere onları arıyor bir kere bana nasılsın diye sormuyor.. annesi yapıyor canım yemeğini temizliğini herşeyini.. soğudum iyice 
(3,527 puan) tarafından
Ya benimki normal de çok yardımcı olur sağolsun dün gece nolduysa deli etti beni
(2,852 puan) tarafından
Bir günlük biseyse idare edilir benim öküz her daim öyle
(3,527 puan) tarafından
Arada bir yapıyor işte ama genelde ev işinde falan da yardımcı olur, seninkini de yontmak lazım ☺️
0 oy
(60 puan) tarafından
Valla ben baba olsam da eşime destek için kendimi hırpalardim nerde o rahatlık baba oluncada şans Yok yani ☺️ :D
(3,527 puan) tarafından
Haha benimki normal de yardımcı olur da dün gece nolduysa hiç takmadı bebede uyumadı deli etti beni ☺️
0 oy
(189 puan) tarafından
Eşim işten gelince ben uyuyordum o bekliyordu bebeği iki saatte bı uyandırıp bebeği doyuruyordum. 3 e kadar o bekliyordu başında sonra o işe gideceği için o uyuyordu ben bakıyordum
(3,527 puan) tarafından
Kız benimkide öyleydi normal de çok yardımcı olur dün gece nolduysa hiç takmadı
0 oy
(73 puan) tarafından
Valla mecbur bakcak çocuk istemeye gelince istiyolar ama derdini sıkıntısını sen çekiyosun onlar oynasın sevsin anca yok öyle bırak üstüne çocuğu kalksın baksın düşüncesizler 
(3,527 puan) tarafından
Aynen kuzum, normal de yardımcı olur ama dün gece uykusu ağır bastı heralde
(73 puan) tarafından
Normalde yardımcı oluyosa çok da linç etmeyeyim o zaman :D
(3,527 puan) tarafından
Haha aynen kuzum adamın günahını almayalım haha :D
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Baba var baba var işte... Benimki her zaman bakıyo Allah razı olsun ben uykusuz kalıyorum gece diye kendi uyumaz bile gündüz git yat derim yatmaz asla. Sabah 7 bucukta uyandı oğlum getirdim bıraktım babasına ben 9 bucuga kadar uyudum. Her baba bir değil seninki baba sanmıyo kendini heralde daha 
(3,527 puan) tarafından
Kuzum benimki de yardımcı olur normal de bazen gece uykusu ağır basıyor heralde oralı olmuyor sabah 6da kaldırdım baktı ben uyudum
0 oy
tarafından
Ben sezeryandan çıktım bir gece hastaneden yattım ertesi gün eve dönerken bim e gittim pizza falan aldım eşimle rabbim herkese benim gibi sezeryan doğum nasip etsin. Kıyamam kuzum ya erkekler bizim gibi düşünemiyor işte 
(3,527 puan) tarafından
Ay maşallah sana kuzum ben sezeryanın ertesi günü kıvranıyordum☺️

İlgili sorular

+1 oy
25 cevap 480 göst.
0 oy
3 cevap 99 göst.
20 Şubat 2022 Aile kategorisinde glshyknc (850 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 289 göst.
22 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Nazenin (103 puan) tarafından soruldu
0 oy