0 oy
248 göst.
Diğer kategorisinde (97 puan) tarafından
Diyetteyim öğlenleri hiç acıkmıyorum ama akşam 10dan sonra acayip bi açlık oluyo kendimi yememek için zor tutuyorum buna bi çare yok mu ya bilgisi olan var mı :(

6 Cevaplar

0 oy
(1,690 puan) tarafından
Ne kadar oldu başlayalı canım 
(1,690 puan) tarafından
Rica ederim canım benim ekmeği sadece sabah kahvaltısında tüket.. 2 dilim kepek ekmeği yiyebilirsin.. Akşam yeme..
(97 puan) tarafından
Tatlı yiyo musun cnm ben haftada bi gün kendime izin veriyorum istediklerimi yiyorum ertesi gün devam ediyorum :)
(1,690 puan) tarafından
Kuzum benim çok tatlı krizim oluyor.. Bimde kasanın orada mor paketli üzerinde şeker ilavesiz yazan bir çikolata var bir de yine aynı yerde yüzde 85 kakaolu bitter çikolata var.. Ondan alıyorum canım tatlı istediğinde şeker ilavesiz olandan 1 kare yiyorum.. Bazen annemle haftada 1 kez ya da 2 kez Türk kahvesi içiyoruz o zaman da 1 kare bitter çikolata yiyorum.. 2 haftada 1 ödül günü yapıyorum.. Sabah kahvaltısında ya da akşam yemeğinde istediğim bir şeyi yiyorum.. Mesela kahvaltıda 2 tane sucuklu yumurta ya da hamur kızartması veya akşam yemeğinden hemen sonra 1 porsiyon istediğim bir tatlı gibi.. Ama ödül gününü yaptığım zaman o gün spor günümde eğer leslie 5 mile yapıyorum ya da bir sonraki günse spor günüm o zaman 5 mile yapıyorum..
(97 puan) tarafından
Anldm cnm inşallah güzel sonuçlar alırız
(1,690 puan) tarafından
Amin canım inşallah
-Reklam-
0 oy
(14,044 puan) tarafından
Elma yiyebilirsin canım tok tutar 
(97 puan) tarafından
Elma var ama benim canım aksine yemek tarzı şeyler istiyo o zorluyo beni :)
0 oy
tarafından
Canim bnde oyleydim diyetisyene gittim ona gore besleniyorum ara ogun yap sorun kalmiyo
tarafından
Cidden dene yani canim sabah 9 kahvalti 11 ara ogun 2 yemek 4 ara ogun 7 yemek 9 aea ogun. Bu sekilde benimki ara ogunlerde ise bir ceviz iki uc findik badem kaju vs. Veya 1 adet meyve veya yogurt ,sut
(97 puan) tarafından
Detoks yapıyo musun peki cnm
tarafından
Hayr kuzum yesil cay ve limonlu su en guzeli hem saglik icinde cok faydasi var
(97 puan) tarafından
Ben yeşilçayı dukan birasında tuketiyorum cnm
tarafından
Yani oda olabilir kuzum
0 oy
tarafından
Kalorisiz seyler ye mesela kica bi brokoli haşla az bi yogurt dök ye mideni doldurur
(97 puan) tarafından
Hiç sevmem :(
0 oy
(677 puan) tarafından
Aksam yemeğini 6 da ye aksam saat 9 da ara öğün yap.10 fındık tuzsuz ama bir bardakta yeşil çay iç ve eşine söyle seni uyarsın yeme diye :)
(97 puan) tarafından
O bana daha çok köstek oluyo sucukları doğra üstüne yumurtayı kır mis gibi bandır bandır ye diyo :))
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Akşam yemegjnde ne yiyorsunuz bir bardak kefir bir çay bardağı leblebi yada yeşilçay salatalık çiğ badem fındık yiyebilirsiniz
(97 puan) tarafından
Akşam yemeğinde 1 tabak çorba ve salata yiyorum yeşilçayı dukan birasında tüketiyorum

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 96 göst.
8 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Senbihterziyagilsin (142 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 299 göst.
18 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Nazann (250 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 77 göst.
2 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,383 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 104 göst.
29 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

382,957 soru

11,463,286 cevap

35,056 kullanıcı