0 oy
1,548 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
annemlerden farkli sehire gelin geldim aramzda 35 40 dkkalik mesafe var onlar izmirde ben.manisada oturuyorum.

okadar cok ozluyorumki onlarii her.zaman gidip gelme firsatim olmuyor. 

onlara bisey olacak.korkusu etrafimi sariyor delircek gbi oluyorum bazen. 

arada gelirler kalirlar bende 2 3 gun gittikleri an oturur cocuk gbi aglarim ev bombos kalir. 2 yil oldu evleneli hala kucuk cocuk gbi arkalarindan sessiz sessiz aglarim.

rabbim ailemize uzun omurler versiinn ailesinden uzakta olanlara da rabbim sabir versinn ..

Onlara hasret ölücemm sankii 

24 Cevaplar

0 oy
(905 puan) tarafından
Çok zor vallh özelikle  ailenle  arkdssan  ben annemle aynı sehirdym  15 20 dakika mesafe var 2 yıl  oldu hala annm ağlıyor  bemde vallh dusunki  düğününde  bayıldı  dayanamdi
tarafından
cok seviyo cok.onemsiyorum.onlari insanin kendi.annesi gbi olmuyor.kimsee . burda kaynanam gorumcemde var ama yalniz sayilirim.kmse annenin yerini tutmuyor tutamazda . ozeniorm.her aksam kendi anesinde yemege caya gidenlere.
kiyamam ya sen yakinsin genee
(905 puan) tarafından
Allah yardımcın olsn cnm.ewt cokkk zor ya mecbur   olnca insan katlanyo  ewt yakınız cok.skr ama  bnmde hep aklim annemde   hiper  tansiyon hastasi
tarafından
ya iste nekadar yakinda olsann insanin akli kaliyor rabbim sifa versin anneciginee canimm
(905 puan) tarafından
Allah razin olsnnm cnmm bmmm rabbim.basimizdan  ayirmsn
tarafından
amiinn insallahh caniimm
-Reklam-
0 oy
(2,181 puan) tarafından
gebelik hormonlari yine tavan sanirim kuzum :)) ben napayim istanbullarda annemler kayseride :/ sizinkiler ha diyince istedikleri zaman gelebilirler bizimkiler 10 saat yol cekiyolar bana gelmek icin :/ ah ah gurbetlik iste
tarafından
oylee canim arabamiz yok annemlerde.de yok annem babam calisio.her zman gelemiolar iste :( huzunlendim.gene aksam oluncaa kiyamam seninde.zor valla ellerin elinde kaldiik
0 oy
(2,130 puan) tarafından

Ozlemin dili yok iste berbat tarifsiz bsey bnde cocuklarimi cok ozluyorum onlarin sesini birlikte uyumayi uyanmayi okadar yanliz kaldim ki 3 cocuklu bi evden cikip bombos bi eve dusmek kadar kotu bsey olamaz heralde bide adi evlat olunca tabi :( cok uzaktayim eski komsularin attigi resimlerle teselli oluyorum kucuk ogluma hic dayanamiyorum canim cok yaniyor :(((

image

tarafından
aahhhh dagildiimmm suaannn.
tum.kalbimle dua edioruum rabbim yuzune baksn evlatlarina kavuss ins tez zmandaa coolk cookk uzulduummm
(2,130 puan) tarafından
Amin canim cok sagol rabbim kimseyide evlatla imtihan etmesin gozumun yasi kurumuyorum burnumun diregi sizliyo hergun ayni ruyalar bazen kafayi bozacak dereceye geliyorum dayanamiyorum yutkunamiyorum Beni bu duruma koyanlarida Allaha haval ettim  benden beter olsunlar kurban oldugum rabbim icimi yaktilar sonmuyor :'(
tarafından
bir annenin bedduasi kursundan hizliymis uzme sen canini kiyamam yaa evlatlarn icin ayakta dur dimdik. rabbim yuzune baksin ins cok zor yasadiklariinn
tarafından
insallah evlatlarina kavusursun canim simdi nerdesin ailenin yaninda mi keske ayni sehirde oturssniz istedigin zaman görsen
(396 puan) tarafından
Ay çok kötü oldum yaa :(( Allah seni evladına kavuştursun inşallah en kısa zamnda
0 oy
(4,760 puan) tarafından
Aminnnnnnnnn inşallah tatlım aminnnnnnnnn bebeğim bende uzağım çok özlüyorum bu haldeyim gidemiyorum canım benim 
tarafından
valla hasret gidicez ailemize ya caniimm :(  ah ne zorr gurbetliikk rabbm uzun uzun omurler versn onlara
(4,760 puan) tarafından
Aminnnnnnnnn kuzum aminnnnnnnnn inşallah rabbim bağışlasın hepsinin hiç birinin acısını göstermesin kuzum
tarafından
amiinn insallahh caniciim❣
(4,760 puan) tarafından
Inşallah kuzum inşallah aminnnnnnnnn bebeğim
0 oy
(13,668 puan) tarafından

Kurban olurum sana ben:(

tarafından
:(((((( yildiz tilbedenn dagildiimm biraz toparlanmaliyim sarkisi  bizlere gelsiinn o vakitt
(13,668 puan) tarafından
Ailem dün geldi.  Az önce gittiler.  Onlar gider gitmez böyle bişi okumak yaktı içimi.  
Kendimi senin yerine koydm :(
tarafından
zorlaniyorum canim alisamiyorum onlarda uzakta olmaya evet tek ben degilim uzakta olan ama biseye canim skilsa cantami alip anneme kahveye gidemiorum.
napalim kismet boyleymiss canim insanin  bogaznda dugumlenior kelimeler
0 oy
(2,633 puan) tarafından
Ah kuzum ben napiyim... 10 saatlik 800km mesafe var onlara. Ben mersindeyim onlar muğla da... hiç bir şekilde ne doyarım ne onlar doyar. Nutkum tutulur ağlayamam.. onlar arkamdan ağlar teselli etmekle kalırım. Eşim de hamileyim diye göndermiyor. Onlarda işten gelemiyorlar. Bi denk gelir muğlamın türkülerini acar hüngür hüngür ağlarım.. 
tarafından
yaa valla hamile kalmadan oncede boyleydim hormonlarda eklendi iste napcann canim :) rabbim saglik uzun omur versnn ins aglamaa sendee
(2,633 puan) tarafından
Aynen hormonlar daha çok dürtüyor :) Amin inşallah ♡ biraz önce eşimden babamın facesine  bakıyordum  bizim düğün videosunu paylaşmış ne çok cabuk geçti 1 sene... yazmış. Onu görünce de duygulandım :D uff ağlamıcam yatıp uyucam:D
tarafından
ayyyy aynii benim babamm.gbii yaa benim babamda hep paylasir ne cabuk gecti falan.yazarr bencede yatip uyuyalm gozyasim ucunda duruyorr :D yildan abladann dagildim birazz toparlanmayalim sarkisi sana gelsn kuzum
(2,633 puan) tarafından
Aheeey aheeeeey aheeeeeey gelssiiiiiiiin beeee :D benden de sana gülaydan babuba gelsin :D
tarafından
ohh uleee dinleyemde oyle.yataim.barii :D
0 oy
tarafından
Hamilemisin cnm?

Eğer bebel bekliyosan doğumdan sonra biraz daha düzene girersin cnm:)
tarafından
senin baya varmis canim ya.hepimizin kaderide ayniymiss :( smdiden anneanneyi sevdiriyorum ona umarim.annemi daha cok sever bebegim. zorluk cektigimzde hep annem babam destekti oburleri hem destek hem.kostekk.
skurkii bebegim dedigin gbi sabrim.olacak canm
rabbm.ailemize uzun.omurler versnn
tarafından
Aminn cnm zaten torun evlattan daha tatlı derler e çok bi mesafede yokmuş doğumdan sonra babanlar annenler bol bol gelirler :)
tarafından
annem.dogumuma izin aldi bir hafta kalcak yanimda kuzuum iste annem babam calisio haftasnlari musait oluyorlar ozellikle pazar. oda evime gelene kadar kac araba degistiryorlar istee zorr ya valla kendi aracin olmayncaa canim
tarafından
Hee ben arabaları var sandım cnm e bide çalışınca zor tabi :((
tarafından
aynenn oyle canim bizdede yok istee :) nasipp ya rabbm buyk bakalm napcann cnm
0 oy
(2,849 puan) tarafından
Ah ah bilirim bizim aramizda 10 saat var gidemiyorum gelemiyolar.zor bea gurbetlik
tarafından
ay seninkii dha zoorr kuzuumm gurbet adina turkuler yazilmamis bosunaa zor olmazmi yaa
(2,849 puan) tarafından
Aynen oyle kuzum
0 oy
tarafından
Merak ettim kaç kardessinz en çok anneni babanı mi ozluyosn yoksa kardeslerini de mi?
tarafından
erkek kardesim var onuda ozliyorum tabiki aile baglarm cok kuvvetlidir kardesmin yerini tarif edemem
tarafından
Allah yardımcım olsun inşaAllah mesafeler önemli değildir yüreğinde hissedersen..bazen yani başında olsada birileri yoklardir aslında onların sevgisi yeter varlıkları yeter varlıkları tesellin olsun..Varken yok olması da zor
tarafından
kesinliklee orasida oylee ama insan ailesinin nefesini yakininda hissetmek istiyor uzak olmak zor
tarafından
Aynen öyle Allah güç versin..
0 oy
tarafından
Kız 35-40 dakika neki ben İstanbul ailem malatya otobüsle 16 saat 3 yıldır evliyim önceden iki üç ayda bir gidiyordum şimdi bebek oldu gidemem sık sık bende çok özlüyorum gurbet çokkk zorrrrr 
tarafından
ay seninkii daha zorr canim gurbet zor olmazmii yaa istedigin zman gdip gelemiosun.nbileim allah yardimcmiz olsn
0 oy
(822 puan) tarafından
Ben ailemle aynı şehirde oturuyorum eşim yurt dışında çalışıyo bu yüzden tek kalmayıp annemde kalırdım annem sürekli evlendirdim bi kurtulamadım senden derdi :)) şimdi şükür kızımla evimdeyim. Canım Allah ailene uzun ömürler versin kendini doldurma yine görüşürsünüz
(822 puan) tarafından
Evde bizde babamızdan ayrıyız kızımla hergün görüntülü görüşürüz ama yanında gibi olmuyo kızım babası gelince yabancılıyo çok ağlıyo o zamanlar çok koyuyo bana gözlerim doluyo
tarafından
ayy nekaadar zorr canim ya kucuk.akli ermiosa daha yabancilasir .
ne zor gecim derdii yaa
(822 puan) tarafından
Rabbim beterinden korusun canım canı sağolsun napalım buda bizim nasibimizmiş
tarafından
amiinn canimm.oylee napicaksinn.ya skur halimizee
(822 puan) tarafından
Aynen canım hayırlısı olsun
0 oy
(2,351 puan) tarafından
40 dk cok bi mesafe degil ki . Ben annemle ayni sehirdeyim ikimzde istanbuldayiz ama annem bana bi saat mesafede yani  cokta uzak sayilmazmis gidip gelebirlsn gayet nie kendine iskence edion ki ozleyince cik gitt :)
tarafından
oyle olmuyor istee annem.babam calisiyor haftasnlari ozellikle pazarlari mussait oluyorlar annemlere gitmek ici 3 4 araba degstrmemiz gerekio gene gdiorum ama herzmab olmuo iste kendi arabamiz olmaynca zor oluo yakin olsak istedgm zman gder gelrm cnn
(2,351 puan) tarafından
Bnm annmde calisiyor.  Bi hafta sonu musait bnde 2 vesait gidiorm canm tek vesait yok burdan. Arabamiz var iste bazen arabyla gidiorz.  Hamileliktede 3 vesait cekilmez haklisn
tarafından
gene gdioz canimda bazen ay sonuna denk gelior maas skintisindan da gidemioruz ne yalan soliim kulfetli oluyor biraz. annem zaten yorgun oluor birgun evde kaliyor zaten yasi var dinlenio evde edio oda herzmab gelemio iste oylee :)
(2,351 puan) tarafından
Saglik olsun keyfi yernde sagligi yerinde olsunda canm oda yeter insana.. aradanbi gidiormusn bazende goruntulu ara :)
tarafından
oyle yapioruuzzartikk canim.nPLimm.skur halimizee ☺
0 oy
(1,422 puan) tarafından

Bende oyleyim canim.seni cok iyi anliyorum ustelik bizim aramizdaki mesafe 6 saat fln simdi gitmek daha kolayda ilerde yine bu sekilde rahat rahat gidebilir miyim birine bsy olsa bn hmn nasil kosup yetiscem die dusunurum hep ve her ayrildigimizda da hala aglarim :'( Allah acilarini gostermesin

tarafından
ahh seninkii ne zoorr mesafee oylee. amiin canim sukurr halimize ama insan nefeslerini ensede hissetme ihtyci duyuyo bazenn :(
(1,422 puan) tarafından
Hemde nasil canim soyle bi cikip 5 dk da annemlerde olmayi  ben kahvaltiya geliyorum cayi koy anne demeyi o kadar cok isterdim ki :(
tarafından
ahh aynii benn. bendee oylee canimm ya kaynanamla cok yakiniz onum yernde kendi annemin olmasni cok isterdm :(
(1,422 puan) tarafından
Ben kayinvalidemi de cok seviyorum Allah razi olsun cok iyi insanlar ama bi annem degil :(
tarafından
ksinliklee canim.olamaz kmsee yaa
0 oy
tarafından
Bu arada izmirin neresindeler bende izmire gelin geldim :))
tarafından
annmlr bornova merkezde oturuo canim sen nerdesin
tarafından
Biz bucadayiz
tarafından
guzeldir oralardaa canm
0 oy
(1,151 puan) tarafından
Gurbet zor ben ayni sehrdym de yerlermz uzak gelmesi en az 1 saat aliyo hemen saat geciyo gidecegi zaman geliyo bende kotu oluyrm valla biraksm gelmiyo evlendigimde de boyleydim gebelikte mecbren yanındaydm cok sukur simdi anne olunca anneme cok dustum
tarafından
ya cok zorr  canimm kaynanamla cok yakiniz onun yerinde annemin olmasni cok isterdimm ama hayat sartlari.maleseff allah uzun.omur versin onslara ins
(1,151 puan) tarafından
Amij insallh yaa
0 oy
(642 puan) tarafından
Ben de öyleydim. Sonra cok uzak bi yere gitmek zorunda kaldik. Senede ancak bir kere ve sınırlı bir süre icin gelinebilecek bir yere... her gün uykudan annemi özledim diye uyanıyordum. Bla bla... doğumdan sonra o sey azaldı. Sanki arada bi seyler kopmus gibi bagliliklar yer degistirmis gibi oldu. Bi garip. Yine icime düşünce ozlerim falan ama senin anlattigin benim de bir zamanlar hissetiğim sekilde degil yani. Hatta bir yil kadar annemde kalmam gerekmisti bebek doğduğunda. Doğdugu ilk günde bile sanki o bağlılık yon degistirdi.
tarafından
tabii odak noktan merkezin evladin olduu canim haklisiinn rabbim herkese o duyguyu yasatsiinn
0 oy
tarafından
bebegin var mi ccanim yoksa oldugunda ona odaklanirsin ozlem bitmez aile bambaska ama o duyguyu evlat ilgisi sevgisi gerilere atar
tarafından
yok canim 3 ay snra dogumum var rabbim nasip ederse.
ins o.duyguyu tadarimdaa o benim herseim olur
tarafından
Bizim bir mahalle var aramızda iki dakikada birbirimizdeyiz canım dogumdan once hergun gidiyodum simdi firsat buldukca ugruyorum :) genelde onlar geliyor
tarafından
yaa ne guzell en ozendigimm seyy buyduu :)
0 oy
(507 puan) tarafından
Hic sorma  cnm aynı dert bendede var  Ne zaman onlar gelse yada ben gitsem veda zamanında bu öküz oturuyor icime olucem gibi okuyorum o kadar zorki benim gözlerim dolar annemin dolar çok zor için yanar bide kardeşim hasta onun açısı bitirdi beni
(507 puan) tarafından
Bende cnm bittim o an  esimin ailesi o kadar kotuki onu girmeme bile göstermediler yani Allah etmesin kardesime bisi olursa goremedenk bidaha
(507 puan) tarafından
Hayataki sansim hem uzak düştüm hemde cadı kaynamaya düştüm  esim onun korkusundan beni götürmüyor kardeşimi görüm annenler gelse 2 gun kalıyorlar  ben gitim 4 gun kaldım cadı bırakmadı çok kalıtım nefret ediyorum esimin anasindan
tarafından
allah goruyor canim kmsenin yaptigni.kmsede birakmior uzulmee sen
(507 puan) tarafından
Öyle canım ama zoruma gidiyo esimi görsen annesinin affedersin ....yiyecek  ama annesi bize kötü oda görüyor ama düşüyor esim bende yoruldm artik
tarafından
bukadar annecilik olmaz ama.ya evlenmeseymis.ozman elin.kizinin.basini yakmasaymis.madem anneci otursaymis dizinin dibinde
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Aile özlemi zor canım ya bende de aynı durumlar insan bakarken farkında olamıyor muş .manisanın neresinden sin canım 
tarafından
hangi.koyden caniimm.
kiyamam yaa uzaklik valla kotu biseyy
(3,078 puan) tarafından
Dagyenikoy canım.hic sorma insan devamlı görmek istiyor .hele hamilelikte iyicene duygusalım devamlı annem olsun istiyorum .
tarafından
blmiom o.koyu canim napicaksinn rabbim saglik versin onlaradaa basimizdan eksik etmesin rabbim :/
(3,078 puan) tarafından
Amin kuzum ya .zor valla
tarafından
oylee canimm:/
0 oy
(588 puan) tarafından

Demin konuştum annemle o kadar zor du ki yeni ameliyat oldum annem hasta hastaneden yeni çıktı zaten çok hasta annem  bana uzak o özledim dedikce canm yaniyo be kuzum o kadar özledim ki annemi bayadır görmüyorum görsem 10 15 dk falan 2.5 yıl oldu evleneli annem olmayınca sarılacağım bi yavrum bile yok kızım ben torun istiyorum dedikce ölüyorum sanki ben olmadan yavrun olsun göreyim dio dayanamıyorum artik kahroluyorum yoruldum güçlü olmaya ben çocukluğunu özledim annemi özledim be kuzum :'(:'(:'(

(588 puan) tarafından
Guatır hastası ve  yüksek tansiyon hastası buğazını falan deldiler kapattılar herşey yasak ölüm riski yüksek tekrar ameliyata alacaklar hamile deilim ya o bitiriyor beni anneme bisey olursa bende biterim ayakta kalma gücüm olmaz sarılacağım anneme üzülürken yanımda olacak bi evlâdım bile yok off ya annemi çok özledim o iyi hallerini çocukluğumu
tarafından
kiyamammm sanaa sikma icinii canimm rabbim annene sifa versn eksik etmesn basindan. uzulmee rabbm en dogru zmanda verir kucagina inss
(588 puan) tarafından
Amin inşallah kuzum ya yeminle dayanacak gücüm kalmadı kaldıramıyorum artik olayları hayatı
tarafından
sikma canini rabbim icine ferahlik versn ins
(588 puan) tarafından
Amin inşallah canım

İlgili bir soru bulunamadı

379,206 soru

11,351,313 cevap

34,822 kullanıcı

...